aussie

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2015. november 11.

Kategória:   Hajápolók

Ausztrál makadámdió-, jojobamag-, valamint avokádó-olajat tartalmazó regeneráló formulája puhává, ragyogóvá és mesésen kondícionálttá varázsolja a hajad.

Serpentina

2020. március 23.

Hullámos, szőkített, vékonyszálú, könnyű szerkezetű, illetve szálkásodásra hajlamos hajúként iszonyatosan nehéz megfelelő hajápolási termékeket választani. Ez viszont TÉNYLEG csodát művelt még az én hajammal is. Habár jelenleg nem nevezném sérültnek, a tulajdonságai mellett megfelelő állapotban van, - kereken egy éve nem használok mást balzsamként, és egy hajmosást sem hagynék ki nélküle.
Hihetetlen volument ad a hajnak, - legalább 3x többnek tűnik, mint amennyi, emellett eddig csak az Aussie balzsamok voltak képesek szénakazal helyett szép, fényes, szabályos fürtökbe rendezett hajkoronát varázsolni nekem. Egyáltalán nem használok hajszárítót és hőt, de komolyan mondom, ezzel olyan eredményt tudok elérni, mintha egy mesterfodrász lőtte volna be, és órákon keresztül tartott volna az egész procedúra. Nem szoktam bántani a hajam, így egy hétig is kifogástalan marad. Hihetetlen puha lesz tőle a haj, emellett azt is érzem, hogy jóval erősebb és tömörebb szerkezetű. Eddig nem találtam jobb balzsamot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

veganita81

2019. december 9.

Két éve vásároltam először, az egyik legjobb hajápolóm volt. Többször újra vásároltam. Azért pontozom le, mert sajnos nekem bőrirritációt okoz. Azóta sem találok megfelelő balzsamot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Kerekesandy

2019. június 2.

Bár itt megosztó véleményeket olvastam róla, mégis kipróbáltam és azóta többször is újravettem. Csak a hajvégekre használom. A hajam könnyen kezelhető, fényes, puha és az illatát is imádom.1-2 percet szoktam csak fent hagyni de nekem annyi bőven elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

FurcsaKavics

2019. március 6.

Az illatán kívül mást nem tudnék említeni, ami talán kiemelkedőbb, mint az olcsóbb árkategóriás balzsamoknak. (Majdnem vállig érő sok éve festett hajam van.) Hatását tekintve átlagos, nem vettem észre olyan hűha hatást vagy csak túl nagy reményeket fűztem ehhez a márkához, mivel annyi jót hallottam róla. Összességében ez a balzsam nem győzött meg. Ár-érték arányban nekem nem érte meg, mivel egy jóval olcsóbb hajbalzsam is tudja ugyan ezt a szintet hozni nálam. Elhasználtam, de nem venném újra, bár ettől függetlenül elképzelhetőnek tartom, hogy kipróbálok más termékeket is a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

anitaa17

2019. január 24.

Évek óta tartó Miracle Moist család használóként éppen amikor újra akartam venni nem volt belőle a drogériában, így hát gondoltam, kipróbálom ezt a verziót a balzsammal együtt. Mivel nemrég szőkítettem ismét a hajamat, így most ráfér az extra ápolás, azt kell mondanom ez a termékcsalád ugyanolyan szuper, mint a másik (egyáltalán nem zsírosít, fényes és puha lesz tőle a hajam) A rágógumi illat pedig külön betalált, ráadásul még 2 nappal hajmosás után is elég jól érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

nafagi

2018. szeptember 30.

Kellemes illata van, azonban elég gyorsan fogy. Vékonyszálú, száraz, töredezésre hajlamos hajam van, sajnos nem nagyon éreztem tőle változást talán valamivel puhább tapintású lett a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Egész jó termék, de ár - érték arányban vannak jobban teljesítő termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Egész jó termék, de ár - érték arányban vannak jobban teljesítő termékek.

nory91

2018. augusztus 8.

Ez a balzsam eszméletlen jó. Szőke vékony szálú a hajam és tökéletesen ápolja. Egy éve használom a terméket így már bátran mertek róla véleményt írni. :) A hajam egyébként nagyon jó puha szőke festés ellenére is, hála ennek a terméknek (is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Odri

2018. június 19.

Úgy imádom a illatát, hogy a hatása szinte nem is érdekel :D Rövid, szőkített hajam van amúgy, amit szépen ápol, puha lesz tőle és fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

bcintiaibolya

2018. május 28.

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, de ezt használva +1 napot tudok nyerni, ugyanakkor nem szárítja ki. Az illata nagyon jó, és utána puha, kellemes tapintású a hajam, könnyebben kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2