Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kalmaniki, az összetevőket feltöltötte: erikacsonka, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az Avon Selymesítő balzsam nehezen kezelhető hajra selyemproteineket tartalmaz. A selyemprotein regeneráló tulajdonságairól ismert, segít fenntartani a haj nedvességének optimális szintjét, rugalmasabbá, puhábbá és selymesen simává varázsolja a frizurát.

Shikari

2016. szeptember 6.

Legelőször akándékba kaptam,samponjával együtt.Tetszett.Akkoriban festve volt a hajam és emiatt elég kezelhetetlen is volt.Amikor elkezdtem használni már az első alkalommal érezhető volt a változás.Sokkal könyebb volt fésülni a hajam.Gondolkodom is rajta,hogy újra használatba vegyem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Tinus554

2016. március 25.

zsírosodott tőle a hajam, de nem is kicsit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

zsírosodott tőle a hajam, de nem is kicsit...

csupakrem138

2016. január 1.

Ez a baby csodákat tett a hajammal! Nagyon szép, fényes és puha hajam lett a samponjával való használat után. Imádtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 1.

Jelizz

2015. december 11.

Akciós volt megrendeltem, jó az illata meg puha is lett tőle a hajam, de annyira nem hatásos szerintem nem selymesít egy átlag balzsam, viszont nem venném újra, nekem jobb kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 11.

lorik.laura

2015. szeptember 25.

Jó termék, bár volt már jobb balzsamom is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Jó termék, bár volt már jobb balzsamom is.

Szandi21

2015. július 18.

Nagyon szeretem! Jól habzik és utánna nagyon jó tapintású a hajam, egyszerűen imádom, pedig véletlen került hozzám, vagyis 100-Ft-ért rendelhettem meg így aztán teljes a boldogság! :D

update: ezt a samponhoz akartam írni :D sorry

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

update: ezt a samponhoz akartam írni :D sorry

JudithBeauty

2015. június 8.

Megrendeltem a selymesítő samponhoz a balzsamját is, és sokkal jobban bevált. Többszöri, folyamatos használat után lesz csak eredmény, de az jó. Tényleg puhább lesz tőle a száraz haj, más márkájú sampon után is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

erikacsonka

2014. június 24.

Az utóbbi időben rettentően száraz volt a hajam.. leginkább a vége. Már nem tudtam mit próbáljak ki.. a hajvégápoló amit használtam (syoss) nem vált be. Mikor megláttam a katalógusba, hogy selymesít..gondoltam mit veszíthetek. Most használom 2. alkalommal, de már az első használat után is tökéletes volt!! :) Hetente 1x mosok hajat, a mosás előtt is érezhetően puhább volt, élettel telibb. Máskor ilyenkor már olyan volt mint a seprű.. azt hiszem találtam egy jó balzsamot :) Következő alkalommal kipróbálom hozzá a sampont is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

szilvi07

2014. május 16.

Semmi extrát nem tapasztaltam, nem tűnt fel, hogy selymesebb lenne a hajam tőle. De ettől függetlenül mint balzsam, jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 16.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.