Avon

Ár:   5199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az Anew Clinical Absolute even termékek DSX-7 technológiával segítenek gátolni a melanintermelést, hogy javítsanak a bőrtónuson, és a hiperpigmentáció kialakulásán. Csökkentik a bőr elszíneződéseinek 7 típusát:
1. foltok
6.szeplők
7.sápadt bőrtónus

Barbe

2019. március 25.

Egységes bőrképet eredményez éjszakai használat mellett!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Egységes bőrképet eredményez éjszakai használat mellett!

AgnesMiko

2017. július 13.

Általában éjszakára használom, nappal valahogy minden arckrémet "leizzadok". Reggelre teljesen kisimul tőle az arcom, a kis kezdetleges rosasea-s foltjaim enyhülnek, és természetes, egészséges fényű lesz a bőröm...néha tapasztalom, hogy kukacokban hámlik le rólam. Csodát nem tesz, nem biztos hogy újravenném, de nem is rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

katuc77

2016. október 14.

Lassan elfogy az első kis üvegcse, úgyhogy elég türelmes voltam ezzel a szérummal. Sajnos nem sok változást tapasztaltam a bőrömön. Bár szerencsére nincsenek nagyobb bőrhibáim, egészen aprócska barna foltok vannak inkább az államon. De nem vettem észre, hogy halványított volna rajta bármennyit is. Nagyon könnyű állagú, gyorsan beszívódik, és ennyi. Reggel sminkelés előtt, illetve este arctisztítás után szoktam két-két pumpányit eloszlatni az arcomon, majd rá a nappali vagy éjszakai hidratálóm. Nekem nem okozott pattanásokat, nem hagyott maga után zsíros érzést,tökéletesen beszívódott. Viszont nem is vagyok elájulva tőle, úgyhogy nagyjából olyan semmilyen. Tuti biztos, hogy még egyszer nem adok ki érte ennyi pénzt, de még akciós áron sem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

Ella

2016. május 24.

Hármat (!!!) is elhasználtam, ami nagyjából 10000 Ft-omba fájt. Jó kis tanulópénz volt, de így biztos, hogy nem az volt a baj, hogy nem használtam elég ideig és nem adtam esélyt, hogy megmutassa mit tud. Nem csinált a pattanások hegeivel SEMMIT, az arcbőröm sem lett egységesebb, helyette még több pattanás jött ki rajtam, fulladozott alatta a bőröm és zsírban úszott. Ez a szérum egy komedogén ****************************************************************************************** (ide képzeljetek bármit, ami nem szalonképes). Ha lehetne, még el is vennék tőle csillagot. De muszáj rá minimum egyet adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

szonjaszepesi

2016. május 2.

Már lassan egy hónapja használom. Főleg a szeplőim miatt rendeltem,mert kételkedtem benne,hogy a pattanás után maradt hegeket gyógyítja.Szerencsére tévedtem!!:) Teljesen megváltozott a bőröm,szebb,kipihentebb,simább és egyenletes.Az avon másik termékével, a hydra éjszakai maszkkal együtt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

timilla

2015. augusztus 5.

UPDATE: visszaveszek a csillagokból, mert egy flakon elhasználása után kezdtem gyanakodni, hogy az összetevő-lista elején található etilhexil-palmitát okozza a szaporodó grízeket az arcomon, ugyanis ezelőtt nem volt soha ilyen problémám. Emiatt a megkezdett második flakonhoz alig nyúlok mostanában. Nem rossz kis szérum, de gyalázat, hogy egy ennyire komedóképző anyaggal teletömik. :(

Két hete barátkozunk egymással, és egyelőre szeretem. Nagyon könnyű állagú, nyom nélkül beszívódó, fehér, tejszerű szérum, ami az én bőrömön nem okoz kifényesedést. Reggel használom, fölé még jön hidratáló is, és ez nyáron is így lesz, mert egyrészt önmagában nem elég, másrészt nincs benne fényvédő, anélkül pedig hiába is koptatnám vele a pigmentfoltjaimat. A folteltüntető hatásáról semmit nem tudok mondani, mivel még nem rég használom, és esténként felváltva glikolsavas és retinolos krémmel kencézem magam, amelyek szintén hámlasztóak. Mindensetre ez a szérum nem veszett össze velük, remélem, ezután is együtt dolgoznak az egységesen szépséges arcbőrömért. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Szilva86

2014. október 11.

A folt eltávolító hatását nem észleltem, viszont a zsíros bőrömmel csodát művel. Amióta használom az alapozó alatt nem zsírosodik be a bőröm. 1 hónap használat után viszont egységesítette a bőrömet. Már beszereztem a következő tubussal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

danzsu

2014. szeptember 26.

Igaz,pénzkidobás volt.Erre szokták mondani,hogy olyan mint halottnak a csók.... Egyszerűen semmilyen. Sőt!Nekem,akinek kamaszkorom óta nem volt pattanásom,most tele tett az arcom,az állam, kis apró patikkal. Soha többet! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Kriszta01

2014. augusztus 24.

Sajnos pénzkidobás volt, pedig nagyon bíztam benne. Anno 2x újravettem, hol a szérumot, hol a krémet, mert annyira hittem benne, hogy használhat, hogy szerintem már csak "beképzeltem", hogy szebb lett tőle a bőröm. Utólag visszagondolva, így, hogy találtam olyan krémet, ami tényleg látványosan hat, már tudom, hogy az Anew semmit sem használt, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

KisÉvi

2014. július 30.

Még csak két hete találtam rá és kezdtem használni.A bőröm textúráját szépen javítja, sokkal kisebbek a pórusaim, de a foltok alig halványonak.Elég egy kis meleg, egy pici napsütés és én máris több színben játszom, amitől lassan megőrülök.Valóban olyan mintha koszos lenne itt-ott, még az alapozó sem segít.2.3.5.7.pont igaz rá, a többi meg majd kiderül, ha hideg lesz.Tökéletesen hidratál, nekem nem hámlik tőle a bőröm.Fogok még venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Ascorbyl Glucoside, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Yeast Extract, Pueraria Lobata (Kudzu) Symbiosome Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tetrahexyldecyl Ascorbate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Phytol eo I i

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.