Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

Pro energy komplex-szel a fakó bőr, fáradt külső, finom vonalak és tág pórusok csökkentéséért.

25+

Adribogyi

2019. február 1.

Borzasztó volt, nem túl olcsó méretéhez képest, és nagyon csípte a szemem, könnyezett az egész borzasztó volt, ki is dobtam, senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

annodobo

2018. augusztus 11.

Annyira azért nem rossz. Nekem a szemem alatt és fölött nagyon szépen kisimította bőrt. Mondjuk nem a szarkalábak ellen vettem. Sajnos a mély kialvatlan gödröt nem tűntette el, de a duzzadt szemekre nagyon jól működik. És sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

blanche-neige

2018. március 5.

Senkit sem fogok meglepni: nekem is csípte a szemem. Nem volt elviselhetetlen, de pont nem szeretném többet a szemem környékére kenni.... kuuukaaaa

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

dandelion

2017. december 29.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Csíp és szinte kiégeti a bőrömet, borzalmas termék. Senkinek nem ajánlom, nálam a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Szila20

2017. november 1.

Jófej leszek és 2 csillagot adok neki, mert ha nagyon kis mennyiséget viszek fel belőle, akkor nincs semmi baj vele. DE, ha akár csak icipicivel is többet nyomok ki, nagyon durván szétmarja a szemem.

nashua

2017. október 1.

Kétszer használtam. Nagyon csíp és könnyezik a szemem. Soha többé nem fogom használni. Megpróbálom lepasszolni valakinek, akinek nem fogja irritálni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Kremcica

2017. augusztus 25.

UpUpdate:
Mint arckrém remekül funkcionál csak a szemet kell elkerülni. :)

Update:
Bekönnyezek tőle egy ideje... Nem olyan durván mint írjatok, de most már értem a problémát. Kár érte.

Hatásában kellemes, a finomabb vonalakat simítja de nem csodaszer. És tényleg nem gélkrém, rendes fehér krém.
Visszatérve az irritációra: az Anew krémekben lehet valami, mert több ismerősöm is aki ilyen krémeket használ panaszkodott már hogy szemkrémje vagy a hidratálója irritálta a szemét. Gyanítom valamelyik ránctalanító összetevő lehet a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

UpUpdate:
Mint arckrém remekül funkcionál csak a szemet kell elkerülni. :)

Update:

katuc77

2017. április 3.

Még soha, semmilyen krémtől, kozmetikumtól, szemfestéktől stb. nem volt allergiás reakcióm, vagy csak az érzékenység legminimálisabb tüneteit sem produkáltam soha semmitől sem.
Na de ez...... Nem akartam elhinni, mikor olyan szinten kezdte el csípni a szememet, hogy folytak a könnyeim. Könyörgöm!!!!
Pedig maga a krém állaga, eloszlathatósága, felszívódása nagyon is jó lenne. De így teljesen használhatatlan. Kár, hogy nem lehet mínusz pontot adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

SolyaSz

2017. január 16.

Soha többé még csak a kezembe se veszem. Nagyon nagy csalódás volt, csípte a szemem (pedig előtte kentem rá simán az arckrémet is és az nem bántotta) és másnap egy gyönyörű allergiás reakcióval a szemem körül néztem a tükörbe. Anyukám kijelentette, hogy na akkor majd ő elhasználja és a krém a kukában landolt, mert az ő szemét is csípte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Coffee

2016. október 28.

Szívesen írnék hosszabb véleményt, de kb 30 perce kentem magamra és még mindig könnyezek... 1 hete használom, de az utóbbi 3 napban már félve. Nem tudom, mi párolog belőle, de ha kilóméterekre kerülöm a szemem, akkor is nagyon csíp. Nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10
Vitaminok: Panthenol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Phytol eo I i

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.