Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít csökkenteni a ráncok és elszíneződések külsejét, valamint feszesebb érzetet nyújtani a bőrnek. A "35+" korosztály számára.

Sz1lv1

2014. december 12.

Pattanás hegekre nagyon jó (!),hatását tekintve hasonlít a Avon Clearskin Professional Golyós Lotion-re (http://kremmania.hu/kremek/avon-clearskin-professional-golyos-lotion-pattanas-utan). Egész arcomra nem kenném, durván maró hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

bebiz

2013. december 20.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Amikor először használtam megijedtem tőle, azt hittem túl nehéz lesz, de felkenve nagyon megnyugtatja a bőrömet és pont annyira "tömény" amennyire egy éjszakai hidratálónak kell lennie. Reggelre szépen puha és ruganyos lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 20.

Klau86

2013. július 24.

Hidratált és puha lesz tőle az arcbőr, de egy idő után már túl nehézzé válik a bőr számára. Szüneteltetem, majd 3 nap múlva újra kenem, így tudom csak használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

kozlokova73

2013. május 19.

Kis szetben rendeltem meg regebben,de elajandekoztam,mert pirosodott az arcom tole,nem viszketett meg nem is csipett,de a borom jelezte,hogy nem nekem valo. az egesz szetet elajandekoztam,de ott sem valt be. Kulomben tetszett a surusege. Ugy jo kis krem lenne. Sajnaltam,hogy nem birtam hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 19.

Elamie

2013. március 6.

Megvettem, probalkoztam a hasznalataval de valamiert nem akarodzik
hasznalni. Igazabol megmagyarazni sem tudom miert nem. Nekem nem csipte az arcom egyaltalan. Nem tudom hogy ez jo vagy rossz, de az nemileg zavart, hogy a hasznalat utani 2. napon arcradirt kell hasznalnom mert olyan elszarusodott reteg kepzodik az arcomon, nagyon vekony pergamen szeru, nem latszodik csak kezzel lehet erezni. Olyan erzes mintha szarz lenne a bor. De ha leradirozom utana megint sima es puha. Ha nem hasznalom ezt a kremet akkor egyaltalan nem tapasztalok hasonlot. Amugy az alverde koromviragos arcapolo csaladjat hasznalom azoktol nem erzekeltem hasonlo problemat. Igaz azok nem bororegedes ellen vannak, csak hidratalasi funkciojuk van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

Megvettem, probalkoztam a hasznalataval de valamiert nem akarodzik

bandita

2012. július 19.

Kb fél évig használtam ezt a terméket, valóban csípett néha, felkenés után. Szerintem ezt a glikolsav okozza, amit elkerülhetünk, ha arctisztítást követően várunk néhány percet és teljesen száraz arcbőrre kenjük fel.
Másrészről nagyon hatékonyan működött a hajszálvékony ráncaimra. Az elszíneződéseken nem változtatott. A márka Ultimate családja hatékonyabbnak bizonyult, ezért ma már nem használom a Reversalist családot az Avon-tól.
Az érzékeny bőrtípus kivételével jól működik még zsíros-kombinált bőrön is, a jelzett célkorosztálynál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 19.

benedetta

2012. július 19.

Nekem nagyon csípte az arcomat. A tájékoztató szerint ez előfordulhat, de nekem ez nem volt túl szimpatikus, úgyhogy inkább nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Phytol eo I i

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.