Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Használata: 15 perccel napozás előtt bőségesen és egyenletesen vigye fel arcbőrére! Fürdőzés, törölközés vagy izzadás után ismételje használatát.

Anasztazia20

2019. augusztus 6.

Én nagyon szeretem. Végre egy naptej, amitől egyáltalán nem lesz zsíros, olajos a bőröm, csak finom puha lesz tőle. Szeretem a kiszerelését, az állagát. Illatát én nem érzem, aminek örülök. Szerencsére egyáltalán nem leszek tőle pattanásos. mostanában nagyon szép a bőröm ezzel együtt is. Láttam valaki azt írta, hogy nem szép az incije. Ehhez nem értek, úgyhogy tőlem jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Maryetta

2013. május 29.

leégni nem lehet vele, mégsem szívesen "hordom" , túl zsíros és mindig kipattog tőle az arcom , és az illata se kellemes. Biztos,hogy nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

ágica

2013. április 30.

nekem nem igazán jött be, igaz csak mintáim voltak belőle. Sajnos eléggé ragadt és fénylett is, pedig elvileg mattító (?) . Leégni nem égtem le szerencsére. Nem tudom hosszú távon komedogén-e, én 3 alkalommal használtam, eddig nem okozott semmilyen bőrhibát.Sminkalapnak hááát én inkább nem használnám, max egy kis púdert rakok felé vagy korrektort (megjegyzem még a korrektort is nagyon nehéz eloszlatni így az arcon a ragacsosság miatt), így nekem ez egy elég gyenge termék. Két csillag, mert egy picit többet vártam tőle, főleg, hogy az anew termékeket sok ismerősöm dicsérte, de ez nekem nem jött be. Ha testre szánták volna, 3 csillagot bőven megérdemelne, mert ott annyira nem zavar ha ragad (nálam a ragacsos érzet kb 2 óra alatt elmúlik), de a smink miatt nem tudok várni minden reggel 2 órát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

TijuMK

2012. június 16.

Szerintem egész jó kence, nem vagyok rá allergiás ez már egy jó pont. A hatása is jó, nem égek le vele de mégis megfog a nap és nem maradok penészvirág. 2 ok miatt nem kapja meg az 5 pontot, az egyik az állaga, szerintem nem elég folyós és nem egyszerű belekenni a bőrömbe. A másik hibája az illata, szerintem borzalmas, még jó hogy viszonylag gyorsan elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

snowflake

2012. június 13.

a hatását nem vonom kétségbe, de: ha már nyári használatra lett tervezve, megoldhatták volna,h ne csorogjon az ember szemébe mikor izzad.pedig nem szoktam a szemem környékére kenni, de vhogy mindig sikerül odatalálnia

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Hibiszkusz

2012. május 31.

Vészhelyzetben szoktam ezt használni, amikor tudom, hogy olyan nap elé nézek, amikor sokat leszek kint a tűző napon. Kenem ilyenkor arcra is, testre is, mert elég nagy adag, pusztán arckrémként használva sohasem fogyna el. De valamiért mégsem szeretem. Egy ellenérv ugye az összetevőlista, más konkrétumot nem is tudok felhozni, de mégsem szeretem magamra kenni. Főleg az arcomra. Egy kicsit zsírosítja szerintem a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 31.

bandita

2012. május 4.

Vegyes, mitesszeresedésre hajlamos, pigmentfoltos, hiperérzékeny bőröm van. Ezt a terméket kb 1 hete napi szinten használom alapozó alá, és nincs okom panaszra. Sajnos, az összetevőit a papírdobozával együtt kidobtam már.

2012. 04.02. Ma végre megkaptam a mintáját, amelyen rajta van az összetevő lista. Íme. Bár nem okozott gondot a termék, és tavaly szorgalmasan használtam, elképzelhető, hogy most másra váltok inkább. Az összetevőit látva, szerintem nem fogom napi szinten használni. Kár, mert a fényvédelem, amit nyújtott, jó volt.
2012. 05. 04
Az Alverde ásványi fényvédős, Havasi Gyopár kivonatos termékére váltottam, amely az érzékeny bőrömnek valóságos áldás. Ezt a terméket testre fogom elhasználni, az arcomra többé nem kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 4.

2012. 05. 04

szöszike

2012. április 29.

Szerettem használni, nem lettem tőle fehér foltos és soha nem égtem le vele, de miután elkezdtem otthoni krémeimet átnézni, ő is kukába került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopherol
Hidratálók: PEG-8, Hydroxyethyl Urea, Caprylyl Glycol, Urea, Glycerin, Phaeodactylum Tricornutum Extract

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, kondícionáló, viszkózitást szabályzó anyag. Leggyakrabban vízálló napozószerekben használják vízálló jellege miatt.

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Más néven Polycrylene. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző és bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevőt gyakran használják fotostabilizátorként nem túl nagy stabilitású, fény hatásra lebomló fényvédőt (pl. Avobenzone-t) tartalmazó kozmetikumokban, mivel lassítja a lebomlásukat. A gyártói szerint a Polycrylene filmképző polimerekkel kombinálva növeli a fényvédő összetevők vízállóságát is.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

A galanga (a gyömbérhez hasonló növény) gyökerének a kivonata. A növény az egyetlen ma ismert természetes forrása a gyakran használt UVB szűrő összetevőnek, a Ethyl Methoxycinnamate-nak, így fényvédő termékekben lakalmazva növeli a termék SPF értékét.Az összetevő napvédő hatásával kapcsolatban az Avon több szabadalommal is rendelkezik.  E szerint a szabadalom szerint a hatóanyag eredményesen csökkenti az AHA savak (főleg tejsav) okozta irritációt a bőrben, illetve pigmentfolt halványító tulajdonságai is vannak a melanin képződésében fontos szerepet játszó enzim, a tyrosinase blokkolásával.