Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

nemetluca

2020. január 16.

Ajándékba kaptam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban nagyon jó. Puhává teszi a hajam és ápolja a hajvégeket is. Amikor törölköző száraz a hajam, akkor szoktam bekenni. Két pumpálás bővel elég, így sokáig nem kell újravenni a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Tviki993

2020. január 6.

Sokáig ezt használtam, meg is voltam vele elégedve, szerettem az illatát is.
De szeretek kísérletezni, most a Loreal Mythic Oil-ját használom, nagy a különbség a kettő közt, már látom.
De ettől függetlenül ár-érték arányban jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Sokáig ezt használtam, meg is voltam vele elégedve, szerettem az illatát is.
De ettől függetlenül ár-érték arányban jó termék!

FannyR

2019. december 25.

Eletem masodik vagy harmadik hajolaja. Ezerszer jobb mint az elozo(k). Napokig erzem a selymesseget a hajamon. Imadom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

YellowTulip

2019. december 5.

Megvettem, de sokáig nem használtam, mert nem jól használtam. Sok tapasztalás után jutottam el odáig, hogy hajmosás után a törölköző száraz hajamra rákenem, de csak addig, hogy a hajhagymákhoz ne érjen, és utána szárítom meg. Csodákat tesz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

fruzsiballa

2019. november 22.

Először is isteni az illata...szerintem teszi a dolgát..puhábbá teszi a hajamat...szép fényt is ad neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Qwerty1234

2019. november 18.

Kolléganőm, csak ezt használja, Mondta, hogy nagyon jó. Így megrendeltem, megvettem. Hallottam fodrászoktól, hogy nem jók, inkább dobjam ki. De én adtam egy esélyt. Nem egy legszuperebb kategóriájú termék, de az én agyonra roncsolt hajam szereti. Kicsit vizesebb állaga van. Két naponta használom, éppen csak a hajam végét kenem vele, így nem zsírosítja. Szépen ápolja. Nyilván egy sűrűbb állagú, kicsit "drágább" hajolajat használok mellé. De ezt pont így találtam ki, mert a kettő egymást teljesen kiegészíti nálam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Dorci22

2019. november 14.

Az összes ilyen hajvégápolót kipróbáltam az AVONnál, egyszerűen imádom őket. Nagyon jó az illatuk, két használat után eltűnik a töredezés. Csak egy pumpálás kell belőle használatonként, úgyhogy nagyon sokáig elég, és nem zsírosít

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

jnrita95

2019. november 13.

Szerettem használni, viszont már lecseréltem avonos tanácsadó hiányában kb minden avonos termékemet. Jó illata van, nem ragad össze tőle a hajam, puhítja a végeket, könnyen lehet fésülni. https://kremmania.hu/kremek/imperity-golden-crystal-serum -ra cseréltem le, 3-szoros mennyiség, de csak dupla ár, fodrászkellékesnél be lehet szerezni, nem kell rendelni és várakozni a rendelésre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Luska

2019. október 21.

Nagyon jó termék, szép lesz tőle a hajam. 3 üvegcsével már tuti elhasználtam! Nagyon szeretem. Az édesanyám vákony szálú, fénytelen, festett haja is gyönyörű tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Bettiful

2019. október 12.

Remek az illata és tényleg kezeli a száraz, törött hajvégeket. Akciósan veszem mindig, 500-700 forintért. 2-3 hónapig tart egy üveggel, minden hajmosás után használom. Egy csillagot viszont megvonok tőle, mert ha picit többet teszek a hajvégemre akkor zsírossá teszi a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.