Avon

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: fokyandi, az összetevőket feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2020. július 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Feszesítő szérum 1,5 % hialuron savval. Feltölti az apró ráncokat és helyreállítja a bőr nedvességtartalmát.

Liama

2020. szeptember 3.

2 üveggel használtam el eddig, kizárólag éjszakára, és a felvitel után még az éjszakai krémet is alkalmazva (eredetileg a gyártó is így javasolja, hogy a szérum után tegyünk fel arckrémet is). Az arcomon nem vettem észre jelentős változást, viszont a nyakamon volt egy csúnyább, mélyebb ránc, amely látványosan halványodott az utóbbi időben. Mivel más új terméket nem használtam, ezt a hatást ennek a szérumnak tudom be.
Kíváncsi vagyok, hosszabb távon mi lesz a helyzet, használom tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Kíváncsi vagyok, hosszabb távon mi lesz a helyzet, használom tovább.

zonga

2020. május 31.

Kicsit fura, hogy inkább zselés állagú, a pipettás kiszerelés inkább valamilyen olajos cuccot sejtetett. De ennél kicsit sűrűbb, gélszerű anyagról van szó. Könnyű eloszlatni, nem ragad, könnyen beszívódik. Én semmilyen alkoholos illatot nem érezek a használatakor. Viszont a géles állag miatt kicsit nehezebb kinyerni az anyagot.
Még csak párszor használtam, de utána mindig sokkal hidratáltabbnak éreztem a bőröm, és ezt tartósnak érzem. Hogy ránctalanít-e, ennyi idő után még nem tudom, de a hidratáló hatása mindenképpen nagyon jó. Szerintem jó termék.
UPDATE: Egy idő után mintha besűrűsödne, alig bírok hozzájutni az anyagoz. + egy idő után már nem érzem annyira a hidratálását. Az első pár alkalommal jó volt, de aztán már nem fejette ki azt a hatást, mint az elején. + pumpás/tégelyes kiszerelés praktikus lenne, így nehéz adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

hógolyó

2020. január 11.

Cca 3 éve használok 3e alatti hyaluron szerumot. (To, g&g,stb..). ő a 4.amit kipróbáltam. Borzalmas! Erős alkoholos illata van. Az alapozó (és bármi más) kukacosodik fölötte.
A retinolost meg se rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

A retinolost meg se rendelem.

Alaya

2019. november 12.

Már több mint egy hónapja használom. Megvagyok vele elégedve: nagyon tetszik a pipettás kiszerelés, könnyen tudom adagolni, hiszen elég kevés is elég az arcomra. Illata nagyon nincs, maximum semleges. gyorsan beszívódik, és látszik a hatása: a ráncokkal hamar elbánik. Én a reggeli rutinom során használom, esténként más szérumot kenek az arcomra, viszont ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

shara88

2019. október 9.

Már jó ideje vártam ezt a terméket az Avonból. Átlátszó, zselés-vizes állaga van, alig van illata. Nagyon kevés mennységet lehet eloszlatni az egész arcon. Gyorsan felszívódik és azonnal simítja a ráncokat. Egy hete van meg, éjjel és reggel használom. Remélem hosszabb távon is kifejti a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Trioxaundecanedioic Acid, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.