aussie

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2015. november 11.

Kategória:   Samponok

A különleges ausztrál makadámdió-olajat, jojobamag-olajat és avokádó-olajat tartalmazó formulája a száraz, károsodott hajból selymes, kezelhető és ragyogó fürtöket varázsol.

AnitaBaby24

2022. május 18.

Amugy is zsirosodasra hajlamos a hajam, de ettol nagyon zsiros lesz mar masnapra :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

v.alexandra27

2022. április 21.

Ár-érték arányban nekem annyira nem jött be. Túl töménynek érzem, olyan, mintha elnehezítené a hajat. Változást nem vettem észre a használata közben, nem nagyon javított a hajam állapotán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 21.

fridaylover

2022. január 14.

Mindig is hatalmas Aussie rajongó voltam, de mindig megunom és elkalandozom. Pár hónapig ismét mást használtam, aztán felfedeztem egy flakonnal ebből a szekrény mélyén. Már az első mosás után megbántam az elmúlt, mással töltött hónapokat! Ez a sampon nem feltűnően, de teszi a dolgát. Hidratáltan tartja a hajam, ami nem törik, nem kócolódik, nem zsírosodik idő előtt (ez nálam 2-3 nap), mellette szép fényes, egészséges.
Nem váltja meg a világot, de egy samponnak nem is kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Nem váltja meg a világot, de egy samponnak nem is kell.

Emrise

2021. november 4.

Csodát nem tett a hajammal, ennyi pénzért többet vártam volna, de amint megérzem az illatát, mindent meg tudok neki bocsátani. Csodás illata van! A balzsamával együtt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Coconutoil

2020. június 5.

Érdekes sampon, mert nem rendszeresen használom, mégis visszatérek rá egy-egy másik termék elhasználása után. El lehet nélküle lenni, aztán eszembe jut a fincsi rágòs-gyümölcsös illata, és elkezd hiányozni a fürdőszoba polcáròl. Jòl tisztít, kevés kell belőle, mert jòl habzik, jò illatos és fènyes lesz a haj. Akciòba érdemes megvenni mert teljes áron közel 2000 Ft ért túlzás, de főleg Rossmann aki sűrűn akciòzza, azonkívűl Tescoba érdemes megtekinteni, aki szándékozik megvásárolni, ott sűrűn látom 1000ft alatt egy-egy pèldányát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Funkyfreedom

2020. május 24.

Szerintem ez egy nagyon jó sampon. Nem értem a sok negatív kritikát… Dehát nem vagyunk egy formák :) Nekem nagyon sokat segített, nagyon bevált. Az illata zseniális.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Kommentelo

2019. december 15.

Amikor megvettem nagyon jo volt az illata, de tartos hasznalat utan eleg tomeny...egyebkent valoban regeneralja a hajat, ami miatt 4 csillagot adok az az hogy konnyen zsirosodik, ezert visszavaltottam a regi kedvencemre: Alfaparf Keratin Therapy.(Lisse Design)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

jnrita95

2019. november 12.

Elhasználtam egy flakont belőle, nem lett újravevős. Eleinte nagyon jót tett a hajamnak, de úgy a doboz feléhez érve már semmit se használt. Vékonyszálú hajam szállt minden felé, nehéz volt fésülni. Illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Jelizz

2019. október 6.

Megint szerencsere egy kis utazo kiszerelest vettem belole probanak. Jo az illata kicsit ragogumis ... jol habzik, puha lesz tole a hajam de kb ennyi, ugyan ugy zsirosodik, es korpasodik a hajam, es nem tisztit anyira. nem hiszem hogy megveszem a nagykiszerelesu termeket is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Vivo33

2019. július 16.

Az illata finom rágógumis, azt nagyon szerettem benne. Reményeket fűztem hozzá, de végül elajándékoztam annyira semmit nem csinált a hajammal. Kicsit még talán el is nehezítette. Az én hajamra amúgy is csak a felső ár kategóriás samponok jók már csak, amik nem nehezítik el és könnyed marad, nem pedig sprőd. Sajnos ő nem tartozik közéjük számomra. Az illata miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.