Avon

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2015. február 20.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Avon Big Colour szemceruza krémes formulájával simán és könnyedén sminkelhetsz.

• szemhéjad színezésére és kontúrozására egyaránt használhatod
  • kiemeli szemeidet opálos fényével

4 színben kapható

dynah13

2018. július 16.

Nem olyan rossz termek, de pl az Astoros ugyanilyen fenyevekkel jobb!
Felkenni konnyu, de hamar elmaszik, beul a rancokba, nem lehet ra szamitani se egy estere, se napkozben. Nagy reszet elhasznaltam, fokent szemzugba es szemceruzakent (a szempillak tovebe kicsit vastagabban huztam, mint egy sima vekony ceruzat, de utana tettem ra szemhejpudert). Akcios volt eppen, mikor vettem, igy nem sajnalom annyira, de teljes aron biztos, hogy nem vennem meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Nem olyan rossz termek, de pl az Astoros ugyanilyen fenyevekkel jobb!

davidildiko

2017. március 22.

Nagyon jó állaga van, könnyű használni, pedig nem vagyok nagy sminkes. Nekem egész nap fent marad. Ha elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Jane

2017. március 15.

Nekem sajnos nem vált be ez a termék, mert mélyen ülő szemeim vannak és hamar átzsírosodott a szemhéjam, illetve a pigmentáltsága is nulla. Szemzugba highlighter alá próbálom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

Bebek

2017. február 10.

Én a lilát vettem meg, aminek a katalógusban tök jó színe volt. A valóságban pedig fehéres-lila, és inkább olyan mattnak néz ki. Szerintem ócska, búcsús ha felkenem. Nagyon gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Betti21

2017. január 11.

Nagyon szép selyemfényű. Könnyebb használni mintha applikátorral kenném a por szemfestéket. Jó az állaga és elég tartós is. Megéri megvenni. Ami kicsit fura volt, hogy vastagabb mint a nagy dupla faragó. Tehát vittem magammal a cerkát a boltba és kimondottan sminkceruzához való volt csak jó hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

bettina28

2016. december 19.

Szerintem nem rossz. A színe picit furcsa, de ajándékba kaptam így a színválasztás más kategória. A termékkel nincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

dindori

2016. augusztus 27.

Hjaajjjjj! Hol is kezdjem? Annyira nagyon tetszik a színe és a krémes textúrája, hogy kifejezetten mérges vagyok rá amiért pár óra után eltűnik a szemhéjamról.... Olajos szemhéjam van, de pl az astor és a rimmel ilyen ceruzája is jól bírja rajtam. Még kipróbálom szemhéjalappal is,de egyelőre sajnos csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Banszky

2016. augusztus 22.

Szép színe van,gyorsan vettem hozzá egy nagyobb lyukú hegyezőt is. Még nem próbáltam milyen ha ki van hegyezve,remélem viszi. Sosem tudtam a porokat felkenni a szemhéjamra,már azt hittem bennem van a hiba hogy sok videó meg beauty trükk után sem vagyok képes szépen sminkelni magam,erre jött ez a ceruza. Nem gondoltam volna,hogy ez segít végre szép szemhéjfestéket varázsolni. Megveszem még egy színben az tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

hatiay89

2016. január 8.

Nagyon jó termék, praktikus és gyönyörűek a színei. Enyhe, visszafogott, kellemesen fénylő, sokáig tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Noncsikaaa

2015. február 20.

Imádom ezt a "szemceruzát", már többször újravásároltam! Az enyémnek nagyon visszafogott, enyhe pink színe van, felkenve csodásan fénylik, púderes állagúra szárad. Nekem nem pereg le, nem maszatolódik, nem csomósodik, nagyon szépen kiemeli a szemhéjamat, és sokáig elég! Ha bármi mást használok szemhéjra, szemöldök alá és a szemzugba mindig teszek egy kicsit ebből, mert nagyon szép fényt ad! Szeretem az ilyen praktikus dolgokat, mint ez a termék, egyik kedvenc sminkcuccom az Avontól!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ceresin 0 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.