Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Supiné, Módosítva: 2013. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Ha elszineződéseket fedezel fel az arcbőrödön és egyenetlen a bőrtónusod, akkor válaszd az Anew Clinical Luminasity Pro halványító szérumot:

• csökkenti az elszineződéseket, valamint a sötétebb foltokat, ezáltal bőröd fiatalosabbnak tűnhet
  • segít csökkenteni a ráncok láthatóságát
  • az AVON az L-aspartis sav erejét használja fel a szérumban
  • minden este simítsa megtisztított arca és nyaka bőrére
  • ha enyhe csípős érzést tapasztal, várjon az arctisztítás után 15 percet és utána kenje bőrére, vagy használjon belőle kevesebbet
  • vigyázat szenbe ne kerüljön, vagy ha kiütéseket okoz, hagyja abba használatát
  • az alfahidroxi sav tartalma miatt növeli a bőr napfényérzékenységét ezért használjon fényvédőt és  korlátozza a napon való tartózkodást a szérum használata idején, majd a használata után még egy hétig

Nema

2016. augusztus 9.

Kivonásakor csaptam le 2 ilyen szérumra is, és milyen jól tettem! Halványító hatását már egy hét után is észrevenni, kicsit hámlaszt, szinte fiatalítja a pofit! Nagyon sokáig kitart, most kezdem a másodikat. Amit sajnálok hogy furi állaga miatt csak éjszakára használható, de ezt elnézem neki, mert csodaszer kategória nálam! És lányok, olvastam hogy azóta is sajnálkoztok a kivonását illetően! Most néztem rá, ebayen megtalálható!!😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Cukor28

2014. május 29.

nekem is nagyon bevált. most készülök újra rendelni. ha valakinek kell még,akkor szóljon és rendelek neki is. email: sugar-28@mailbox.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Lexiiii

2013. december 27.

Erre sajnos csak 1 hónapja találtam rá anyukám krémjei között. (Ő nem használta, teljesen original csomagolásban volt, azt mondta azért nem használja mert ennek a másik változata megmarta az arcát... ). De nekem tökéletes. PattIkat lemarta, az elszíneződéseket eltűntette, a bőröm szebb mint új korában! :D
Sajnálom hogy nem lehet már kapni. :(
De 5*!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 27.

Sajnálom hogy nem lehet már kapni. :(
De 5*!!!

bettina88

2013. december 10.

Nekem nagyon bevált! Pár napja használom, de már most sokkal szebb, simább a bőröm!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 10.

csokilany

2013. szeptember 6.

Nincs szívem nagyon lehúzni a terméket, pedig már nem szívesen használom, mert nekem sajnos pattikat okoz, bár a bőrtónusomnak amúgy jót tesz, mert tényleg halványít. Nagyon zsíros bőröm van, főleg nyáron súlyosabb a helyzet az izzadás miatt, lehet, hogy télen majd újra próbálkozom vele, mert amúgy még az adag fele megvan, és nagyon jó hidratáló termék is egyben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Moncsesz

2013. május 26.

Az undok pigmentfoltjaim elleni hadjáratban ez volt a legsikeresebb termék, pedig próbáltam néhányat az évek alatt.
Az említett hatáson kívül a bőr rugalmasságán is javított.Valóban felfrissítette szinte tényleg fiatalította a bőrt. Bár szérum, én önmagában használtam , kizárólag éjszakára és nem kívánt a bőr utána még krémet.Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 26.

petrevici

2013. április 6.

Akkor a vélemény.4 kicsi pigmentfoltom van, első terhességem alatt jelentek meg ( 6 éve), azóta vannak:( Nem igazán tettem ellenük idáig, illetve eredménytelenek voltak a próbálkozások.Most együttesen vetettem be a loreal, fiatalság kód nevű szérumát, ezt a szérumot és ennek a terméknek az éjszakai krémét.A lorealt és a krémet már használom úgy 4 hete, ezt a szérumot 1 hete alkalmazom.A 4 hete tartó folyamatos használatot követően némi halványodás volt látható, de ma azt láttam, hogy alig láthatóvá váltak a foltok.Hozzáteszem, hogy nappalra 50 faktoros fényvédő van rajtam-MINDIG!!!-A termék szép, igényes csomagolású, jól adagolható, zselés, átlátszó anyag.Nekem nem irritál, nem csíp, nem jelentkezik pirosság felkenés után.(mondjuk nem érzékeny a bőröm egyáltalán)Az illata nem is jut hirtelen eszembe, úgyhogy nem feltűnő.Hamar beszívódik és eredményes.Jövök még, ha elfogy, vagy, ha eltűnnek a foltok.Eddig 5 csillag!!!

Up:már alig látszanak a foltjaim:))) Lelassult a kivilágosodás üteme, de egyértelműen eredményes a kezelés.Marad az 5 csillag, ha lehetne adnék többet is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 6.

mstindigo

2013. március 22.

Bandita annyira drága volt, hogy szerzett nekem egyet, miután kivonták a forgalomból, ráadásul féláron. Ez egy csodaszer!!!
Az elején megijedtem, mert rákvörös lett az arcom, és majd egy óra volt, mire teljesen elmúlt a csípés. Utána csak a problémásabb területekre használtam 1-2 napig, mert megijedtem. Majd persze bevállaltam újra. Előbb hajszárítóval csontra szárítottam az arcom, felkentem. Negyed óra alatt elmúlt a csipegetés, és az sem volt vészes. Csupán egy heti használat után a bőröm ragyogó, üde! A foltok halványultak, a bőröm színe már most egységesebb. Szerintem egy hónap alatt felszámol majd minden heggel és egyenetlenséggel. Pattira tényleg nem szabad kenni, mert az begyullad tőle, azt a részt mindig kihagytam. Nappalra Akneroxid használtam. De egy hét után már nincs pattim, és már az Akneroxid se kell!!!! Aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh, csodaszép lesz a bőröm, imádom! Örök hála Banditának. :) Nem gondoltam volna, hogy ha elkezdek egy AHA-s hámlasztót használni, sokkal kevesebb patti is fog rajtam kijönni. :)
Pedig tavaly az Ilcsis AHA-s hámlasztással olyan csúfos kudarcot vallottam, hogy azt hittem, nekem az AHA maga nem való, de láss csodát, még is működik. Sehogy sem akart az működni nálam, mindig rákvörös és fájó lett tőle az arcom. Ez meg tökély. Remélem, az Avon új széruma is ilyen jó lesz, ha már ezt kivonta a forgalomból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

kivina

2012. október 11.

Tavaj használtam, láttam a változást, még van belőle, nagyon sokáig elég, de nyáron nem merem használni napozással együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

Zanzara

2012. július 25.

Nekem nagyon bevált pigmentfoltok ellen. Az sem mellékes, hogy reggelre a bőröm is csodaszép sima lesz. Sajnos gyakran vannak rajtam pattanások, és a nap bebarnítja a nyomát. Ez a krém 1 hét alatt elhalványítja ezeket a foltokat is. Egyszerűen szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Trioxaundecanedioic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Phytol eo I i

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.