Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lipstick, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Öblítést nem igénylő,regeneráló hajpakolás száraz töredezett hajra.

adawhore

2014. április 17.

Nagyon kedvelem ezt a terméket. Nagyon kellemes az illata és iszonyat jó a hatása. A kezelhetetlen, gubancos, száraz hajamat már az első használat után puhává, fényessé és egészségesebbé varázsolta. Egy tubussal elég akár 2 hónapra is, pedig minden hajmosáskor használom és még néha szárazon is felkenem. Gyönyörűen csillog a hajam és a vasalást is jobban bírja tőle.

Hasonló mint az Avon Advance Techniques Damage Repair Regeneráló Hajvégápoló Száraz, Töredezett Hajra. Azt is használtam, azt hittem, hogy csak a név változott meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Barbika

2013. május 16.

hú na ez még egy borzalom az avontól :S nekem nagyon nem jött be,mintha testápolót nyomtam volna a hajamra,annyira kezelhetetlen volt utána :S szerencsére csomagban volt benne,ami így sokkal kevesebbe került,mintha önállóan csak ezt a terméket vettem volna.. de többet nem veszek csomagban se.. kerülöm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

bi.ju

2013. február 22.

borzalmas volt, megrendeltem, kipróbáltam este hajmosás után, de másnapra annyira elszáradtak a hajvégeim, direkt nem kentem rá mást, csak ezt, hogy tudjam, mit tud, hát.... :( semmivel sem tudtam javítani a helyzeten, csak rengeteg hajvégápoló olajjal. második használatkor adtam neki még egy esélyt, ugyanezt tapasztaltam, szidtam, hogy milyen rossz, és kidobtam, pedig ritkán teszek ilyet. lehet én vagyok a béna, de nem vált be. az illata miatt adok neki 2 csillagot....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

melange5014

2013. január 27.

Szuper kis termék:) Puha, selymes volt tőle a hajam és mintha erősebb is lett volna:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

owlgirl90

2012. december 20.

Én a "hozzá tartozó" samponnal és balzsammal használom kb fél éve. Nem töredezik a hajam (ez volt a cél), jó az illata, nem nehezíti el a hajam, nem is zsírosítja. Nekem teljes mértékben megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 20.

somodiedo

2012. december 1.

Az illata kellemes, és némi hatása is volt, picit puhább volt tőle a hajam, és kevésbé volt száraz, de ettől függetlenül töredezett. Nem volt tökéletes, találtam ennél jobbat. 3 csillag, mert a semminél jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

halloween

2012. november 27.

Semmi változást nem vettem észre a hajamon, leszámítva azt, hogy nagyon gyorsan zsírosodott ettől a terméktől. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Louve

2012. szeptember 15.

nemrég vettem, ez az első tubus belőle, nekem eddig bevált. eddig 2 naponta mostam hajat most viszont 4 napig bírta zsírosodás nélkül és szép fényes maradt. hosszú távon viszont nem fogom használni, mert a haj megszokja ( mint minden mást is) és nem fog tovább segíteni. de azért egy 4-est megérdemel :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Flamingo

2012. augusztus 10.

Először nagyon jó volt, aztán azt vettem észre (és ez az én hibám volt szerintem), hogy ragacsos lett a hajam, reggel is olyan volt a vége mintha vizes lenne. Hiába szárítottam olyan maradt. A réteg viszont tényleg megóvta a hajamat a töredezéstől. Lehet, hogy sokat tettem a hajamra, vagy túl szárazon nem tudom, nekem sajnos nem teljesen vált be. :( Ráadásul a tubus is megadta magát, mindenhonnan jön belőle a balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

claudia

2012. július 12.

Na, találtam egy ilyet itthon még a régi csomagolásában, őskövület lehet :D Amikor használtam nem vettem észre különösebb változást. Maradt a száraz, töredezett, rusnya haj. Nem mostam ki, nem is zsírosított viszont volt olyan hogy többet szerencsétlenkedtem fel belőle a hajamra és akkor már bűzös meg ragadós volt :) Viszont fényes lett tőle a hajam és jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Phytantriol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Phytantriol h I al 2 2