Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: panneszka, az összetevőket feltöltötte: Viki9727, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Könnyed védőréteget képez a hajadon, így segít megvédeni:

• a napsugárzás káros hatásaitól
  • a kiszáradástól
  • hajszíned kifakulásától
  • a sós víz okozta szárazságtól

Cremelove

2017. szeptember 15.

Nyárra vettem 800 Ft-ért akciósan. Hajmosás után vizes hajra használtam ettől picit ragacsossá vált a hajam és elnehezült. Talán majd strandolások, nyaralások alkalmával napozás közben elhasználom, de nem venném újra. A hatásáról sajnos nem nagyon tudok nyilatkozni mert nem akartam úgymond "tönkretenni" vele a belőtt frizkómat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

dorottya96

2017. május 21.

Nyárra vettem. Bár nem tudom a festett fekete hajjal mit fog kezdeni, de hátha. Hajszárítás előtt fújtam, és semmi ragacsos/nehéz érzetet nem okozott. Szóval eddig okés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

Butterfly24

2017. február 7.

Egyszerűen imádom. *.* Rengeteg hajápoló sprayt próbáltam már, de egyik sem ér fel ennek a hatásával. Vékonyszálú, ritkás, melírozott szőkésbarna hajam van, gyakran töredezett a vége, a hajszárítás is sokszor megviseli. Viszont ha ráfújom ezt a sprayt eszméletlen puha lesz tőle a hajam. Tökéletesen formázható, nem károsítja annyira sem a hajszárító, sem az egyéb hajformázó kütyük. Én is nyáron vettem, de azóta is ezt használom, egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

barbimariposa

2017. január 18.

Tavaly nyáron vásároltam a nyaralások előtt, hogy legyen a hajamnak valami plusz védelme a napsugárzás káros hatásaival szemben.Dús, sötétbarna, göndör hajam van, amelyet heti egyszer vasalok, viszont a nyaralások alatt és után hajlamos kivilágosodni, főleg a hajvégeim, a napsütéstől és a sós víztől, amit nagyon nem szeretek. Azt kell, hogy írjam, Olaszországban és Montenegróban is jól teljesített a 30+ fokokban, az ára is nagyon szuper. Nyáron nem csak a bőrünknek, de a hajunknak is szüksége van a védelemre az UV sugárzás ellen és mivel ez a hajápoló spray jól teljesített az én macerás hajamon is, megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Viki9727

2016. október 10.

Nyáron vittem magammal a nyaralásra. A nap mindig kiszárítja a hajamat, és csúnyán elkezd törni, de ez a termék segített és láthatóan kevésbé tette tönkre a sós víz és a napfény az amúgy is száraz hajamat. Nagyon szeretem, az illata is kellemes. Egyetlen hátrány hogy nekem ragad utána a hajam, és muszáj használat után hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

k.ingrid90

2016. augusztus 22.

Horvátországi nyaralás miatt rendeltem meg, hogy ne szívja ki a nap a hajamat. Nagy reményeket fűztem hozzá, de csalódás ért. Sajnos elég rossz hetet fogtunk ki, így csak 2 nap volt amikor napozni, fürdeni tudtam és akkor se volt azaz eget verően meleg. A hajam így is teljesen kiszőkült, mintha semmit se használtam volna rá, pedig kentem nedvesen és szárazon is a hajamra, hogy biztosra menjek. Az egyetlen dolog ami mellette szól, hogy nem lett sprőd, száraz a hajam,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

lucintaa

2016. július 24.

Szuper kis hajápoló, ellàtja a feladatàt. :)
Nem gubancolja össze a hajam, az illata is nagyon kellemes, nyàrias.
Eddig a Nap hatására fakók és durvàk lettek a tincseim estére, de amióta használom, megmaradnak mindig szép puhànak. :)
Bevàlt, erősen ajànlom. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Szuper kis hajápoló, ellàtja a feladatàt. :)
Nem gubancolja össze a hajam, az illata is nagyon kellemes, nyàrias.
Bevàlt, erősen ajànlom. ;)

fannivea

2016. július 17.

Illata szuper. Nekem ugy erzem bevalt, nem szivta ki a nap a hajamat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

Illata szuper. Nekem ugy erzem bevalt, nem szivta ki a nap a hajamat:)

magdus.kis

2016. július 5.

Szuper illata van, szerintem elég sokáig elég lesz a kis mennyisége ellenére. Nem nehezíti el a hajamat és nem is zsírosodik tőle. A hatását nem tudom 100%-ig igazolni, de összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

TimyBlanco

2016. június 29.

Milyen kár, hogy házilag nem tudom leteszteli mennyire UV-szűrős a termék, de ez nem von le a sok pozitív tulajdonságából. Először is nagyon kellemes illata van, ami utána sokáig érzik a hajon. Egyáltalán nem nehezíti/zsírosítja el a hajat, ráfújás után nem is érezni, hogy bármit is tettél volna rá, csak az illata jelzi, hogy ő bizony ott van, de nem nehezít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.