aussie

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2015. november 11.

Kategória:   Samponok

A különleges ausztrál makadámdió-olajat, jojobamag-olajat és avokádó-olajat tartalmazó formulája a száraz, károsodott hajból selymes, kezelhető és ragyogó fürtöket varázsol.

Jelizz

2019. október 6.

Megint szerencsere egy kis utazo kiszerelest vettem belole probanak. Jo az illata kicsit ragogumis ... jol habzik, puha lesz tole a hajam de kb ennyi, ugyan ugy zsirosodik, es korpasodik a hajam, es nem tisztit anyira. nem hiszem hogy megveszem a nagykiszerelesu termeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Vivo33

2019. július 16.

Az illata finom rágógumis, azt nagyon szerettem benne. Reményeket fűztem hozzá, de végül elajándékoztam annyira semmit nem csinált a hajammal. Kicsit még talán el is nehezítette. Az én hajamra amúgy is csak a felső ár kategóriás samponok jók már csak, amik nem nehezítik el és könnyed marad, nem pedig sprőd. Sajnos ő nem tartozik közéjük számomra. Az illata miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. július 13.

Meg a glamuron vettem.
Olyan semmilyen igazabol.
Az illata nagyon szokatlanul edes, ragogumis. Aki nezte az Edd, Edd es Eddyt, annak ajanlom, hogy szaglassza meg, sose tudtam elkepzelni a cukigumi illatat, de valami ilyesmi lehet.😄
A szine lilas, de meg az allaga is olyan mint az olvasztott cukor
Persze, fenyes a hajam, de semmi extra, ugyanolyan korpas, zsiros, szaraz mint elotte, es nagyon hullik is.
Nem vennem ujra, foleg ennyi penzert, olyan mint egy baleas, 300ft-os.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 13.

Meg a glamuron vettem.
Olyan semmilyen igazabol.
A szine lilas, de meg az allaga is olyan mint az olvasztott cukor
Nem vennem ujra, foleg ennyi penzert, olyan mint egy baleas, 300ft-os.

Gaga133

2019. július 12.

Egy éve próbáltam először azóta már nem is használok más sampont, a hajam azóta könnyen kezelhető és sokkal kevesebb is hullik ki, bár tény hogy nem túl olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Kerekesandy

2019. június 2.

MIóivel a balzsam párja nagyon bejött, gondoltam ezt is kipróbálom. Nem zsírosítja a hajam, nagyon finom illata van és a hajam könnyen kezelhető tőle. Nem tudnék rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

lillka

2019. május 27.

Nagyon kevés is elég belőle, jól habosodik, a hajam nem zsírosodik, hosszan bírja vele. Nem szuper fényes, de szép. A második dobozzal ajándékba kaptam, mert az ajándékozónak nagyon kiszárította a haját, az ő hajtípusára nem volt jó. Az enyém viszont iszonyatosan puha lett tőle, a barátaim imádják fogdosni. Harmadszorra az ára miatt nem tudom, újra veszem e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

fanniszoke

2019. április 16.

Sokaig vacillaltam miutan beadtam a derekam, viszont nem igazan valt be... az illata jo, keves is jol habzik, benne is marad az illat a hajban, puha is lesz tole de draga kicsit es hamar bezsirosodik sajnos, igy elhasznalom de nem veszem meg ujra vszinuleg😕🤷🏼‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

nafagi

2018. szeptember 30.

Kellemes illata van. Vékonyszálú, száraz, töredezésre hajlamos hajam van, jól tisztít de igazából ennyi. Egyébként én a balzsammal, hajpakolással és az olajjal együtt használom/ használtam, sajnos csoda nem történt a hajammal, tapintásra puhább lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

fethadri

2018. július 30.

Nekem nagyon bevált ez a sampon, az ára húzós de az illata nagyon kellemes és a repair miracle balzsammal együtt használva szuper fényes könnyen fésülhető lesz a hajam tőle. szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

zsizi

2018. július 1.

Fú, mellbevágó ez a rengeteg negatív komment. :D Őszintén nem tudom, miért lehet, hogy nálam meg pont hogy egy nagyon kedvelt termékké vált ez a sampon, bár mára nem vennék belőle egy flakonnal sem az INCI-je miatt. Az illatát viszont imádtam, soha előtte (és szerintem azóta sem) nem találtam ilyen addiktív, édeskés sampon illatot! Körülbelül két éve használtam legutóbb, legjobb tudásom szerint nekem nem okozott semmilyen gondot, bár a zsíros hajam nem lett tőle kedvésbé gyorsan zsírosodó. Viszont puhává, ápolttá tette a hajamat. Az ára elég húzós, ár-érték arányban necces. Ettől függetlenül 2-3 falkon erejéig megérte, többet úgysem veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.