Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2021. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Ár: 500 , Eladó: mlnd
Állapot: Kevesebb, mint a negyedét használtam el, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, de postázom is a vevő terhére

kincsq

2021. május 6.

Főleg a hajmosás utáni első vasalás befejeztével szoktam egy másfél pumpálásnyit kenni az utolsó 10 centire. Nekem nem zsírosodik tőle a hajam, mivel tényleg csak a végére kenem, és nekem ez a másfél pumpálásnyi a megfelelő adag. Valamennyit javít a hajvégek állapotán, de nem csodaszer. Én inkább csak amiatt használom, hogy ne legyen olyan száraz a vége, a töredezés ellen semmit se használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

AncsiXoXo

2021. április 9.

Jó az illata, puhítja a hajvégeket, da sajnos nekem tőle gyorsabban zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Puffancs007

2021. március 2.

Régebben viszonylag sokat használtam, de ahogy egyre hosszabb lett a hajam egyre nehezebben tudtam egységesen eloszlatni a terméket, és sokszor emiatt olyan, hatást keltett a hajamon mintha zsíros lenne. Nem mondom hogy rossz termék, de nem is csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

horakeni

2021. február 17.

Nagyon szeretem, sokszor újravettem már. Hajmosás után már száraz hajvégekre kenek belőle egy pumpányit, így nem nehezíti el. A mennyiség is nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Saradunay

2021. február 2.

Szerintem semmire nem jó az isteni illatán túl. Kevéstől (egy pumpálásnyi) is a soksok és hosszú hajam zsírosnak hat, mert sok idő, míg beszívja a hajam az olajat.
Nem lesz tőle könnyebben kifésülhető, se semmilyen szempontból jobb, egyéb pozitívumot nem tudok a tényleg fantasztikus illatán túl felhozni.
Inkább ajánlom a Balea olaját: Intenzív hajápoló olaj Professional Oil Repair argánolajjal, extrém igénybevett és száraz hajra, 100 ml, 1400 Ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

failedstardoll

2020. november 13.

Már kétszer újravettem. Imádom az illatát, sokáig benne marad a hajmban. Összetevők és hatás..... hááááááááááát... ugye tiszta szilikon :) mondjuk őszintén, engem annyira nem érdekel, de a hatása kimerül abban hogy a szilikon szépen bevonja a hajd és selymes lesz tőle. Hosszútávú változást senki ne várjon tőle. Ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

ketnajairotkiv

2020. október 28.

Évekkel ezelőtt a szőkített, károsodott hajamra használtam, hatalmas csodát ne várjon tőle az ember. Az illata kellemes, de egy egyszerű hajolaj és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Dea0609

2020. október 11.

Nagyon szeretem ezt a hajápolót.A hajam végeire szoktam belőle tenni naponta-2 naponta,akár hajmosás után közvetlenül vizes hajra.Nagyon finom illata van,puhává varázsolja a hajvégeimet. 2-3 pumpálásnyit használok belőle. Lehetne nagyibb kiszerelésben is kapni. egyetlen hátránya hogy amikor már kevés van benne,nem igazán lehet belőle kiszedni a szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 11.

klaudia901013

2020. október 11.

Az összes hajvégápoló közül ez a best. Nem zsírosít, hamar felszívódik, fényesebb tőle a hajam. Többször használtam már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Lilluc

2020. október 9.

Az olcsóbb kategóriás cuccok közül ő az abszolút kedvenc.
Mivel túl sokfélét nem próbáltam, de azok közül ez volt a legjobb, így megkapja az 5pontot.

Egy pont mínusz, de csak mert helia-d hajvégápoló jobbnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Az olcsóbb kategóriás cuccok közül ő az abszolút kedvenc.

Egy pont mínusz, de csak mert helia-d hajvégápoló jobbnak bizonyult.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.