Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: Rita0126, Módosítva: 2020. április 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

A zsírsavakban és vitaminokban gazdag shea vaj jótékony hatással van a bőr táplálására, regenerálására és hidratáltságának megőrzésére.

• hidratálja és nyugtatja a kéz és a lábfej bőrét, segít a bőr állapotának javításában
  • puhává és egészséges kinézetűvé varázsolja a bőrt

Emma23

2021. augusztus 27.

Ez a legjobb kéz és láb krém amit próbáltam. Este be kenem és reggelre nagyon puha lesz a bőrőm. Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

alphecca

2018. december 30.

Brutál erős szaga van, más mint a hasonló testvajnak. A hatása átlagos,semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

szabina971

2018. február 13.

Barátnőmnek rendeltem meg mert ő szerinte a planet spa-s termékek nagyon jók :D
Mikor megjött kibontottuk ,és nagyon finom égett cukor illata van *.*
Elkezdte használni és azt mondta ,hogy csodás az eredmény.
Puha lábikók puhi kéz, nagyon jól hidratál.
összességében meg van vele elégedve és többször újra rendeli majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Barátnőmnek rendeltem meg mert ő szerinte a planet spa-s termékek nagyon jók :D
Mikor megjött kibontottuk ,és nagyon finom égett cukor illata van *.*
Elkezdte használni és azt mondta ,hogy csodás az eredmény.
Puha lábikók puhi kéz, nagyon jól hidratál.
összességében meg van vele elégedve és többször újra rendeli majd.

Fabi95

2017. július 16.

Az avonos levendulás lábpakolás után szoktam használni. Így a kettő együtt szuperül hat. Puha, selymes, hidratált utána a lábam, és a kezem is, mert ahogy belemasszírozom a lábfejeimbe, úgy masszírozom bele a kézfejeimbe is. Heti egyszer szoktam használni. Hogy teljes legyen a hidratálás, minden este lefekvés előtt az egy családba tartozó termékével a kéz-könyök
-lábkrémmel szoktam bekenni a lábam és kezem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

-lábkrémmel szoktam bekenni a lábam és kezem. 😊

ani9720

2017. július 11.

A terméket ajándékba kaptam és az elején ockodtam a termék használatától, mivel nincs valami jó élményem az Avon-os termékkel kapcsolatban. Miután rábírtam magam, hogy kipróbáljam kellemesen csalódtam nagyon jó érzés volt amikor a lábamra felvittem, kellemes volt az illata a krémnek és miután letöröltem nagyon puha és kellemes tapintása volt a lábamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)