Avon

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Elkofen, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Anew Ultimate többfunciós nappali krém segít feszesebb és rugalmasabb érzést adni a bőrnek, valamint halványabbnak mutatni a mély ráncokat és helyreállítani az arckontúrokat. (45 év felett ajánlott)

• 25-ös fényvédő faktorral
  • csökkenti a mély ráncokat
  • regenerál, feszességet ad és egyenletesebbé teszi a bőrtónust
  • új kontúrt ad az arcbőrnek
  • hosszantartó hidratáltságot nyújt

Mia0602

2019. április 21.

Nagyon erős illatú, borzasztóan nehéz krém. Sminkelni rá lehetetlen elcsúszik rajta. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

annodobo

2018. november 18.

Én imádom az illatát. Nincs bajom vele egyáltalán. Sőt gyorsan beszívja a bőröm, bár nem igazán az én korcsoportomnak való, mondjuk én se a katalogusban, sem az oldalon nem látta, hogy 45 év felett ajánlott...
Mindegy szóval mivel zsíros a bőröm, alatta pedig száraz. :/ Rengeteg krémet kipróbaltam már. Anyukámnak vette karacsonyra és mikor az enyém elfogyott loptam belőle. Nagyon kevés kell belőle és gyönyörű tőle az arcom. Imádom
Szépem simít, nem leszek tőle tiszta miteszer és puha a pofim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

Szépem simít, nem leszek tőle tiszta miteszer és puha a pofim.

motkanylany

2017. április 3.

Az egyik legundorítóbb krém, amivel valaha dolgom volt. Büdös, dohos parfüm illat, de ez a legkisebb hibája. Réteget képez a bőrön, mintha ilyen szilikon réteg lenne rajt, abszolút nem szívódik be, tiszta zsír volt tőle az arcom és fénylett, mint a tücsök segge. Kétszer próbálkoztam vele, aztán feladtam... mivel kidobni azért sajnáltam, úgy gondoltam, elhasználom testápolónak, de annak sem vált be. Az esti zuhany után bekentem vele a lábszáramat, de ott sem szívódott be, másnap este mostam le a nyálkát. Soha többet, semmire való krém ... csak azért adok egy csillagot mivel nullát nem lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

im

2017. február 13.

Én is ajándékba kaptam, én sem bírom az illatát: túl erős, órákig érződik, fejfájdító. A krém nehéz, olajos érzetű a bőrömön. Kézkrémnek szoktam inkább használni, mert az arcomra nem szívesen kenem. Erre a célra beválik, mert még egy-két kézmosást is kibír. Nem húzom nagyon le, mert úgy véleményezem ezt a krémet, hogy nem tartozom a célcsoportjába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

hógolyó

2017. február 3.

Nálam a jellemzésben leírtak betartotta. Nem vártam tőle csodákat, szkeptikus is voltam. Ajándékba kaptam, a nehéz felszívódása miatt. A kombinált, inkább zsíros bőröm még is szereti. ( lehet a cudar tél miatt) Pillanatok alatt beszívja, jó rá sminkelni. Elég erős az illata, órák múlva is érezni( szerintem megszokható, bár ki hagyhatták volna belőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Marcsi326

Korcsoport: >54
2016. november 22.

Hatalmas csalódást okozott a krém, pedig nagyon vártam, hogy megérkezzen. Nagyon nehezen szívódott fel, olajos érzetet hagyott maga után. Egy kis púdert használtam, de fél óra múlva olyan zsíros volt az arcom, mintha olajjal kentem volna be. És az illata rettenetesen erős. Nagyon túlzásba vitte a cég a parfümözést. Alig várom, hogy hazaérhessek és lemoshassam, mert reggel óta fáj a fejem tőle. Nem értem, mert a kozmetikai cégek egyre inkább arra törekednek, hogy az illatanyagokat minimalizálják. Itt sajnos maximumra sikerült. Egy krémtől inkább egy könnyű, friss illatot várnék, nem egy erős parfümillatot .... Nem fogom többet használni, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 22.

Antioxidánsok: Tiliacora Triandra Leaf/Vine Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Isomalt
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Phytol eo I i

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színező anyag. (Piros)