Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

bachmankrisztina

2020. július 1.

kellemes illata van, a hajvégekre szoktam használni hajnosás után, de hamar bezsírosodik tőle a hajam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

esiorsi

2020. június 17.

Én értem hogy az igazi argánolaj drága (drágább) de akkor inkább az mint ez a mű cucc. Vagy akkor nézek valami olcsóbb jobbra értékelt direkt szilikonos alapú ápoló olajat. Nekem ez penzkidobás, az igazi olaj meg legalább tényleg használ

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Zyra

2020. június 12.

Nos, talán ez az eddigi egyetlen hajvégápoló ami bevált. Száraz hajam van, ezért törik a vége. Sokkal dúsabbnak tűnik a hajam miután ezt felviszem és puhább is miután beleszárítom, mellegleg én teszek hozzá egy kis argán, makadámdió, jojoba és avokádó olajat, hogy fokozzam a hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

kicsicsillag05

2020. június 10.

Nekem zsírosította a hajam, pedig nagyon keveset vittem fel és csak a hajvégemre :( Ezen felül nem is tett semmi csodát a töredezett végeimmel. Az ára kedvező, ezért adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

egyno

2020. június 7.

Évekig használtam, de mostanában már ugy vettem észre, hogy nem ugyanaz a hatása, ezért valtottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Csillag11223344

2020. június 1.

Èvek òta minden hajmosàs utàn ezt hasznàlom, egy màsik testvèrèvel felvàltva, nekem tökèletes szàraz töredezett hajam rendbeteszi, ennyi pènzèrt szinte locsolom a hajamra.
Mindenkèppen minden szempontbòl 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Mindenkèppen minden szempontbòl 5 csillagot kap.

polyaklea

2020. május 29.

Évek óta állandó szereplője a hajápolásomnak, imádom :)
Az illata egyszerűen fantasztikus, ápolja a száraz, törött hajvégeket (nyilván csodát nem tesz, de kihozza a festett, vékonyszálú hajamból a legjobbat).
Hajmosás után, nedves hajra szoktam felkenni, mert nagyon gubancolódik a hajam, de ezzel sokkal könnyebb kifésülni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Évek óta állandó szereplője a hajápolásomnak, imádom :)

Anitacska01

2020. május 18.

Ajcsiba kaptam, nagyon finom az illata:) rendezi a hajvégeket és fényes tőle a haj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Bridddzs

2020. május 14.

Ma próbáltam először. Tényleg kiegyenesíti a hajat, viszont én ezt díjazom :) További hatásáról még nem tudok tapasztalatot mondani.

újra: Nagyon bejött :) Egyenesíti a hajam és nagyon is ápolja a hajvégeket. Pihe puha selymes haj a végeredmény. Persze, hogy zsírosít... hiszen olaj :D :D éppen ezért ajánlatos csak a hajvégekre és a hajvégektől felfele kb. 5 cm-re kenni, legalább is én így használom.

Update:
Régi kedvencem volt, már éppen megfeledkeztem róla, amikor az avon katalógusban szembe jött velem. Megrendeltem és azóta is lelkesen használom. Tényleg elfelejtettem, hogy ennyire jó..... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Update:

Fiszuli

2020. május 13.

Egy időben évekig használtam (kisebb-nagyobb megszakításokkal), a szintén argán olajos samponnal és balzsammal. Csodát persze nem tett, de puhított, nem nehezített, szép fényt adott, táplált, semmi rosszat nem tudok rá mondani. Nagyon szerettem az illatát. Hajszárítás után használtam mindig is, az egész hajhosszon igyekeztem eloszlatni és így is elég volt kb. 3 nyomás (fenék alá érő hajam van). Arra viszont nagyon ügyeltem, hogy hajtő közelébe ne kerüljön, fejbőrre meg végképp ne. Szerettem és biztos eljön majd még az idő, mikor újra veszem - a társaival együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.