Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Öblítést nem igénylő pakolás marokkói argánolajjal. Ez a ritka, marokkói argánolajat tartalmazó egzotikus keverék azonnal felszívódik, hidratáltabbá és ragyogóbbá téve a hajat. Segít táplálni és kisimítani a száraz, gyenge, töredezett részeket, hogy hajad puhább, erősebb, egészségesebb és ellenállhatatlan tapintású legyen.

F.M.Bettina

2022. április 11.

Nem vagyok egy avon fan és inkább professzionális hajápolókat használok, de ez brutál jó. Nem tudom a hajjal csinal e tényleg valamit, vagy csak pillanatnyi, de én már az illata miatt is szerelmes vagyok bele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Nikolett90

2022. március 9.

Évek óta használom, nagyon jó az illata. Egy- két pumpálásnyi elég a hajam végére belőle, ami sokkal puhább lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

KisTigris

2022. március 6.

Nemrég fedeztem fel. Azt hittem minden hajápoló olaj ugyan olyan, hát nem! Hajmosás után a száraz hajamba dolgozom el és 4 nap múlva még mindig puha a hajam. Akciósan érdemes venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 6.

Suzy1

Korcsoport: >54
2022. január 23.

Ismerőseim ajánlották, mert nagyon száraz, töredezett volt a hajam a festéstől. Évek óta használom, mindig akkor veszem, amikor akciós. Nagyon finom az illata és jól kifésülhető a hajam tőle. Csak a hajvégekre teszem, így nem zsírosítja a hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. január 23.

Cslauraa

2022. január 11.

Imádom!
Évek óta használom, ahogy a zöld társát is.
Ha az ember ráérez a megfelelő adagolásra, szerintem tökéletes társa lehet mindenkinek.
Őszintén ajánlom!
(799 Ft volt a legutóbbi ára - múlthéten)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 11.

Imádom!
Évek óta használom, ahogy a zöld társát is.
Őszintén ajánlom!
(799 Ft volt a legutóbbi ára - múlthéten)

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Ez a marokkói argánolajos család elég jól bevált, az olajat a töredezett hajvégekre használtam. Annyi bajom volt vele, hogy fésülködésnél akaratlanul is szétoszlattam a teljes hajamon, így gyorsan lapult és zsírosodott. Ettől függetlenül szerettem. Ma már természetes összetevőjű terméket használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Bolevacz

2021. november 11.

Túl zsíros hatású nekem, nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 11.

Túl zsíros hatású nekem, nem jött be.

CandyShimmer

2021. október 4.

Anyukámnak egyik nagy kedvence, nekem nem vált be, de én nem is szeretem az ilyen olajokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

sstunde

2021. szeptember 20.

Most próbáltam először, csak a hajvégekre alkalmaztam, de eddig nagyon pozitívak a tapasztalataim. Nagyon jó az illata és érezhetően puhábbá tette a hajamat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Csokiice

2021. szeptember 2.

Szép puha és fényes lesz tőle a haj.
Az illata nagyon jó.
Azonban nekem egy nap alatt zsirossà teszi a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Szép puha és fényes lesz tőle a haj.
Az illata nagyon jó.
Azonban nekem egy nap alatt zsirossà teszi a hajam.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phytantriol h I al 2 2