Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2012. január 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló, bőrápoló balzsam a nagyon száraz, atópiás és érzékeny bőr kezelésére.Nem irritáló, hatóanyagokban gazdag puhító kezelés, melyet kifejezetten a száraz bőr ápolására fejlesztettek ki, kisbabák, gyermekek és felnőttek részére egyaránt: atópiás bőrre, eredendően száraz bőrre, ekcémára, xerosisra, gyógykezelések során szárazzá vált bőrre. Egyaránt használható az arcra, és testre.

Kiszerelés: 200ml

La-Fee

2018. július 30.

Nyaralásra vettem. Bőrpírra, száraz irritált bőrre nyugtatóan hat. Az illata nekem igazi finom tisztaság ilat. Nekem nem sűrű krém inkább vizes, maximális hidratáló érzés. Az egész csaladra kenem, a hét éves lányomra is bátran merem tenni, aki vékony, fehérbőrű és szőke, az arcára is, a férjem aki mindennemű krémet visszautasít (sajnos) , na ezt kéri, hogy kenjem vele. Ilyen családi univerzális csodaszerrel még nem találkoztam! Ja és pihepuha bőrt kapunk, bárhova ahova kenjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Barbuska90

2015. április 30.

1,5 éves kislányomnak viszonylag hirtelen szárazzá vált a bőre, a patikában ezt a testápolót ajánlották. A legnagyobb, pumpás kiszerelést vettem meg, amit egyáltalán nem bántam meg. Már egyetlen használat után sem száradt úgy ki a bőre 24 óra alatt sem, sőt 2-3 krémezés után a kis ,,pörsenések" is eltüntek az arcáról, amiket a meleg okozott. Amióta ezzel a testápolóval kenem fürdés után, olyan pihe-puha a bőre, mint eddig soha. Külön pozitívum, hogy nem okozott semmilyen irritációt, allergiát a kislányom érzékeny bőrén, így olyanoknak is ideális, akiknél előfordul, hogy kiütéseket, viszketést, hámlást okoznak egyes kozmetikumok. Én nagyon ajánlom száraz bőrűeknek! Nem olcsó, mert 15 euróért vettem a legnagyobb tubussal, de mivel egy nagyon sűrű, vajhoz hasonló állagú a krém, így nem fogy gyorsan, hónapokig elég. Egyébként hiába ennyire sűrű, pár perc alatt teljesen beszívja a bőr és nem marad zsíros érzet utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

svalentina

2014. szeptember 18.

2014. Julius.
Èn a trixeria balzsamot hasznàlom 3napja, a gyògyszertàros adott egy mintàt, hatha segít elmùlasztani a piros szaraz foltokat, amit izzadas, por, samponoktòl szokott kijönni az arcomon, nyakamon. Viszkeeeeet!!! Leszàrítja a cuccokat, de a szàmkörül mindig sokàra mùlik el. Hàt ez a krèm, gyorsan lehàmlasztotta, 1 nap allatt. Latszik az uj vekony bör, mar nehany hasznalat utan. Na de ma is bekentem es megint hamlik ez akis vekony is. Nem tudom, mit tegyek, ezzel le kellene àllni, mert addig hamlaszt, amig hasznalom? Valkinek volt hasonlò gondja? Termeszetesen visszamegyek a patikàba tanàcsèrt, de a patikusnak nem biztos, hogy volt mèg ilyen baja.

Update:
Visszatértem a trixera selectoise balzsamhoz, gyorsan segít az ekcémán, sima lesz a bőröm. De utána "jecorius oleum" jekoderm krémet használok, ami halszagú zsír gyulladt, sérült, száraz bőrre. A kettő együtt hat, s múlasztja az ekcémát, 2 nap és pihe-puha vagyok. :) ha nem vakarózok...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

2014. Julius.

Update:

Heléna

2012. február 11.

Nagyon jó krém szerintem, szuperul hidratál, bár nekem nincsen száraz bőröm. Az illata kicsit fura, házi kelt tésztára emlékeztet, de engem egyaltalán nem zavart!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 11.

sammy

2012. január 18.

A kipróbált avene termékek közül ez volt a legjobb, ár/érték arányban sem rossz a kiszerelésnek köszönhetően. Illatmentes, tartalmas, nem ragacsos krém, egész szép összetevőkkel, de az én szélsőséges bőrtípusomra nem a tökéletes, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.