Avon

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2021. április 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fényvédő BB krém, enyhén színezett formula, hatékony védelem az UVA/UVB sugarak ellen.

TimyeK

2020. június 29.

Sajnos nekem nem vált be ez a termék, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Tavaly megvásároltam a sima fenyvédő társát, az bevált. Nagyon megörültem, amikor megláttam, hogy van színezett verziója is, gondoltam kiváltom az alapozót nyáron. Sajnos nekem nem olyan gyönyörű a bőröm, hogy smink nélkül járjak emberek közé :( Ami elsőre feltűnt, hogy nagyon elüt a színe a bőrömtől, sötét és kissé narancssárgás árnyalatú. Második negatívum, hogy amint felkenem már ragyog a bőröm és olyan nehéz, fullasztó érzést kelt, mintha zsírral kentem volna be az arcom. Kellően folyós állagú, finom illatú krém, de mégis nagyon nehéz és zsíros, egyáltalán nem matt a finish, pláne nem ultra... Így sajnos nem is tudtam rá sminkelni, se a szemöldököm nem tudtam meghúzni, se szépen bronzosítani, mivel a ceruza csúszik rajta, a bronzer meg beletapad és ezen a zsíros felületen nem lehet szépen eldolgozni. Többször próbálkoztam, de vállalhatatlan érzés viselni és igénytelen hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Ophelia

2020. május 19.

Hosszabb szabadban tartózkodáshoz, kiránduláshoz kerestem erős fényvédő hatású krémet, ennek a színezett verziónak különösen megörültem, mert a nem túl szép bőrömön kicsit javít, egységesebbé teszi, nem kell külön alapozót használnom.
A termék előnye, hogy szuperül véd, a legnagyobb Uv sugárzásban sem égtem le. Tartós, nem olvad le a fejemről a melegben. Nem okozott pattanást.
Hátránya, hogy ez az egyetlen szín borzasztó sötét, nagyon világos púderrel tudtam vállalhatóvá tenni. Apropó púder, egyáltalán nem mattít, sőt, csak púderrel tűrhető.
El fogom használni, összességében nem rossz, de szerintem jobbat is találni az egyre bővülő kínálatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

SugarB

2019. október 17.

Nyáron nagyon kerestem egy nagy fényvédős BB krémet, és ő nagyon kacsintgatott rám, úgyhogy engedtem a kísértésnek. Vegyesek az érzéseim vele, nem tudom azt mondani, hogy imádom, de határozottan nem utálom.
Pro:
- fényvédelem
- tűrhető az átfényesedése
- a színe csodásan igazodik a bőrömhoz
-jó állag
kontra:
-Pici pattanásokat okozott
-nap végére beül a ráncokba
- nem túl szép INCI

Elhasználom, de nem fogom újravenni, de másoknak, akik nem hajlamosak pattanásokra szerintem beválhat. 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Pro:
- fényvédelem
- tűrhető az átfényesedése
- a színe csodásan igazodik a bőrömhoz
-jó állag
kontra:
-Pici pattanásokat okozott
-nap végére beül a ráncokba
- nem túl szép INCI

csicsike

2019. július 2.

nem ertek egyet az elottem szolokkal - a kremet par centert szereztem be egy motivacios akcion belul es nagyon elegedett vagyok vele. az arnyalat az en boromhoz tokeletes, nem csillog, epp csak az orromat szoktam atpuderezni (amit matt make up felvitelekor is). konnyu formulaju, teljesit mindent, amit elvarok egy anew kremtol

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

kacibog83

2019. június 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá, amikor megrendeltem. Örültem, hogy végre egy fényvédős bb-krém jelent meg az Avon kínálatában, ráadásul mattító verzióban, ami igazán lényeges lett volna számomra. A fedése elég gyenge, de ezzel nincs is akkora problémám, mint az igért matt hatás valójában teljes elmaradásával. :( Először felkentem önmagában, de vékony rétegben is iszonyúan csillogott az arcomon, ezért vártam, hátha kell neki egy kis idő, amíg "megköt" a bőrön, de várhattam volna estig is, így mattító púderrel orvosoltam a dolgot. Másnap megpróbáltam mattító sminkalappal, de még így sem maradhatott el a mattító púder és voltaképp sminkalappal sem lett jobb a helyzet. Maga a tudat, hogy ilyen magas faktorszámú napvédő van benne, talán ez az egyetlen, ami miatt az arcomra kenem, de nem szívesen fogom elhasználni. A mattító sminkalap, majd mattító púder hadművelet ellenére is úgy kifényesedik a bőröm, mintha egy normál bőrre való, hidratáló alapozót használtam volna, tehát a mattító hatást, ami miatt megvettem, egyáltalán nem hozza. Jó lett volna egy termékmintát kipróbálni belőle, de késő bánat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Mia0602

2019. június 20.

Sajnos amikor megvettem, még nem tudtam semmit az összetevők fontosságáról. BB krém amihez nagyon olcsón jutottam, a színe is túl sötét. Amire jó: az ásványi fényvédőt, ami fehéres réteget képez a bőrön szépen lefedi, mattítja és a két szín pont jól mutat a bőrön.
Ami rossz: AZ INCI és a (nem létező?) színválaszték.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 20.

Ami rossz: AZ INCI és a (nem létező?) színválaszték.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, Phaeodactylum Tricornutum Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Kaolin 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A galanga (a gyömbérhez hasonló növény) gyökerének a kivonata. A növény az egyetlen ma ismert természetes forrása a gyakran használt UVB szűrő összetevőnek, a Ethyl Methoxycinnamate-nak, így fényvédő termékekben lakalmazva növeli a termék SPF értékét.Az összetevő napvédő hatásával kapcsolatban az Avon több szabadalommal is rendelkezik.  E szerint a szabadalom szerint a hatóanyag eredményesen csökkenti az AHA savak (főleg tejsav) okozta irritációt a bőrben, illetve pigmentfolt halványító tulajdonságai is vannak a melanin képződésében fontos szerepet játszó enzim, a tyrosinase blokkolásával.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.