aussie

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilly09, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Hajformázók

Hajformázó hab - volumen és kondicionálás

riniel

2018. február 21.

Eddig az egyetlen hajtőemelő amj bevált. Még az én vékonyszálú hajamat is képest tartósan dúsabv hatásuvá tenni.
Az illatát is imádom 😊
Ha esetleg olvassa az előttem hozzászóló: megújult csomagolással már kapható a tescoban! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Az illatát is imádom 😊

szilvia.bano

2018. február 8.

Valaki meg tudja mondani hol lehet kapni? A Mammutban néztem a dm-ben és a két Rossmann-ban is, de sehol nem volt. A Rossmann honlapján szerepel, de megrendelni nem akarom a szállítási költség miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Womanetina

2017. augusztus 29.

Nem olyan rég szereztem be ezt a hajhabot és nagyon örülök neki, hogy ezt a terméket választottam a sok közül. Mióta anyumnak megmutattam, Ő is ezt használja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 29.

monike

2017. március 29.

20 év után levágattam a hajam: bob frizurám lett amit imádok!:-) Gondoltam beruházok egy hajhabra... sokáig tanakodtam, hogy melyik márkát válasszam; végül erre esett a választásom: nem rég vettem ettől a márkától egy 3 perces pakolást és az is nagyon bejött!
A habról: tökéletes; nem ragad, dúsít, finom az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 29.

A habról: tökéletes; nem ragad, dúsít, finom az illata!

julia1122

2017. január 3.

A kérdés ennél a habnál a mennyiség és a felvitel. Kevés kell belőle, és azt is sűrű fogú fésűvel szoktam befésülni a hajamba, mert így biztosan nem tapasztja össze. Ha a túllövi az ember lánya a mennyiséget akkor összeragaszt, hamar zsírosít. Viszont megfelelően használva mindent hoz amit ígér: hosszan tartó, dús hatás, tömör frizura, és egyáltalán nem szárítja, veszi igénybe a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

farkaskitcso

2016. március 30.

Amennyiben sikerul eltalalnom a megfelelo mennyiseget, tokeletes, hozza, amit iger. Ha nem sikerul, osszeragad. De ez termeszetesen csak az en technikamon es a mennyiseg eltalalasan mulik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

Lilly09

2016. március 15.

Tökéletesen hozza azt, amit ígér. Dúsítja a hajam,olyan, mintha több hajam lenne, bár alapból sincs kevés, és a dúsabb érzés még a hajmosás utáni harmadik napon is érzik, csakúgy mint az illata, ami nekem először kicsit fura volt, de amint felvittem a hajra, a véleményem megváltozott. Nekem nagyon finom az illata, de ugyanakkor diszkrét, ezért is örülök nagyon, hogy napok múlva is érződik. Eddig elégedett vagyok vele, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.