Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: halexa11, Módosítva: 2017. június 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Mona29

2018. július 17.

Nem rossz, nem rossz, de használtam már jobb terméket is. A bőr pirosságát nagyjából lehúzta napozás után. A hűsítő hatását a párom szereti. Egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

FairyFox

2018. május 10.

Nagyon kellemesen hűsít, enyhébb leégést gyorsan eltűntetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Nagyon kellemesen hűsít, enyhébb leégést gyorsan eltűntetett.

Kmerci

2017. június 5.

Hibás az összetevői listája, írtam az adminisztrátoroknak, és igen gyártják még én is rendeltem a júniusi katalógusból 1099ft-ért. :) Alapvetően szeretem elvégzi a dolgát jól hűsít, egyedül az nem tetszik benne hogy nagyon keserű és egyszerűen mindig valahogy a számba kerül belőle, az ujjamról, tenyeremről ha támaszkodok rajta vagy ha izzadok az arcomról tud folyni a víz és így..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Daisyyy

2017. május 20.

Nem tudom, miért írjátok ki, hogy már nem gyártják, most rendeltem, gondolom, csak a nyári katalógusokban szerepel. Nagyon jó kis termék, szolárium után kentem be magam vele, nagyon jól hűsít és hidratál, a bőröm selymes lett tőle. Régebben volt az Avonnak egy hasonló terméke, az is ilyen zselés volt, csak zöld színű, aloe verás, na az volt nekem a csillagos ötös termék, de ez sem rossz azért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Nikita0828

2016. június 4.

Napégésre nagyon bevált, a férjem ma rák vörösen jött haza,és ez szépen húzza lefelé a pirosságot.
Mi szeretjük, nem hámlik tőle akkor sem ha nagyon odakozmált a napon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Mi szeretjük, nem hámlik tőle akkor sem ha nagyon odakozmált a napon.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0