aussie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. június 3.

Kategória:   Hajápolók

Hővédő krém

Kiszerelés: 100 ml

Pandácska

2014. június 24.

Ez az első hővédő krémem, eddig spray formában használtam. Ami nagyon tetszik benne, hogy nem lesz tőle ragacsos vagy fura tapintású a hajam, teljesen felszívódik, könnyű vele dolgozni, szerintem jobb, mint a spray változat. Egy sűrű, de selymes fehér krém, nem is kell belőle sokat használni az állaga miatt. Nem tudom, hogy a hővédelmet mások hogyan tesztelik le, én egyszerűen használom és bízom benne, hogy jót teszek vele. Persze, akinek hosszú haja van és nem rendszeresen vágatja, az jobban látja a különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Dimethiconol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.