Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: ladel, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Segít simábbá varázsolni a bőrt, csökkenteni a tág pórusok és az apró ráncok külsejét, egyenletesebbé teszi a bőrtónust és tartós hidratálást nyújt. 25-ös fényvédő faktorral, bőrfinomító Perfect Cell komplex-szel és selyemkivonattal. Hozzájárul a bőrsejtek megújulásához és a bőr belső szerkezetének újjáépítéséhez. Segít abban, hogy a bőr tónusa egyenletes maradjon és csökkenjen a ráncok megjelenése.

• a bőrtónus: egyenletesebb
  • a ráncok külseje: halványabb
  • a pórusok: kisebbek
  • a bőr textúrája: finomabb
  • a bőr: ragyogóbb

Luska

2019. január 20.

Már az új tubusos kiszerelésben használom. Nagyon jó illata van, jól hdratál, teszi a dolgát amit elvártam tőle. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

nellisz

2018. december 1.

Télen szoktam használni, jól hidratálja a bőrömet, pár napos használat után a szárazság eltűnik. Elsőre nagyon zsíros hatású, de nekem hamar beszívja a bőröm, kellemes, puha érzést hagyva maga után. Télen szolizás, nyáron napozás előtt mindenképp bekenem vele az arcom, mivel fényvédős, és tapasztalatból mondom, hogy jól bevált ebből a szempontból is. Szem környékén viszont óvatosan kell vele bánni, mert nagyon tud csípni.
Az éjszakai változattal együtt szoktam használni. Összességében én szeretem, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

CeCeDrake

2018. november 19.

Mini kiszerelésben próbáltam ki.
A L'Oréal skin perfection nappali krémre hajaz a leírás, amit szintén használtam évekkel ezelőtt.
Ez a krém nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Mini kiszerelésben próbáltam ki.
Ez a krém nem győzött meg.

IvettNagy

2018. augusztus 5.

Ez a nappali krém inkább a téli szezonra érdemes használni. Ilyenkor nyáron nagyon fényes és ragacsos lesz tőle a bőröm, viszont télen szeretem használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

eszteredit

2018. március 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá de csalódtam sajnos. Zsírosít, és pattanások is jöttek ki tőle, és túl természetellenes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

ALettah

2017. augusztus 20.

Mintát kaptam belőle az avondílertől, utazás alkalmával fel is használtam. Mivel nagyon kevés is elég belőle, a kis adag 3 felvitelre volt elég. Gyorsan beszívódik, kellemes, bár picit túl erős illata van. Három nap alatt problámát nem okozott, ha nem lennék eljegyezve a megszokott dermatokozmetikumjaimmal, akár még meg is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Csikucy

2017. január 25.

Az éjszakai változatát nagyon szeretem, ezért néhány hónap eltéréssel megrendeltem ezt is, mondván, hogyha már lúd, akkor igenis legyen kövér. De nem volt jó döntés... Miután felviszem, úgy érzem, hogy hamar felszívódik, viszont sokáig fényes, ragacsos a bőröm tőle. Úgy nézek ki a használata után, mintha frissen mostam volna meg az arcomat, csak nem sikerült volna tökéletesen szárazra törölnöm. Nem igazán vált be, amit nagyon sajnálok, az éjszakai testvére után többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

ClauMau

2016. december 11.

Együtt vettem csomagban a BB és az éjszakai krémmel. Ez a nappali krém ugyan hatásos, de nagyon nehezen szívódik fel és kicsit égeti az arcom (mintha csalánt raktam volna fel). Nagyon sokáig zsíros és fénylő marad tőle a bőröm, és kényelmetlen használni. Pár használat után a szekrény mélyén végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 11.

kokuszmokusz92

2016. október 23.

Nagyon sokáig használtam, több tégellyel is fogyott. Nem tudom mi lehet az oka, de a bőröm besokallt tőle, allergiás lettem rá :( Le is szeretném csekkolni újra az összetevőit, mert az éjszakai nem irritál, viszont a nappalitól iszonyatos piros kiütéses lettem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Damayanti

2016. szeptember 8.

Kaptam mintát, a BB krémet nagyon szeretem (újra vevős), az éjszakaival is jól el vagyok, bár az nem lesz újra vevős, de ebből elég a minta, nem fogom megvenni. zsírosan fénylik tőle a bőröm, pedig nem is vagyok zsíros bőrű alapból, sőt... Amúgy meg érzetre sem tűnik semmi különösnek, szóval sztem kihagyható...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10
Vitaminok: Panthenol

Phytol eo I i

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A galanga (a gyömbérhez hasonló növény) gyökerének a kivonata. A növény az egyetlen ma ismert természetes forrása a gyakran használt UVB szűrő összetevőnek, a Ethyl Methoxycinnamate-nak, így fényvédő termékekben lakalmazva növeli a termék SPF értékét.Az összetevő napvédő hatásával kapcsolatban az Avon több szabadalommal is rendelkezik.  E szerint a szabadalom szerint a hatóanyag eredményesen csökkenti az AHA savak (főleg tejsav) okozta irritációt a bőrben, illetve pigmentfolt halványító tulajdonságai is vannak a melanin képződésében fontos szerepet játszó enzim, a tyrosinase blokkolásával.