Avon

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. május 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

SPF50 fényvédő faktorral védi a bőrt a káros UVA/UVB sugaraktól. Regenerálja a naptól károsodott bőrsejteket. Ápolja a bőrt és segít késleltetni a bőröregedést, hogy a bőr ragyogó, hibátlan és üde megjelenésű lehessen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Knori

2020. augusztus 6.

Időnként használok nyáron is AHA hámlasztót, ami fényérzékennyé teszi a bőrömet, de azért egy 50+-os fényvédőtől elvárná az ember, hogy védjen, főleg úgy, hogy egész nap ki se léptem a lakásból, de így is estére fájt, égett a bőröm az érzékenyebb részeken, pedig amúgy nem különösebben érzékeny a bőröm. A másik pedig, hogy az ide feltöltött INCI-ben nem szerepel alkohol, pedig dehogy nincs benne, a dobozán ott van, mindjárt a harmadik helyen. Ezek után egy életre elegem volt az Avonból. Olcsó, de annyit is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Platina890413

2020. július 26.

Az illata teafa olajos- engem nem zavar- kellően mattit- sosem égett le az arcom amikor használtam ( mindennap ezt használom kora nyártól - késő őszig)- sminkelni is lehet rá, nagyon jó árban van- . Könnyű eloszlatni a tejfehér krémet, nem lettek pattanásaim tőle, semmi hátrányát nem tudok felsorolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

fatime

2020. június 18.

Szeretem ezt a terméket, kedvező ára van lehet rá sminkelni, nem lesz rajta az alapozó "kukacos". Nagyon könnyen leégő érzékeny vitiligos bőröm van úgy hogy nincs egyszerű dolga a fényvédőnek. Én a kézfejemre is ezt használom mert könnyen be szívódik. Ha nem vonják ki akkor jó ideig ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

pinkyNiki

2020. június 11.

Szerintem az Avonos fényvédők közül az egyik legjobb. Kedvező az ára, nem túlzottan illatos, valóban mattít ahogyan ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Beiggi

2020. május 7.

Tavaly nyáron vettem, nem is értem miért maradt ki az értékelése! Ahhoz képest, hogy fényvédős könnyen kenhető, kellemes illata van ééés nem hagy fehér foltot! A La Roche Anthelios XL 50 faktoros kérmem mellé vettem mert elegem volt, hogy motorozásnál mindig fehér nyomot hagyott a bukómba, bejött, szerencsére ez nem hagy nyomot! Napi szinten használom, amellett, hogy érzékeny a bőröm még T zónában zsíros is, nekem ebben is segített ez a krém, egész jól kibírja nap végéig, amikorra egy picit már átcsillog de ez még mindig elviselhető. Ahhoz képest, hogy mennyibe kerül szerintem teljesen OK.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

TimyeK

2019. október 12.

Nekem nagyon bejött, mert tudom napozáshoz is használni, nagyon jól véd a napsütéstől, és nem zsírosodik le tőle a bőröm, ami nekem megváltás, ugyanis pár óra napozás után olyan szokott lenni az arcom, mint a zsíroskenyér :( A legszuperebb az, hogy sminkelni is tudok rá, nem kell aggódnom, hogy elfolyik rajta az alapozó. Ősztől- tavaszig az AHA hámlasztó miatt fogom használni. Újraveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

spavanilly

2019. július 31.

2019.06.16.
Még sosem volt hasonló termékem, így kíváncsian vártam, hogy kipróbálhassam.
Az elődjéről /"Már nem gyártott..."- köszi KM!!!/ nagyon sok negatív vélemény volt...emiatt el is szomorodtam, és bizakodással telve lóhalálában összehasonlítottam az INCI- ket.
Jelentem: NEM ugyanaz.
Pár alkalommal használtam, eddigi tapasztalataim:
- kellemes, naptejes illat
- kicsit sűrű, de nem kemény konzisztencia
- könnyen elkenhető, nem "kukacosodik"
-felvitel után pár pillanatig " húzó" érzést okoz
- mattító hatást egyáltalán nem tapasztaltam.
Fényes maradt felvitel után a bőröm.

Még tesztelgetem, később írok Nektek up.- ot. Addig 4*.

Upd.:2019.07.31.
Nyaraláson tesztelem, biztos, hogy újra veszem amíg kapható lesz.
A legnagyobb melegben sem "izzad le rólam", még újrakenéskor is tökéletesen és hamar beszívódik, és bár nem mattít, mégsem lesz zsíros érzetű a bőr.Simán lehetne sminkelni rá.
Nem égett le az arcom, pedig szinte egész nap napon voltam - ééés egyetlenegy icipici pattanást vagy fehér göböt sem okozott, valamint nem fulladozik alatta a bőröm.
Megkapja a max.-*-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

2019.06.16.
Még sosem volt hasonló termékem, így kíváncsian vártam, hogy kipróbálhassam.
Jelentem: NEM ugyanaz.
Pár alkalommal használtam, eddigi tapasztalataim:
- kellemes, naptejes illat
- kicsit sűrű, de nem kemény konzisztencia
- könnyen elkenhető, nem "kukacosodik"
-felvitel után pár pillanatig " húzó" érzést okoz
- mattító hatást egyáltalán nem tapasztaltam.
Fényes maradt felvitel után a bőröm.

Még tesztelgetem, később írok Nektek up.- ot. Addig 4*.

Upd.:2019.07.31.
Nyaraláson tesztelem, biztos, hogy újra veszem amíg kapható lesz.
Megkapja a max.-*-ot!

angimay

2019. július 1.

A fényvédő hatása miatt vettem meg, illetve, hogy legyen egy kis fedés is így nyáron. Egész szép tőle a bőröm, bár nem igazán mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Petrappp

2019. június 30.

Sajnos egyáltalán nem mattít, pedig kifejezetten azért vettem meg. Ez egy átlagos naptej - állagát, illatát és hatását nézve.
Egyetlen előnye az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Egyetlen előnye az ára.

Verocs0702

2019. június 16.

Már több, mint egy hónapja haszálom és nagyon szeretem.
Az eddig próbált fényvédőktől mindig diszkógömb volt a fejem, de ettől nem.
Kellemes viselet és teszi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Már több, mint egy hónapja haszálom és nagyon szeretem.
Az eddig próbált fényvédőktől mindig diszkógömb volt a fejem, de ettől nem.
Kellemes viselet és teszi a dolgát!

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, Phaeodactylum Tricornutum Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Kaolin 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A galanga (a gyömbérhez hasonló növény) gyökerének a kivonata. A növény az egyetlen ma ismert természetes forrása a gyakran használt UVB szűrő összetevőnek, a Ethyl Methoxycinnamate-nak, így fényvédő termékekben lakalmazva növeli a termék SPF értékét.Az összetevő napvédő hatásával kapcsolatban az Avon több szabadalommal is rendelkezik.  E szerint a szabadalom szerint a hatóanyag eredményesen csökkenti az AHA savak (főleg tejsav) okozta irritációt a bőrben, illetve pigmentfolt halványító tulajdonságai is vannak a melanin képződésében fontos szerepet játszó enzim, a tyrosinase blokkolásával.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.