Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

zagnes89

2015. június 20.

Update: Nem használtam túl sokat, mert végülis mint kiderült ekcémás kezemnek nem volt elég. Mivel úgy tűnik találtam egy sokkal jobb krémet erre (dr scheller körömvirágos), ezért 1 pontot levonok, a többi marad a lent sorolt tulajdonságai miatt.

Nagyon olcsó (400Ft), meglepően gyorsan beszívódik, jó az illata és tényleg sokáig puha tőle a kézfejem, de nem zsíros. Nagyon kevés elég (már-már szokatlanul kevés), nekem kb. fél perc alatt beszívódik. Korábban már próbáltam Helia-D, Neutrogena, Nivea...egyik sem volt ennyire jó mint ez, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

tonic

2015. április 26.

Annak idején nekünk is volt ilyen,úgy emlékszem, jó is volt,de ahogy elnézem most az összetevőket,hááááát.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

mynix

2013. augusztus 19.

Sosem tudtam mi a különbség a kéz és a testápoló között?
Én a bokámra vettem főképp az a száraz arra is jó. Tetszik, hogy nem olyan nagyon erős az illata, de az kellemes. Utána sokáig puha marad a bőröm és be is szívja félig meddig, de azért kezen nekem egy kicsit zsíros marad az érzet. (Lehet azért, mert az nem száraz.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Sosem tudtam mi a különbség a kéz és a testápoló között?

absinth

2013. június 11.

Olcsó, praktikus a pattintós kupakos kiszerelés. Finom az illata, hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzést. Jól hidratál, sokkal jobban mint a Balea mangós kézkrémje, ez talán még télen is megállja majd a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

agica173

2013. március 5.

Munkámból kifolyólag sokszor mosok kezet, emiatt elég száraz a bőröm. Napközben ezzel a krémmel szoktam bekenni, mert nagyon gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos érzés utána és puha lesz a bőröm tőle. Ráadásul akkor is jó és gyors segítség, ha véresre repedezik a kezem (ha nem iszom eleget, sajnos előfordul). Szóval segít átvészelni a napot, aztán este valami "erősebbel" szoktam bekenni:) Lassan elfogy, de újra ezt fogom megvenni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 5.

juccjucc

2012. november 18.

Ma vettem egy ilyen krémet,Nem vártam tőle nagy csodát de kellemesen csalódtam benne.Gyorsan beszívódik,kellemes az illata,puha lesz tőle a bőr és hidratált.Na meg az ára is nagyon kedvező.Biztos,hogy még fogok belőle venni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

BabaCica92

2011. november 2.

Nagyon nagyon szeretem ezt a kézkrémet, az illata nagyon jó, hosszú ideig hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 2.

Picieri

2011. október 22.

Nagyon finom illata van és elég hamar beszívódik. Nekem nagyon jól hidratálta a kacsóm, párom is szívesen használja. Szerencsére az ára is nagyon kedvező!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.