aussie

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorotien, Módosítva: 2016. július 22.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Ausztrál ginzenget és csillámló gyöngyport tartalmaz, melyek frissítik, élénkítik és fényessé teszik a hajat.

peanutbuttercup

2020. március 31.

Messze a legjobb sampon, ami valaha bevált nekem. Nagyon finom az illata, puha, selymes és fényes lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Yavanna

2020. március 27.

Félhosszú, száraz, fénytelen, de gyorsan zsírosodó hajamra nehéz volt egy olyan terméket találni, ami ad egy kis természetes ragyogást, viszont nem zsírosít nagyon. Úgy néz ki, hogy ez a sampon végre megfelel ezeknek az elvárásoknak, az illatát is szeretem és könnyen kezelhető a hajam a hajmosás után.
Ami az árát illeti, én próbálom mindig akciósan beszerezni, illetve mivel elég egy kis mennyiség belőle, így egész sokáig kitart.
Pár hónap használat után viszont sajnos vesztett a tartásából a hajam, úgyhogy most ideiglenesen áttértem az Aussie Volume samponjára, valószínűleg a jövőben váltogatni fogom a kettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

drszoszi95

2019. december 2.

Eddigi legjobb samponom***** Persze az összetevői nem a legszebbek, a hajam mégis ezt szereti...egy darabig az Organix / ogx samponokra voltam rákattanva, de egy idő után már azokkal sem voltam megelégedve, folyton váltogattam, próbáltam szebb összetevősöket is, de mindentől száraz, fakó volt a hajam és sok mindemellett még zsírosította is a tövét. Adtam egy esélyt ennek, mert pont akciós volt a Tescoban. És milyen jól tettem. Imádom az illatát, puha, selymes és fényesebb tőle a hajam, és simán bírja vele a 3napot (más samponoknál ez nagyon maximum 2nap). A maszkjával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Colette221

2019. november 30.

Egy hónapja 2 darab aussie sampont tudtam venni 1050 forintért. Az egyik ez volt, a másik pedig a volume verzió. Ez a shine egy fokkal jobb, kevésbé zsírosítja a hajamat, de azért a harmadik napon meg kell mosnom a hajam. Az illata nagyon sokáig és intenzíven érződik, brutális, de nekem tetszik. Finom illata van. Teljes áron nem éri meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Verena

2019. november 11.

Derékig érő, vékony szálú, töredezett, száraz hajjal rendelkezem. Mostanság már hajmosás után közvetlenül is olyan összeesett volt a frizurám, hogy feltétlenül váltani akartam hajápolók terén, így esett a választásom erre a termékcsaládra. Az illata mesés, a hajam pedig pihe-puha lett. Még csak egyszer használtam, de máris radikális különbséget látok a hajamon, így jár az öt csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Lilian09

2019. szeptember 5.

Nagyon bevált, aussie miracle oil-lal használom. Nagyon finom illata van, amit napokig érzek, sőt még meg is szokták dicsérni, hogy milyen finom illatú a hajam. Nem a legolcsóbb sampon, de szerintem megéri az árát és a tescoban sokszor kapható leértékelve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

rekucccc

2019. január 24.

Éveken át ez volt a kedvenc samponom, amit nem minden hajosásnál használtam, csak akkor, mikor úgy éreztem, hogy a hajamnak szüksége van valami pluszra. Imádom az illatát, imádtam a hatsát, hogy azonnal puhává, fényessé és kezelhetővé tette a hajam. Ez volt a csodasamponom:D Viszont most kicsit csalódtam, ez, amit most vettem, mintha más lenne, mint az eddigiek, semmi különleges hatást nem érzek, amit eddig igen....:( Ettől függetlenül még fogok vele próbálkozni, hátha csak ez az egy flakon ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

szlilly

2018. július 11.

Az egész Miracle Shine termékcsaládot használom. Sajnos most vettem észre, hogy már nem kapható, csak pár helyen, így most még gyorsan bevásároltam belőle. Szerintem ez a legjobb termékcsalád, amit drogériában kapni lehet. Annyira finom tutti-frutti illata van, illetve tökéletesen teljesíti, amit ígér. Nekem azért tetszik, mert gyönyörű fényes lesz tőle a hajam, de nem a kezelhetetlen, lapos, tartás nélkül, szálló fényes haj lesz az eredmény, hanem gyönyörű, csillogó és nem lapos haj. Nagyon szomorú leszek, ha tényleg kiderül, hogy már nem forgalmazzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

cili9

2018. június 12.

Pár hónapja használom a balzsamjával együtt, nekem nagyon bejött ( szőkített, festett hajam van), fényesebbnek, egészségesebbnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 12.

Kilianne

2018. március 28.

Évek óta használom ezt a sampont a balzsammal és a pakolással együtt. A nehezen kifésülhető hajam fényes és puha tőle, nem zsírosít. Néhányszor gondolkodtam a váltáson, de végül mindig ezt teszem a kosárba :) Az ára tényleg magasabb, mint a többi drogériás terméké, de nagyon sűrű, ezért elég sokáig tart. Szerintem megéri az árát (és sokszor ki lehet fogni akcióban is).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.