Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Öblítést nem igénylő balzsam minden hajtípusra.

• gyémántfényt kölcsönöz
  • fényessé, puhává és simává varázsolja a hajat

Gabrielaa

2019. szeptember 2.

Régebben használtam.Nem voltam elégedett vele fénytelen,ragacsos volt a hajam.Aztán egyszer ugy használtam hogy felkenés után kioblitettem.Fényes,levegős friss lett a hajam.Ebből arra jutottam hogy a hajam legnagyobb baja hogy tulápolom,nem kell annyi balzsam,pakolás,kence...Pakolásokat nem használok,balzsamot csak a végekre.Illata csodás,hosszan megmarad.Nagyon száraz hajra szerintem nem sokat ér de vékonyszálu,zsirosodásra hajlamos hajra bevált nekem akkoriban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

fokyandi

2019. szeptember 1.

Elképesztően sokára szárad meg a hajamon, addig olyan mintha félvizesen hagytam volna. Kicsit puhít a hajamon, de ennyi a hatása. Gyémántfényről erős túlzás beszélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

meseke

2018. június 11.

Szörnyű. Ragacsos, elnehezült lett a hajam tőle. Mintha nem is mostam volna hajat. Ezt az egy flakont se biztos, hogy elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

coffeegirl

2018. február 19.

Nem szeretem lehúzni az avonos termékeket, de ez valami borzalom :/// mintha egy hónapja nem mostam volna hajat.. Nekem nem vált be, az illata kellemes volt és a flakon is praktikus, de amit művel a cucc benne.. ááh..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

RekaDora

2018. február 15.

Szerettem, kellemes az illata,nem lesz tőle ragacsos a hajam,gyorsan beszívódik. Szerintem beváltja,amit ígér, selymes,puha, fényes lett tőle a hajam,kifésülni is könnyebb vele vizesen. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Zsupika726

2017. április 3.

Először használtam ilyen balzsamot amit nem kell kiöbliteni a hajból. Hajmosás után eléggé gubancos szokott lenni a hajam és mindig nehezen vagy egyeltalán nem tudtam kifésülni száritás előtt. Próba képpen rendeltem meg ezt a terméket, hátha segit rajtam.
Kicsit tartottam tőle hogy elneheziti a hajam vagy zsiros hatást kelt de nem igy lett. Szépen el tudtam dolgozni a hajamon, elég volt egy kicsi belőle és máris kitudtam fésülni. Az illatával nincs semmi bajom, nekem tetszik. Arra tökéletesen megfelel amire használni szerettem volna. Nagyon lassan fogy belőle pedig már pár hónapja megvan és kb. hetente kétszer használom minden hajmosás után. Ha elfogy, valószinüleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Kise

2016. július 15.

Engem nem zavar a híg állaga, mert úgyis csak a hajvégekre kenem. A samponjával, vagy a marokkói argánolajas verzióval használom, és meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Piedra

2016. július 5.

Kellemes illat, de szerintem is kissé híg az állaga. Nem egy nagy cucc, amit ígér, arra jó, a hajam fényesebb, és könnyebben kifésülhetőbb lesz tőle, de lelapítja a hajam, pedig csak a hajvégekre szoktam tenni belőle egy keveset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

biancatasnadi

2016. június 7.

Ki-kipróbálok új balzsamokat, de a végére mindig ennél kötök ki. Az illata valami isteni, sokáig benne marad a hajamban, kifésülésben nekem nagyon sokat segít. A schauma 7 gyógynövényes samponjával együtt használom, így tökéletes kombót alkotnak :) Csakis ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Sunnyvagyok

2016. április 15.

Állagra túl híg, valamint felkenve sem tesz csodát, nekem a kifésülhetőségben sem segít!
Az illata nagyon kellemes, imádom, viszont csak ennyi jó mondható el róla!
Mivel megvettem így elhasználom, de nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Az illata nagyon kellemes, imádom, viszont csak ennyi jó mondható el róla!
Mivel megvettem így elhasználom, de nem veszem újra!

Hidratálók: Glycereth-26, Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Phytantriol h I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.