Aveo

Ár:   345 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Sheavajjal, mandulaolajjal.

Az Aveo Wellness kézkrém pantenolt és multivitamin komplexumot tartalmaz. Megőrzi bőre természetes nedvességegyensúlyát és támogatja ellenállóképességét. Élvezzék kezei a wellnesst és puha bársonyos érzést!

Színezékek és ásványi olajok nélkül.

Dermatológiailag tesztelve.

teeety90

2017. január 7.

Hamar beszívódik,az illata is nagyon kellemes.
A kezem nagyon száraz,így naponta kétszer,háromszor is használom,de ár-érték arányban teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Hamar beszívódik,az illata is nagyon kellemes.

Regi84

2015. szeptember 13.

Elég könnyen beszívódik, ami ha nincs nagyon kiszáradva a kezem jó, de ha nagy a baj azon már nem segít. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Christine

2014. november 2.

Nagyon szeretem, hamar beszívódik, gyorssegítség ha kiszáradna a kezem útközben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Eszter a panda

2014. augusztus 28.

A legjobb benne az illata meg az ára. Nagyon kedvező. Az ureásat használtam előtte, az nagyon bevált, ez annál könnyebb állagú és nem is olyan hosszan tartó, de azért ez is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Tyuki

2014. június 25.

Nagyon jó, könnyed az állaga (a cseresznyevirágosat próbáltam eddig az Aveo-tól, annál kicsit hígabb. Igaz, az elég sűrű). Nagyon finom az illata és másodpercek alatt beszívódik. Jól hidratál, de csak rövid távon.
Az ára igencsak kedvező, 400 ft-ért igen nagy mennyiséget kapunk, jó minőségben. Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

vegyesz001

2014. május 31.

Imádom az illatát! Az állaga is nagyon jó, nem ragad, nem hagy zsíros érzetet maga után, hidratál. Ja és még olcsó is.:). Illatanyag elég sok van benne, az INCI listán is látszik, hogy van benne bőven, de egy kézkrémnek elnézem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

v.szilvia789

2014. április 26.

Meglehetősen híg krém, az illata nálam határeset, lehetne rosszabb is. A hidratáló hatása furcsa. Felkenés után puhának érzem a kezem, hamar beszívódik, de fél óra, egy óra múlva elkezd húzódni, főleg a tenyerem, olyan, mintha egy erősen szárító szappannal mostam volna kezet és nem kentem be utána semmivel. Ez az érzés egyre fokozódik, ahogy egyre többet használok el belőle. Welness érzésnek semmiképp sem nevezném. Nem lesz "újravevős".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Ophelia

2014. március 17.

Kellemes csalódás volt 350 Ft-ért. Az állaga a balea kézkrémekhez képest sűrűbb (ha már a saját márkákat nézzük..), táplálóbbnak érzem. Pillanatok alatt beszívódik. Az illata kellemes, engem a baleás Atempause tusfürdőre emlékeztet. Sokáig puha marad a bőröm a használata után. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Vizsiildi

2013. szeptember 13.

Az ára miatt esett rá a választásom!Nagyon gyorsan és olcsón szerettem volna kézkrémhez jutni!Már nagyon megbántam, hogy ezen sporoltam!Nem akar elfogyni! Közepesen hidratál,nekem 1 óra elteltével sem szívódik be teljesen, pedig egyszerre csak nagyon keveset használok el belőle!Szeretem ha egy krém illata kellemes! De ennek az illatta csak megfájdítja a fejem, semmihez nem fogható, intenzív illatt!Talán mintha öblítőbe mártottam volna a kezem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

somodiedo

2013. szeptember 2.

É is vásároltam egy ilyen kézkrémet, még valamikor a nyár közepe táján. De eddig nem használtam, mert nyárra egy könnyebb, vizesebb állagú krém elég volt. Most viszont már kezd hűvösebb lenni, és eléggé érdes tapintású volt a kezem nap végére, így elővettem és lefekvés előtt használom. Nekem gyorsan beszívódik, és nem érzem ragacsosnak, és jól hidratál ebben az időben. Télen nem tudom elég lesz-e hatása, de egyelőre rendben van. Az illata nem rossz, de én inkább a gyümölcsös illatokat szeretem. A hatásával elégedett vagyok, az árával is, 300-400 Ft körül volt, így pontot nem vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!