Avon Advance Techniques Hajtápláló Ampulla Marokkói Argánolajjal Minden Hajtípusra

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

5. tökéletes kezelhetőség.

Kiszerelés: 15 ml

szatmari.mariann

2015. január 8.

Kiprobaltam eleg jo volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

Kiprobaltam eleg jo volt.

Aquariusgirl

2014. április 24.

Én már próbáltam. 2 tubust használtam el a négyből, de nem egymást követő hajmosások alkalmával, hanem legalább 5-6 hét eltéréssel. Éjszakára kentem a hajam közepe/végére és "dunsztkötésben" riogattam éjjel a családot. Nem vadul olajos, nem nehezítette el a hajam (pedig zsirosodásra hajlamos), hanem szépen ápolta. Ami számomra fontos, hogy nem lett kezelhetetlenül csúszós sem a hajam és nagyon-nagyon finom az illata. Ár/érték arányban szerintem szuper. Mondjuk az összetevők - állítólag - nem a legjobbak, csak ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Színezék. Barnás sárga.