Avon

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A nyak és az áll vonalát határozottabbnak és formásabbnak mutathatja, a ráncok kisebbnek tűnnek. Rendszeres használattal az orcák terletét feszesebbnek és formásabbnak mutathatja. Selymes komfortérzetet, valamint csodásan puha és sima érzést nyújt.

Adriemil

2018. október 17.

Én még csak 35+ os vagyok és úgy kezdtem el használni ezt és a nappali krémet együtt, hogy előtte semmilyen arckrémet nem használtam rendszeresen. ráncaim még nem nagyon vannak, de egy nagyobb fogyás miátt úgy láttam az arcom kissé megereszkedett. Nekem abszolút teszi a dolgát, picit tényleg csíp mikor felkenem, de szinte azonnal érzem, hogy a bőröm tömörebb feszesebb. Ez talán jobb is mint a nappali verzió. Sajnos tág pórusú és pattanásokra hajlamos még mindig a bőröm de eddig nem okozott irritációt sem. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Lucyll

2016. november 14.

Anyukám nevében írom ezt a posztot, ő nem annyira online, hogy krémmániás véleményt írjon. :) Kb. 2 éve vettem neki egy éjszakai és nappali krémből álló szettet. A bőre látványosan szebb, puhább, teltebb lett. Azóta is folyamatosan ezt használja, mert ez a krém vált be neki a legjobban. Akcióban 2500-ért meg lehet kapni, ez ebben a kategóriában egyáltalán nem drága. Szerintem csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

KMarcsi

Korcsoport: >54
2014. február 28.

Nemrég rendeltem, úgyhogy nagy változásról még nem tudok beszámolni. Szeretem, mert annak ellenére hogy egy zsíros éjszakai krémről van szó, hamar felszívódik, nem kell aggódnom hogy a párnámba törlöm. :) Reggel úgy ébredek, hogy nagyon finom puha a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

erzsoka83

2013. július 15.

Anyum hasznalja,nagyon dicseri,lathato a valtozas,termeszetesen egyutt hasznalja a nappalival kb 3 honapja.Az illata nem olyan finom,de kilehet birni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Trioxaundecanedioic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)