Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tittus, az összetevőket feltöltötte: pmarcsi, Módosítva: 2016. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Mozaikos arcpirosító és arcfény egyben. Finom fényt ad a kiemet területeknek.

500 Ft Avon 24k Gold Aranyló Arcpirosító Duó
Ár: 500 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: Párszor használt., Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Ritkán késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
karaibrahimgil

2019. március 4.

Tényleg csak azt követően sikerült hozzájutnom, hogy már nem gyártják? Pedig nagyszerű termék, simán lekörözi a drogériás társait. Nagyon szépen építhető, egyáltalán nem porzik, ezért sokáig elég. A por állagú highlighterek közül a legjobb, amit eddig próbáltam, tökéletes alapot nyújt számára a Catrice Dewy Wetlook Stick.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

macspamacs

2015. július 10.

Kellemes színű arcpirosító, elegáns tokban. Nekem kicsit erős a csillogása, így kizárólag esti sminkhez használom. Nem kenődik, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

hulcsi

2014. február 21.

Nagyon szép a színe, de én pont nem szerettem azt a fényt az arcomon, ami másoknak a vélemények alapján tetszett benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

PAncsi79

2014. február 11.

Ritkán használok el a panig egy terméket, de ezzel megtörtént.
Ámbár én nem teljesen rendeltetésszerűen használtam, mert a szemhéjamra vittem fel finoman - enyhe, de nagyon szép fényt adott.
Ha valamikor újra kaphat lesz, megvenném ismét!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

Ritkán használok el a panig egy terméket, de ezzel megtörtént.
Ha valamikor újra kaphat lesz, megvenném ismét!

L.A.Izabella

2013. július 1.

Gyönyörű befejezése a sminknek. Csodaszép fénye van. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

Gyönyörű befejezése a sminknek. Csodaszép fénye van. Imádom.

titatrilla

2013. június 23.

Én eddig mindig külön-külön használtam csak, pirosítóként és highlighterként de lehet legközelebb keverni fogom. Nagyon szeretem, enyhén csillámos, de mikor őt használom valahogy nagyon üde lesz az arcom. Gyönyörű a highlighter szín is benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

pmarcsi

2013. április 10.

Gyönyörű kis cucc!! Most akciós volt, így megvettem. Egyelőre annyit tudok róla nyilatkozni, hogy fantasztikus highlighter!!! Szerintem nem fogom megbánni a megvételt!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

picicsibi

2013. március 11.

Sajnos már nem túl sok van benne és újra venni se tudom :( A legjobb pirosító amivel eddig találkoztam! Volt még az avonnál egy ugyan ilyen csak barackos árnyalatban, ő a másik kedvencem, de már azt sem gyártják. Nem tudom mi lesz ha mind a kettő elfogy... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

TijuMK

2013. február 2.

Én is akciósan vettem, tényleg nagyon szép és összemixelem és pirosítóként használom csak, tetszik hogy csillogós és nem erős szín. Természetes hatást kelt nem mint akit felpofoztak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

csuta

2013. január 16.

Most kaptam ezt a pirosítót. Ez életem első pirosítója. Ma ki is próbáltam egyből. Remek választás volt. Nagyon szép színei vannak, és külön tetszik, hogy a világosabbik rész highlighterként is funkcionál. Én akciósan vettem, szóval annyi pénzért nagyon megérte. Nem is tudom, hogy voltam eddig meg pirosító nélkül. Nagyon szép színe van, nem túl erős és szépen lehet építeni. Nem úgy nézek ki vele, mint egy bohóc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, FD&C Red 40, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Gold / CI 77480
Tartósítószerek: Propylparaben, Imidazolidinyl Urea

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.