Australian Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bronzosítóval és növényi kivonatokkal ellátott gyorsbarnító szoláriumkrém a legoptimálisabb hidratált bőrért. Továbbfejlesztett formulákkal kiegészítve a legjobb barnulási élményért.

• CellMoist™ koncentrátum.
  • Természetes bronzosító kivonatok azonnali bronz barna színt adó növényi hatóanyagok. A hatás 1-2 napig tart.
  • Panthenol: Súlyának negyvenszeresét tartja meg nedvességből.
  • Növényi kivonatok (pl.: Aloe Vera) erőteljes bőrvédő antioxidánsként működnek.
  • Klasszikus „kakaó álom” illat.

Darky

2019. július 5.

A Dr. Kelen mélybarnítós szolikrémjének hatásával nagyon meg voltam elégedve, kivéve egyet: a szagát! Próbálgattam egyéb drogériás krémet, melyeket nem minősítenék inkább... Tehát visszatértem a Dr. Kelenhez, de csak nem bírtam azt a molyirtó szagot, hiába az eredmény. Szépen, remélhetőleg örökre elköszöntünk egymástól. Ezért nekiláttam a szolistúdió krémeit kipróbálni. Először erre a krémre esett a választásom. Én, a hófehér bőrű (hiába vagyok sötét szemű és hajú; mégis falfehér) kiszállva a gépből, féltem, hogy 0 hatása lesz, mivel a tükörbe nézve semmi változás nem történt. Másnap viszont láttam, hogy egész jó kis eredménye lett, tehát megörültem, hogy tán nem is kell tovább keresgélnem. Ez a 250 ml hónapokig bírta, és végre kellemes illatot húztam magam után. Ma szerettem volna egy újabb flakonnal venni, erre közölte a recepciós hölgy, hogy az üzletből kivonják lassacskán ezt a márkát; remélem azért máshol majd hozzá lehet jutni továbbra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Majida

2019. április 6.

Szoláriumba vettem a 15ml -s kiszerelèsèt majd megvettem a nagyobbat nekem nagyon tetszik jó illatú hidratál és egyből látszik a hatás valamint gyorsabban is barnít imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Kinguska09

2018. május 10.

Jo kis kerem szep szint ad , jo az illata nem leszek utana sem “budos” hidratal a nagyobb kiszereles jobban megeri takarekossag szempontbol is nem a kedvencem de megeri az arat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Mandi19

2018. március 18.

Nagyooon! Az illata nekem olyan mint a rágógumi, nagyon tetszik, ezt javasolta a szolis lány 5500ft volt de szerintem megérte nagyon szép barna lettem tőle már az első használattal is sokkal szebb a szinem mintha nélküle szoliztam volna és persze a hidratálás is fontos úgyhogy mindenkinek ajánlom az AG termékeket nem véletlen ennyi az áruk, ennek az illata is nagyon jó szoli után is*5

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 18.

nyauka

2017. január 29.

Szolis próba csomagot vettem, már kétszer, mert bejött. Eddig egy szolikrémnél sem érzetem ekkora hatást. Ez a legjobb eddig. Valóban sokkal barnább vagyok utána. Nekem bejön az illata is, és a szoli szagot is enyhíti, habár nincs bajom vele. Öt csillag mehet neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 29.

janka.s

2015. március 23.

Most vettem egy kiscsomagost, ami 2 szolizáshoz volt elegendő. Hófehérke vagyok, szőke hajjal és kék szemekkel amihez elég bután nézne ki a sárga tónúsú "szolibarnaság" így mindig használok krémet, hogy egészséges barna árnyalatot érjek el. Az illata kicsit gejl, de hamar beszívódik, hidratál, és tényleg szép árnyalatot ad a bőrnek. Szerintem ár-érték arányban ez egy jó krém. A nagy tubus 3500, a kiscsomag 500 Ft nálunk a szoliban. Összességében 4 csillag, de csak mert illatban a gyártó P,L & C nevű krémje a kedvenc ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

blackberry

2015. február 10.

Régóta lehet kapni, így tizenéve ezt vásároltam először. Időnként próbálkozom egy-egy újabb típussal, de mindig visszatérek hozzá. Nagyon jól hidratál, könnyű eloszlatni, finom illata van. Abszolút favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Belkitt

2014. január 12.

Nekem number1 ez a szolikrém imádom, szuperül barnít és kevés kell belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Nekem number1 ez a szolikrém imádom, szuperül barnít és kevés kell belőle!

Katie27

2012. november 16.

Sokféle szoláriumkrémet próbáltam már, de ez az , amit az arcomra teszek ( a többi testrészemre mást használok ) minden alkalommal. Nem okoz pattanást, selymes és hidratált lesz és ez sokáig meg is marad, az illata magyon finom, kevés kell belőle és nagyon szép szint ad :) ha vki jó áron szeretne hozzájutni , a Beauty fórumon minden évben meg lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

Kmanci

2012. július 30.

Én pont fordítva vagyok, mint vira.15, imádom az Australian Gold termékeit egytől egyig. De ez köztük a kedvencem, főleg az illata miatt. Teljesen megbolondulok tőle, szívem szerint akkor is kenegetném, mikor nem is megyek szoliba. Egyébként nálam főleg az ápoló hatása miatt kapna 6-ost, ha lehetne. Ha semmi terméket nem használok szolizáshoz, akkor 2 alkalom után hámlik a bőröm, annyira kiszárad, ha ezeket használom, akkor pedig gyönyörű bababőröm van. Eleve nem vagyok egy nagyon barnulós típus, így én sosem tudnék olyan barna lenni, mint akiket leszólnak, hogy "szolis p*csák", nekem a maximum színem olyan, ami sokaknál az alap bőrszín. De azt vettem észre, hogyha kenem magam, akkor sokkal gyorsabban barnulok le és tovább tartja meg a bőröm a színt, ez persze valószínűleg a hidratáltság miatt lehet. Szóval nálam ez (és az összes többi AG termék) csillagos ötös! Ja és én 3100 forintért veszem, szintén szoliban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak