aussie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2012. július 11.

Kategória:   Samponok

Hajegyenesítő sampon.

Dothex

2017. szeptember 25.

Nagyon keresek egy olyan sampont, ami tenyleg kisimitja az alapvetoen hullamos, vekonyszalu (sok babahajjal) hajamat. Ez a termek is egy ilyen probalkozas volt, de nem hozta a kivansagaimat:(
Finom az illata, jo az allaga, jol habzik, keves is eleg belole, de nem erzem azt, hogy apolna es simitana:( nem hiszem, h ujravennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

hpetra

2017. szeptember 23.

Egyenes a hajam,de sok babahajam van,ami általában lebeg körülöttem,de ennek segítségével szépen kordában tudtam őket tartani.😊
Jól habzik,szépen tisztít,de nem tolja ki a hajmosást.Ehelyett vettem meg a Repair miracle sampont, ami nem teljesít annyira jól,mint ez.Az ára egy kicsit húzós,de szerintem megéri.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

blckrainbow

2017. július 1.

Nagyon szeretem, az erősen hullámos hajammal csodákat tesz, mellesleg az illatát is imádom. Sajnos nem szulfátmentes, de a hatásával ezt kárpótolja. Kevésbé száll és szálkásodik a hajam tőle, szépen összeállnak a tincsek. Azt hittem mindegyik Aussie ezt teszi majd a hajammal, és mivel száraz a hajam, a Miracle Moist-ot is megvettem amikor ez elfogyott, de attól katasztrofális lett, maradok ennél. Sajnos most vonják ki a forgalomból, így amikor még megtaláltam leárazva a DM-ben (1000 Ft), vettem rögtön többet ebből is, és a 3 perces pakolásból is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Julii

2017. június 1.

Ez a sampon a szálló hajra csodaszer, végre hajvasalás közben nem csíp meg a hajvasaló és nem száll fémes dolgok közelében a hajam. :)) Hajvégekre viszont más sampont kell használjak, ugyanis rettenetesen szárítja a végeket, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Moringa

2017. április 5.

Nem szeretem ezt a sampont. Zsírosíttott, viszketett tőle a fejbőröm és az illata is idegesített. Nem nekem lett kitaálva.

szekelyeni

2017. március 12.

szálló hajamra vettem, amin enyhít, de kell hozzá a fa hajkefém is! (vegyen mindenki fa hajkefét!) illata tetszik, szuperül tisztít, derékig érő vastagszálú hajamra sem kell belőle sok! a feltüntetett ár nem igazán valós, max akciósan lehet 1500 ftért vagy olcsóbban hozzájutni. újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Aquila

2017. január 21.

Semmi extrát nem tapasztaltam vele kapcsolatban, az illata jó, nem az az ohh wáooo illat, de kellemes. A szálló haj problémát nálam nem kezelte, ugyan úgy szállt és fényesebbnek vagy puhábbnak sem éreztem tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

barbixd

2016. augusztus 25.

imádom! :D azt ami rávan írva, hogy a szálló haj ellen létezik ez a sampon, azt épp nem hozza, de nem is baj, mert olyan szép, selymes lesz tőle a hajam, hogy nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

simpe_dora

2016. február 7.

Én is bedőltem sajnos a kis ausztrál kengurunak, pedig nem szabadott volna. A hajam ugyanúgy száll sokadik használat után is, második napra pedig zsírossá teszi a hajamat sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

PanicStationwithEszter

2015. november 16.

Már egy éve használom a sampont+balzsamot. Göndör-hullámos hajam van, és ez az eddigi legjobb sampon, amit használtam.Megtartja a hullámaimat, nagyon jól hidratál, egyszerűen tökéletes, plusz nem kell sok belőle, jó sokáig kitart. Kedvenc c:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology