Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SlecckelMarine, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A természetes eredetű ásványi pigmentek különleges keveréke segít csökkenteni a bőr kipirosodását így üde, vibráló megjelenést kölcsönöz.  Praktikus és könnyen adagolható.

Gigi11111

2017. január 20.

Nagyon szépen fed,minden bőrhibát eltüntet. Én általában ugy sminkelek hogy alapozó+rá puder,de ez alá nem kell alapozó. Ha sietek valahová csak ecsettel felviszem és már kész is a tökéletes élettel teli arcbőr:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Kremcica

2016. július 7.

Egy jó ecsettel szépen fel lehet vinni, jól fed. Természetesen fed. Nálam a mattítás fontos szempont volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Tamara91

2015. november 20.

Nekem nagyon nem jött be, Mást vártam tőle, problémás a felvitele, nem tudom egyenletesen eloszlatni se ecsettel se pamaccsal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

ritus206

2014. július 30.

Régebben használtam ezt a púdert, elég jól fedett de nem túlságosan, nem volt maszk hatás.Már régen nem találkoztam vele, lehet hogy ezért is váltottam másra.
Az Avon minden jól működő terméket kiiktat és csinál belőle valami más termékcsaládot ami semmit sem ér.Az árához képest, igen jól működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

Fanni91

2014. július 8.

Hú ezt nagyon szerettem! Folyton ezt használtam nyáron. Sajnos mostanában nem láttam a katalógusban :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Adri05

2013. október 28.

Egyszerűen imádom! Jól kezelhető, tökéletesen fed, matt, teljesen természetes hatást nyújt. Tartós és praktikus. Nyitáskor a dobozban kiadagolódik az egy használatra kb. elég mennyiség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

Gwendoline

2013. augusztus 29.

Nagyon szerettem! Bár lecseréltem, mert akkoriban azt hittem nem tesz jót a bőrömnek, de így vissza gondolva jó volt - nagyon is! Gyönyörű egységes, matt, már- mát tökéletes volt a bőröm, kitűnően igazodott hozzá (legsötétebb árnyalat azt hiszem). Tartós is. Lehet újra veszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

nagy.nikike

2013. július 15.

Szuperül fed ,jól eldolgozható a csomagolása tényleg elég macerás ,de megéri vele szenvedni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

hermannzsuzsa88

2013. április 2.

Nagyon jó kis púder. Szépen fed, teljesen lefedi a pattikat is. Nincs is szükség alapozóra alá. Viszont kicsit nehéz belőle kioperálni a púdert. Kicsi lyukon jön ki, és rázogatni kell sokat. Ha meg alig marad benne, akkor azt már nem lehet kiügyeskedni. Ezért nem vonnék le pontot, hisz csak a csomagolással van probléma. De ami benne van, az szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Lujza1104

2013. január 14.

Már a 2. ilyen púderem fogyasztom és likely a dolog, hogy lesz belőle 3. is. Szépen fed, én nem is használok alapozót alá (csak kis BB krémet, mert annyira egyenetlen és száraz az arcom, hogy azért azt igényli). Egy-két szépséghibája van, többek között a csomagolása, mivel sokszor újra és újra vissza kell zárni majd kinyitni, hogy a púder a felső részbe kerüljön, valamint a tükre teljesen használhatatlan. Egyébként jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Calcium PCA, Zinc PCA, Lauryl PCA, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Atelocollagen, Trehalose, Urea
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0