Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

tundying

2018. május 28.

Teljesen rendben van ez a szappan, nem szárít, ár-érték arányban nagyon jó. Első szappanom ebből a fajtából, kézmosásra tökéletes. Az illata számomra ugyan nem körömvirágos , hanem fura módon répatortás ...a lereszelt répáéra emlékeztet:).
Ki fogok próbálni más illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Ki fogok próbálni más illatot is.

omely13

2017. május 25.

Nem szárítja a kényes bőrömet, kellemesen visszafogott az illata. Az ára iszonyat jó, használatát tekintve pedig versenyképes a drága szappanokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Beatrix123

2017. február 22.

Most vettem először. Ez nagyon jó, nem szárít, isteni illata van.
Az Aveo szappan garnitúrának van egy bordó színű változata is, a ligetszépe olajat tartalmazó visszazsírozó hatású. Vele együtt vettem. Hatásban ez vezet, illatban viszont a bordó. Többnyire szappant használunk a családban fürdéshez, így igen sok fogy belőlük. Semmivel nem rosszabb, mint a méregdrága bioboltos szappanok nagy része.
Annyira szeretnék egy olyan illatú parfümöt, mint az a bordó szappan, sajna nem leltem rá eddig. Ha valaki kitalálja melyik parfüm az, amire leginkább hasonlít a bordó szappan illata, KÜLDÖK SZÁMÁRA EGY 10 ML FÚJÓST bármelyik feltöltött parfümömből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 22.

Most vettem először. Ez nagyon jó, nem szárít, isteni illata van.

Gina1031

2016. május 14.

Nem bírtam ellenállni az illatának és a színének - így a provence-i testvére után őt is kipróbáltam. Nem szárítja az egyébként kényes bőrömet, nem hozta ki az ekcémámat. Ami viszont meglepő egy használat után már kezdett a szappan kirepedezni a szélein. Öt csillagot nem adnék neki, mert azért kevesebbet tud, mint a provence-i testvérkéje, de négyet megér - pláne ezért a pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

szambi

2013. július 27.

Kézmosásra, testre elhasználtam többet is és engem nem szárított. Az ára meg khm...igen kedvező, hogy mit ne mondjak, és még finom voltam. :-) Testvérkéivel már többször landolt a kosaramban, no meg még fog is. Mivel mi csak szappant használunk, így ez minden szempontból ideális. Nem megy rá ingem, gatyám a kézmosásra és eddig a bőröm sem reklamált, meg az uram sem. Jó ez. Legalább is amire nekem kell, arra kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 27.

gerbaud

2013. május 14.

Nagyon-nagyon tetszik az illata, de sajnos ugyanaz vele a problémám, mint a testvéreivel. Borzalmasan szárítják a bőrömet, kihozzák az ekcémámat, így számomra sajnos pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

davincsike

2013. január 30.

Van vagy 4 Mülleres szappanom és habár nem "natúr" és parfüm is van benne, mégis bevált arcra. Nem húzódik a böröm utána, mint az általános szappanoknál szokás, persze nem sminklemosónak használom, csupán sima arcmosásra. Kellemes a habja (bár nem dús) így megéri a vételt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

Sansenoy

2012. április 21.

Igen, körömvirágos (narancssárga) véleményem: (kevésbé jó, mint az olivás, vagy levendulás vagy sheavajas, de kézmosásra tökéletes)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Narancssárga.