Avon Advance Techniques Damage Repair Regeneráló Hajvégápoló Száraz, Töredezett Hajra

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2013. október 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

A kreatint tartalmazó hajvágápoló rendszeres használata segít regenerálni a töredezett hajvégeket.

adawhore

2014. április 17.

Nagyon kedveltem ezt a terméket. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni, mert nagyon kellemes volt az illata és iszonyat jó volt a hatása. A kezelhetetlen, gubancos, száraz hajamat már az első használat után puhává, fényessé és egészségesebbé varázsolta. Egy tubussal elég volt akár 2 hónapra is, pedig minden hajmosáskor használtam és még néha szárazon is felkentem. Gyönyörűen csillogott a hajam és a vasalást is jobban bírta tőle.

Hasonló mint az Avon Advance Techniques Damage Repair 3D Rescue. Azt is használtam, azt hittem, hogy csak a név változott meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

malik.regina5

2013. október 31.

amíg gyártották,nagyon szerettem.Bánom,hogy már nincs,mert tényleg használt.Kipróbáltam hajmosás előtt,hajvégápolónak,mindenhogy...Olyan jó volt!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

orsipanka

2013. október 30.

Egy másik hajvégápolót rendeltem, tévedésből kaptam ezt helyette, de gondoltam, adok neki egy esélyt. Csak a hajvégeimre tettem belőle, de semmi látványos változást nem eredményezett hosszú távon sem. Egy flakon sokáig elég, viszont a végére eltört a kupakja. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Hidratálók: Dimethiconol, Phytantriol, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.