Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű, tejes formula, mely segít eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket. Pro 7Sirtuin technológiával készült, mely a fiatalságproteineket célozza meg, ez segít felélénkíteni a sejtek teljesítményét és harcol a bőröregedés jelei ellen.

Feketepárduc

2013. június 28.

Sajnos nekem nem vált be, pedig a termékcsaládot nagyon kedvelem. Alig vártam, hogy elfogyjon, nem volt szívem kidobni. A sminket nem szedte le rendesen, és az állaga sem tetszett; arctisztítás után nem éreztem tisztának a bőrömet. Kellemes illata van, de itt merül ki számomra a "tudása".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

gyik

2013. április 24.

Kiválóan használom sminkeltávolításra, nem szárítja ki a bőröm, nagyon kellemes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

cicafun

2013. március 31.

Finoman, de hatékonyan tisztít, az illata is kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Finoman, de hatékonyan tisztít, az illata is kellemes

eleonora

2013. március 10.

Nekem kis kiszerelésben van meg, szettben vette meg édesanyám, és mivel ez már a 2. szettje, nekem adta az arclemosót. Szuper illata van, nagyon jól kisimítja a bőrt, jól is tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

vivuss87

2012. december 26.

Nagyon meglepődtem, mikor kipróbáltam. A sminket gond nélkül eltávolította a szememről is, egy kicsit sem csíp. A hátulján olvastam, hogy szemre is lehet használni! Kellemesen krémes, hidratáló. Télre tökéletes választás. Az én bőrömnek nyárra szerintem sok lenne. Nagyon szuper:) Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Micoka

2012. augusztus 26.

Még rövid ideje használom, de nagyon elégedett vagyok vele. Elsősorban az isteni illata miatt! Nagyon finom állagú krémes tisztító, én csak arctisztításra használom, arra nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

magnes

2012. június 29.

Nagyon szeretem. Gyenge sminket használok, azzal gond nélkül megbirkózik. Finoman tisztít, szép a bőröm tőle. És imádom az illatát... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 29.

Antioxidánsok: Melicope Hayesii Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Isomalt
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1
Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.