Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ginerva, az összetevőket feltöltötte: Leona08, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdag, kellemes illatú összetétele segít csökkenteni a bőröregedés jeleit, hidratál és táplál. Nappali és éjszakai használatra egyaránt alkalmas. Feszesíti a bőrt, segít, hogy az arckontúrjaid határozottabbnak tűnjenek, csökkenti az arc és a nyak mély ráncainak külsejét, 45 év felett.

• az exkluzív Celluvive komplex serkenti a sejttisztítás folyamatát, hogy eltávolítsa az elhalt sejtdarabkákat és a szennyeződéseket a sejtek belsejéből, így segít helyreállítani a bőr feszesebb és rugalmasabb külsejét
  • a fekete gyöngyből nyert kivonat hidratál és segít csökkenteni a bőr megereszkedettségét
  • segít, hogy bőröd visszanyerje feszesebb és rugalmasabb külsejét, hogy az arckontúrjaid határozottabbnak tűnjenek, illetve, hogy az arcodon és a nyakadon lévő mély ráncok külseje csökkenjen

Mia0602

2019. december 9.

Ennek is nagyon parfümös az illata, szinte elviselhetetlen. Kissé géles állagú, jól beszívódik.
Kellően hidratál. Én akciósan vettem, a teljes árát sokallom. Újra venni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 9.

zonga

2018. április 22.

Nem lett a kedvencem, főleg nappalra nem. Kéne bele napvédő, és nekem picit fura az állaga, felkenés után olyan furcsa, mintha lenne még egy kis réteg az arcomon, kicsit nehezebben szívódik be. Estére jó lehet, szépen hidratál, tulajdonképpen nincs különösebb bajom vele, de nem érzem csodaszernek, nem látom azt, hogy szebb lenne a bőröm. Én csillogást nem nagyon vettem észre benne (ha van, akkor sem zavaró).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 22.

leili

2017. november 12.

Elhasználtam egy egész tégellyel, ami nagy szó nálam, elég finnyás vagyok az arckrémek terén, de ezt a krémet az itteni vélemények alapján néztem ki magamnak, akartam tenni egy próbát az Anew márkàval...csodaszernek nem mondanám, de egy nagyon jó textúrájú, szépen beszívódó krém. Most, hogy megcsípte az arcomat a hideg, legtöbbször ehhez nyúltam. Megnyugtatja a bőrt, szép egyszéges bőrképet ad ès bár vannak benne csillámok , nekem tetszett, hogy adott egy kis selymes csillogást az arcomnak. Száraz bőrre ajánlanám mindenképpen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Yubiri

2017. május 15.

Termékmintákat használtam ebből az arckrémből, többet, sorozatosan egymás utáni napokon, de nem győzött meg.
Hidratál, könnyen felszívódik, de a ráncok külseje nem csökken, ezt ne várjátok tőle, pedig nem vagyok extra ráncos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Andrejja

2017. március 17.

Az illata nekem kicsit sok, főleg napi használat mellet, a csillám pedig szerintem nem sok benne, illetve engem nem zavar, alig vettem észre. Nagyon jól hidratál, és az állagát is imádom, de a ránctalanító hatását nem igazán tudom még értékelni. Egyet már elhasználtam, szeretem, de kicsit sokallom az árát, annyira nem csodaszer szerintem, illetve volt már dolgom jobbal is, ami jóval olcsóbb. Egyedül az ár-érték aránya miatt értékelem három csillagra, egyébként teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

nettas

2017. március 1.

Most komolyan.... Minek kellett ebbe csillámot rakni? Ingyen volt? Kimaradt a körömlakkból? Legalább írjátok már ki a katalógusba, hogy ha felkened, úgy fogsz kinézni mint egy hasmenéses csillámpóni reklám! Ti szerencsétlenek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Luca3082

2017. január 18.

A legjobb arckrém, amit valaha használtam! :) Mindenkinek ajánlom! Használata után puha lesz az arcom és sima, az illata finom, az állaga pont jó, nem ragad, jól szívódik fel, és a kis csillámok is szépek benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

gubamara

2016. július 3.

Nekem bejött! Kevesebb ráncom látható mióta használom, a mélyebbek is halványodtak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Masnuci

2016. március 7.

Még decemberben vettem egyet, de csak egy hónapja bontottam fel. Először a kellemes illata fogott meg, aztán az állaga. Nagyon hamar felszívódik, puha és selymes lesz tőle az arcbőröm. éjszakára és nappalra is használom, ha nem kenek fel BB krémet. Érezhetően finomabb a bőröm tőle egy hónapnyi használat után és ragyogóbb is, nem tűnik fakónak. Most is van az Avonnál akcióban 3799 Ft-ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 7.

Moncheechee

2015. november 25.

Kellemes érzés, amikor felkenem a bőrömre; az biztos, hogy hidratál. Ránctalanító hatását még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 25.

Antioxidánsok: Tiliacora Triandra Leaf/Vine Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Polyglycerin-3 , Phaeodactylum Tricornutum Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Phytol eo I i

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.