Avon

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az Anew Clinical Absolute even termékek DSX-7 technológiával segítenek gátolni a melanintermelést, hogy javítsanak a bőrtónuson, és a hiperpigmentáció kialakulásán. Csökkentik a bőr elszíneződéseinek 7 típusát:
1. foltok
6.szeplők
7.sápadt bőrtónus

Lili2109

2018. október 31.

Jó az állaga, nem zsíros még a magas fényvédő faktora ellenére sem. Gyorsan beszívódik.
Összetevői nem tökéletesek, remélem nem ettől pattogok ki...
Nehéz döntés, de egyelőre csak 4et adok neki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Összetevői nem tökéletesek, remélem nem ettől pattogok ki...
Nehéz döntés, de egyelőre csak 4et adok neki!

exhocmomento

2018. szeptember 6.

Először is azt szeretném leszögezni, hogy a termék egy teljes átalakuláson esett át. Más már a neve és fényvédőt is kapott: Anew Clinical Even Texture & Tone - Multi-Tone Correcting Cream SPF 35 with Precision 3T jelenleg. Sőt, az összetevői is merőben mások lettek, mint ami itt szerepel!!!
Nagy lelkesen rendeltem meg, gondoltam tök jóóó, 35-ös fényvédő, ezt még akkor is ki tudom használni hidratálókrémként, ha az ígért hiperpigmentáció elleni hatás elmarad. But no, nem úgy történt, ahogy én ezt elképzeltem. Az első meglepi az volt, hogy ez a kis krém tényleg KIS krém a maga 30 milijével. :D Persze ez nyilván fel volt tüntetve a katalógusban is, csak hát az ember lánya hajlamos elsiklani a mértékegységek felett, amikor ott van a kinagyított illusztrált kép. De ez mindegy is, nem sajnálom hogy ilyen kicsi az adag, ugyanis meglepi Vol. 2: ez egy baromi sűrű, fehér, naptejszerű krém. Még az illata is olyan, mint a naptejé. Na, így én nem is merem az egész arcomra rákenni zsíros bőrűként, nekünk az ilyen gazdag krémek nagyon nem ajánlottak, félek, hogy eltömítené a pórusaimat. Így most jobb felhasználás híján csak azokra a részekre pöttyintek belőle, ahol ott vannak a pattanások után maradt pirosas-barnás foltok. Ott viszont meglepően gyorsan és jól beszívja a bőröm és egyelőre nem okozott sem pattanást, sem egyéb komedót. Nehéz lesz megállapítani mennyit világosít a foltjaimon, mert használom mellette a TO Alpha Arbutin 2% + HA szérumát is. Ha valahogyan mégis sikerül szétválasztanom melyiknek mi köszönhető, akkor jövök update-elni. Addig megelőgezek 4*-ot.

Up-up-up: Megkapja az 5 csillagot, mert baromi látványos a hatása. :) A helyzet az, hogy durvábban halványít, mint a TO szérumom. Továbbra is használom mindkettőt, a foltok nem tűntek még teljesen el - egyik jobb, másik rosszabb, de van, amelyik már alig látszik. Teljes arcra most sem merem kenni az állaga miatt, de azokon a kis területeken, ahová teszek belőle, azóta sem vettem észre kipattogást, vagy az alapjárattól több eltömődött pórust. Pedig elég vastagon pöttyintgetek belőle, és sajni még elég sok helyre. Szóóóval király.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Jolles

2017. február 8.

Volt egy piros folt az orromon, egy szétnyűtt pattanásnak köszönhetően. Amikor elkezdtem ezt a krémet használni, nem vártam tőle sokat, sőt! De két hónap alatt a foltocska eltűnt, nyoma sincs már. Mindamellett nyáron remek kis krém volt az arcra, szuperül hidratált, viszont így télen a nagy mínuszokban sajnos kevésnek bizonyult, így most egy kicsit félreraktam jobb időkre :) Ezzel együtt is megérdemli a maximális pontszámot már csak a folt miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

FrauNika

2016. április 8.

Mikor haza mentem Anyukámhoz pár napra ezt a krémet használtam, mert ez volt neki! Finom illat, kellemes állag , jól beszívódik! Mintha tényleg javított volna a bőröm elszíneződésein. Természetesen Anyu nekem adta :D :D azt mondta használjam, rendel másikat magának Úgyis akciós az áprilisi katalógusban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

ILI

2015. november 14.

Ma vettem ezt a krémet, az állaga jó, könnyű felvinni, és nagyon kevés kell belőle. Az illata kellemes. A novemberi katalógusban akciós, így mertem kipróbálni, mert teljes áron igen drága. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog produkálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

Kriszta01

2014. augusztus 24.

Ide is csak azt tudom írni, amit a szérumhoz írtam. Sajnos pénzkidobás volt, pedig nagyon bíztam benne. Anno 2x újravettem, hol a szérumot, hol a krémet, mert annyira hittem benne, hogy használhat, hogy szerintem már csak "beképzeltem", hogy szebb lett tőle a bőröm. Utólag visszagondolva, így, hogy találtam olyan krémet, ami tényleg látványosan hat, már tudom, hogy az Anew semmit sem használt, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Maddie

2014. március 5.

Két tégellyel használtam el a krémből. Az illata kellemes, a hidratáló hatása egész jó volt még télen is. Ám volt egy kis furcsaság, a két tégely tartalma között volt némi különbség. A második tégelyben a krém fehérebb (vagyis teljesen fehér), míg az első áttetszőbb volt, illetve az elsőnek az állaga is könnyebb volt kicsivel. Az első folyamatos használat mellett mintha tényleg halványított volna valamit a pattik utáni piros foltokon, de a másodiknál már nem vettem észre ezt a hatást. Nem fogom újra venni harmadjára, mert így, hogy már nem hat, sima hidratáló krémnek elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Klau86

2013. július 24.

Nagyon szuper krém. Abszolút javítja a bőr felszínét, sokkal egyenletesebb lett tőle a bőröm. Egy tégellyel már elhasználtam, most várom a másodikat..... tényleg fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glucose

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.