KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 1549 Ft

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

Ár: 1549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1000 ft , Eladó: luckycharm
Állapot: vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy utalás (ha postázást kérsz)
700 ft Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
Ár: 700 ft , Eladó: zsofia960217
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges stb

Naumi

2018. október 14.

Én szeretem, mert könnyen fésülhetővé, fényesebbé és puhábbá teszi a hajamat. Mondjuk sajnos elég kicsi kiszerelésben van, és csak 1 napig tart a "csoda", de ha olcsóbban árulják mindig veszek belőle, egy alkalomra tökéletesen megfelel.

Naumi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

fokyandi

2018. október 6.

Hajszárítás után használom, mert ha a még nedves hajvégekre kenem fel, nehezen tudom megszárítani. Nekem nagyon puhává és selymessé teszi a hajam. Az illata is tetszik. 2 nyomásnyit használok a félhosszú hajamra és sokáig elég. Nekem megérte megvenni.

fokyandi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

TheGirl

2018. október 5.

Ahhoz képest amit nyújt egyáltalán nincs jó árban. Nagyon könnyen zsírosítja a hajat, és nem is lesz tőle jó illatú a hajam.

TheGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

lolagirl13

2018. szeptember 18.

Az illata nagyon jó , és az állaga is .. nem nagyon ragacsos és könnyen is szívódik a hajon!
A száraz és töredezett végeket segít könnyebben fésülhetővé tenni , és aznapra nagyon szépen "rendbe hozza" a káros hajat .. de mint semmi ilyenkor , ez a termék sem tesz csodát, főleg nem hossztávon :)
Viszont hajvágás után , megfelelő hajkezelés mellett szuper termék :)
Azt mondom egy próbát megér mindenkinek!

lolagirl13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Viszont hajvágás után , megfelelő hajkezelés mellett szuper termék :)
Azt mondom egy próbát megér mindenkinek!

kerierus

2018. szeptember 5.

Nagyon szeretem a száraz hajvégeket ápolja, sőt a haj is gyorsabban nő tőle.

kerierus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Nagyon szeretem a száraz hajvégeket ápolja, sőt a haj is gyorsabban nő tőle.

Renus

2018. augusztus 30.

kevés mennyiség borsosabb ár, nem veszem újra.

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

kevés mennyiség borsosabb ár, nem veszem újra.

KaradyAnn

2018. augusztus 27.

Nagyon sokáig ezt használtam és szuperül ápolta is a hajvégeimet. Aztán valamilyen őrült gondolattól vezérelve kitaláltam, hogy kipróbálok mást. Megbántam. Mostmár több mint egy éve más hajvégápolókat használok, de egyik sem hozta ezt a szintet. Azon gondolkodom, hogy visszatérek hozzá.

KaradyAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

laraclaire

2018. augusztus 25.

1 évvel ezelőtt már használtam, akkor abba hagytam, mert úgy éreztem, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.
Nemrég újra vettem, és most nem érzek zsírosító hatást.
Nekem bevált másodjára, az illata is nagyon jó. Segít a hajam szerkezetének javításában.

laraclaire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Nemrég újra vettem, és most nem érzek zsírosító hatást.

explicitcherry

2018. augusztus 23.

Egy időben csak ezt használtam aztán hirtelen egyre zsírosabb lett tőle a hajam, pedig nem használtam többet a hajamra. Nem tudom mitől lehetett, de megválltam tőle, mert borzalmas volt a hajam tőle.

explicitcherry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem,puhává teszi a hajamat.Az illata is szuper.Mindig akkor veszek belőle többet,ha akciós.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.