Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: palinkasjudit85, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Barbe

2019. március 25.

Ez a termék fantasztikusan hatott a bőrömre, egyszerűen nem értem hogy ami működik azt miért vonják ki a forgalomból?!

Barbe
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

FrauNika

2016. április 8.

2 hetente használom nagyon szeretem! Nagyon puha és selymes lesz a bőröm tőle. Újra vevős :)

FrauNika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

juditunk

2015. október 1.

Én csak alkalmanként merem használni, de nagyon látványos! :)

juditunk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

Én csak alkalmanként merem használni, de nagyon látványos! :)

Angora

2015. április 22.

Szerintem ez a szérum, pont olyan, mint egy láthatatlan alakformáló, folyékony formában az arcon alkalmazva. Első használatkor, szembetűnő eredmények! Könnyű eloszlatni, viszont gyorsan szívódik fel. Kicsit "gumis" illata van. Gyönyörű, egyenletes bőrfelszínt eredményez, amely önmagában is tökéletesen tart a nap végéig és nem kell korrektorozni sem!!, ugyanis minden bőrhibát eltüntet.

Angora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 22.

NiDDA

2014. február 20.

Hamarabb kezdtem el használni a krémet, minthogy itt megnéztem volna, és imádkoztam, hogy ne legyen benne parabén, és nincs. :)
Szeretem. Szép lesz tőle a bőröm, mondjuk ez sajnos a jó adag szilikonnak IS köszönhető az inci elején. Hetente 2-3 alkalommal használom, és másnap érzem a bőrömön, hogy szebb.
A csomagolását hülyeségnek tartom, illetve egyszerű marketing fogás: szép nagy, csillog-villog..

NiDDA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

VK

2014. január 20.

Nagyon szeretem, a bőröm puha tőle mint a babapopsi. De a csomagolás! Utálatos, nem esik kézre és ráadásul feleslegesen csicsás. Megdrágítja ez a tubus a cuccot, az biztos.

VK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 20.

kazai.adamko.fanni

2013. december 24.

Rendkívül különleges kence, mert azon túl, hogy kellemesen feszesnek éreztem az arcom használatakor, még picit színezett is, ráadásul olyan különleges bevonatot képezett az arcomon, kissé púderes sima bársony tapintással, ami verhetetlen volt.
A tubusa nagyon csicsás, és teljesen utálatos - agresszív kinézetétől eltekintve kicsit sem praktikus, utálom, hogy egyáltalán nem látni, hogy mennyi van benne. Kétszer is úgy jártam, hogy azt hittem, van még benne, de hirtelen elfogyott. Mivel nem látni, hol tart a tartalom, nem lehet előre pótolni megfelelő időben, és ezt nem lehet a sarki boltban azonnal megvenni. Ha már ez a dizájn marad, érdemes lenne egy átlátszó kontroll csíkot alkalmazni, amin nyomon követhető lenne a fogyás.
Enné is nagyobb gond, hogy két alkalommal is úgy jártam, hogy konkrétan megbüdösödött a krém. Fentiek miatt nem tudom, mennyi volt még a tégelyben, de kifejezetten kellemetlen lett a szaga, ami a bőrön is hosszan megmaradt, le kellett mosni. Szerintem elég drága ahhoz, hogy ki tudja mennyit kidobjak belőle, és ezáltal nem is megbízható, mert nem lehet tudni, meddig használható. Amúgy is utálom, hogy az avon krémekre nem tesznek szavatossági időt, sokszor még gyártási időt sem - nem kiszámítható, meddig marad friss.
Nagyon sajnálom, mert különleges érzést nyújtott, de ma már itt vannak a BB, sőt, CC krémek, jóval olcsóbban, kellemes illattal.

kazai.adamko.fanni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 24.

bettina88

2013. december 19.

Nem éppen az én korosztályomnak találták ki, de nagyon imádom!:) Szép egyenletes, puha, sima lesz a bőröm tőle. Régen mindig alapozót használtam, de annyira szép lesz a bőröm ettől a szérumtól, hogy már nem használok alapozót.:)

bettina88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 19.

Dzsinka

2013. október 21.

Én csak mintát próbáltam, egy hete kezdtem el használni, de csak a szemem körül és a homlokomon a ráncok visszaszorítására. Azon kívül, hogy puhább, hamvasabb érzetű lett a bőröm, nem sok pozitívumot tapasztaltam. Egyelőre nem hatott a ráncok ellen...

Dzsinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

tothbettii

2013. május 18.

Anyukám használja és nem elég, hogy ő mondja, hogy mennyire jó még én is láttam rajta, a változást fél üveg után. Csak ajánlani tudom.

tothbettii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 18.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.