Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

3 az 1-ben nappali krém + korrektor + BB krém. Segít tökéletesnek mutatni a bőr külsejét úgy, hogy egyenletesebbé teszi a bőrtónust, csökkenti a ráncok megjelenését és a tág pórusokat.

• Segít csökkenteni a ráncok külsejét és feszesíti a bőrt Tri-Elastinex technológiájának köszönhetően.
  • Optikailag simábbnak tűnik tőle a bőr, valamint elfedi az apróbb bőrhibákat és a tág pórusokat.
  • Enyhén színezett formulája kiegyenlíti a bőr tónusát, és segít javítani a bőr textúráján.

fokyandi

2019. június 22.

Kedvencem. Már több tégellyel is elhasználtam. Nagyon kényelmes használni, hidratál, mattít, egységesít. Nyilván nem ér fel egy BB krémmel, de ha nincs egy kósza pattanásom sem, akkor nem is kell más.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

AVP

Korcsoport: >54
2018. június 9.

Egy éve használom, elsősorban nyárra vettem. Teljesen elégedett vagyok vele, nem fénylik az arcomon (más krémek szoktak), inkább mattít, és tapintásra is komfortos érzést kelt a bőrömön. A színezettségét elsősorban akkor veszem észre, amikor vattakoronggal letisztítom este az arcom, de ha sminkelni akarok, akkor másik krémet használok. Ez arra tökéletes, h felkenem és már szaladok is el itthonról. Jobb lenne, ha picit magasabb lenne a fényvédő faktora, de ez is megfelelő, emiatt tuti nem vonok le tőle csillagot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 9.

angimay

2018. február 24.

A pórusokra használ, szebb lesz tőle a bőröm. Inkább a hűvösebb időben használom, mert nekem zsíros az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Villango

2018. február 22.

Szerintem annyira azért nem rossz ahogy pontügyileg áll itt. :)
Túl olcsó, ezért sokat ne várjon tőle senki, Persze hogy nem fog ránctalanítani hisz SEMMI olyan hatóanyag nincs benne ami ránctalanítana.
Aki kicsit is ért hozzá, nem vár el ettől a krémtől ilyesmit.
Az már más kérdés, hogy a legtöbb ilyen olcsójános cég - mint az avon is - ezt kamuzza a termékeiről, de épp ezért kell észnél lenni és nem megvenni ha ránctalanítani akarunk.
Viszont ez a termék pl nem is ígér ilyesmit, a ráncok külsejét segít javítani, az azért nem épp ugyanaz. Ez feltölt, semmi mást.
......ez egy regeneráló krém. ez a nevében benne is van, és ezt a funkcióját ellátja.
Ellátja a tónusjavító funkcióját is.
Alapozó alá is jó, tehát nappali krémnek is megfelel.
(az én szememet nem csípte, pedig extraérzékeny)

Én csere útján jutottam hozzá, úgy voltam vele hogy estére jó lesz enyhe hidratálónak a hatóanyagos cuccaim alá.
Ráadásul belekevertem egy már meglévő kotyvasztott krémemet, így teljesen oké lesz, ha nem pattogok ki tőle.
Ez még nem derült ki...de pár nap és kiderül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Szerintem annyira azért nem rossz ahogy pontügyileg áll itt. :)
Aki kicsit is ért hozzá, nem vár el ettől a krémtől ilyesmit.
Ellátja a tónusjavító funkcióját is.
Alapozó alá is jó, tehát nappali krémnek is megfelel.
(az én szememet nem csípte, pedig extraérzékeny)

Ez még nem derült ki...de pár nap és kiderül.

Yubiri

2017. szeptember 26.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólót!
Ebből a nappali krém mintából használtam el több darabot is egymás utáni éjszakákon. Ugyanis én éjszakára kentem fel (szerencsére).
Az első, ami feltűnt, hogy kellemes az illata, jó az állaga. Színezett??? Komolyan??? Ez nekem fel sem tűnt....
Az azonnali simább bőrképet megerősítem, de tartós ránctalanításra szerintem nem alkalmas.
Ezen kívül nálam is jelentkezett az a probléma, hogy nem rögtön felkenéskor, hanem percekkel utána valahogy (fogalmam sincs hogyan...) belekerült a szemembe a krém, ami nagyon csípte, könnyeztem...Következő alkalommal hiába figyeltem jobban, nehogy szembe kerüljön, mégis belement. Így nappalra tökéletesen alkalmatlan krém, mivel elkenődik a szemsmink, lemosódik az alapozó.
Lusta voltam felkelni az ágyból, hogy kimossam a krémet a szememből, így reggel bevörösödött szemmel keltem fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólót!

emagdi

2017. július 4.

Maga a krém állagra, "színre-szagra" teljesen jó, tényleg kis korrekciós hatást is mutat a bőrön felkenés után. Jól beszívódik, nem hagy zsíros felületet, bár ha kicsit mattabb lenne, akkor még inkább szeretném.
Viszont egy hatalmas hibája van: ha valamiért belekerül a szemembe (pl edzés, eső, stb hatására), akkor nagyon durván elkezdi csípni. Nem tudom milyen anyag van benne, de még egy nappali krémem sem csípte így a szemem (szóval nem érzékeny különösebben). :(.. sokáig nem is tudtam, hogy mitől kezd el napközben hirtelen könnyezni, csípni a szemem, míg aztán rájöttem, hogy ez a krém a ludas. (Nem is a felkenéskor, hanem akár órákkal később is belemosódik a szemembe.). Nekem valószínűleg így kuka lesz :(. Rendeljetek belőle mintát, mielőtt megveszitek, nehogy így járjatok, mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

Evu28

2017. június 7.

Nagyon jo de en kipattogtam tole

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Nagyon jo de en kipattogtam tole

Cassy

2017. május 22.

Végre egy krém, ami valóban jót tesz a bőrömnek. Legelső alkalommal amikor bekentem, kicsit zsíros után érzetet hagyott, de hamar elmúlt, és azóta nem jött elő ez a probléma. Mióta használom, nem pirosodik ki a rosaceára hajlamos bőröm. Nekem bejött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, PEG-200

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Phytol eo I i
Steareth-20 ti I eu 2 1

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak