KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 929 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 929 Ft

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Ár: 929 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1000 ft , Eladó: luckycharm
Állapot: vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy utalás (ha postázást kérsz)
Ár: 650 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: kép szerint, párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata

mes12

2018. július 21.

Nem igaz, hogy azonnal felszívódik, mert lassan szárad meg a nedves hajvégeken. De a végeredmény a lényeg, puha hajvég, semmi töredezés.

mes12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Szepsi

2018. július 19.

Nagyon szeretem ezt az olajat,kellemes illata van és puha lesz tőle a hajam. Amikor már majdnem megszárítottam a hajam akkor teszek a végére és tovább szárítom. Így nem is száll annyira a hajam.

Szepsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

supercinti

2018. július 17.

Nekem ez nem jott be.. mintha az ellenkezojet csinalna

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Nekem ez nem jott be.. mintha az ellenkezojet csinalna

cintia91

2018. július 16.

Nagyon sokszor újravettem már kedvenc hajvégápolóm.Nagyon isteni illata van nem hagy zsíros érzést a hajon és táplálja a hajvégeket.

cintia91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Alexandra11

2018. július 9.

Nagyon szeretem ezt a terméket, tényleg azt nyújtja, amit a leírásban ígér. Hajszárítás után teszem a hajamra, amitől puha és fényes lesz. Nekem sokáig elég szokott lenni. Évek óta ezt használom, és nem is tervezem, hogy megválok tőle.

Alexandra11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Beata91

2018. július 9.

Most átváltottam egy másik hajolajra, de ha ez elfogy vissza térek erre az argán olajosra ez jobban bejött.

Beata91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Csillagporocska

2018. július 1.

Hajmosás előtt szoktam hajhosszra tenni, van, hogy egész éjszaka rajta hagyom. Jól megpakolom és beszívódik, addig is hidratál. Gondolom én. Valójában semmi különösebb hatást nem érzékelek, pedig a hozzá tartozó balzsamot kifejezetten szerettem, kevésbé töredezett a hajam.
Azért hozzátenném hogy az utóbbi másfél hónapban kezdtem el rendszeresen használni ezt az olajat, valójában már augusztus óta megvan, csak néha-néha tettek a hajvégemre.
Természetesen elhasználom, már kevés van benne, de határozottan nem fogom újravenni. Nem igazán értek hozzá, de nem tűnnek szépnek az összetevői. Ha pedig még csak nem is effektív, akkor nekem ezt használni abszolút nem éri meg.

Update: Kipróbáltam hajmosás után, még vizes hajon is. Jól teljesített, a szálló hajvégeket szépen összerendezte, kap plusz egy csillagot.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Guenwhyvar

2018. június 25.

Nagyon jó termék, nálam simán kiváltja a balzsamokat.
Hajmosás után nedves hajra használom, utána fésülhetőbb, jobb esésű és szebb fényű lesz a hajam.

Guenwhyvar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Nagyon jó termék, nálam simán kiváltja a balzsamokat.

csszabinka13

2018. június 19.

régóta használom a hajamra és tökéletesen megvagyok vele elégedve mást nem is használnék

csszabinka13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

mkdorina

2018. június 10.

Már másodjára veszem újra. Hajvégekre szoktam felkenni nedves hajra. Szárítás után szépen rendbe hozza a szálkáimat. Vigyázni kell a mennyiséggel, mert ha sokat nyomunk rá, akkor összeállnak a hajvegek. Illata finom, kellemes.

mkdorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.