Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zazi, Módosítva: 2012. február 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

Kamillakivonattal.

itsdorina

2014. január 2.

ez nálam egyenesen kuka. úgy vettem meg, hogy nem néztem utána sehol, csak besétáltam a müllerbe, és mivel nem akartam kiadni 700-800 Ft-t egy kézkrémért, így hosszas válogatás után emellett az illat mellett döntöttem. sajnos. amikor ott szagolgattam kellemesnek tűnt, de ahogy itthon bekentem vele a kezem.. rettenetes. utána nem győztem kezet mosni, hogy ne érezzem végre a kezemen a szörnyű szagát. a hatásáról így nem is nagyon tudok írni, mert szinte egyből lemostam (bár az rémlik, hogy utána nem volt ragacsos érzés), és emiatt sajnos nem lettünk jóbarátok. és már nem is leszünk..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

_-Mia-_

2013. november 18.

Kis kiszerelést vettem, mert azt akármelyik táskámba be tudom dobni, nem foglal sok helyet. Hát, engem az "illata" idegesített fel: műanyag, vegyszeres, erőszakos szag. Nem szívesen használom mások jelenlétében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

zazi

2012. február 20.

rettenetesen vacak ez a krém, nemhogy hidratált volna, inkább csak bevonta valami réteggel a kezem, alatta ugyanolyan száraz volt, amikor lemostam.. lehet megelőzésre jó a kényszeres kézkenegetőknél, de nálam nem vált be, a kis kiszerelést is alig bírtam elosztogatni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.