Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Vitaminokkal és aktív összeetevőkkel a friss és ragyogó bőrért.

• Citrusfélék C vitaminnal,
  • Kollagén és elasztin,
  • Olajfalevél,
  • Természetes hidratálók

bogca93

2016. július 28.

Nyárra vettem talán egy éve, mert szerettem volna egy sötétebb alapozót, ami még is sárgás tónusú és könnyed. Mióta helyrejött a pattanásos bőröm, ennek a fedése is elég, néhány nehezebben kezelhető részre szoktam csak korrektort kenni. Eleinte nagyon vizes állaga van, felkenés után, némi száradást követően lesz ragacsos, amibe tökéletes tapad a púder. Minden alapozót púderezek, ezért nem tudom, milyen viselni nélküle. Egészen jól bírja a melegebb napokat is, egyedül a 35 fok és rohangálós nap kombó az ellensége. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Máki

2015. szeptember 21.

Sajnos nekem nem lett a kedvencem!A fedése minimális, olyan mint egy testápoló tej!Eldolgozáskor nem marad fixen a bőrön, többször vissza kell menni egy adott területre!2x használtam, a második egy új esély volt neki, sajnos nem teljesített jobban!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Nolee

2015. szeptember 4.

Mintát próbáltam belőle, a Deep wheat és a Creamy natural árnyalatokat. Mindkettő nagyon-nagyon sárgásnak tűnt nekem, főleg a szokásos alapozóm mellett, ráadásul tapadt-ragadt a bőrömön a termék. A fedése nem túl erős, de ezt nem is ígéri. Száraz, nagyon sárgás árnyalatú bőrre tudom elképzelni esetleg, az én bőrömmel nem volt kompatibilis.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

miomio

2015. augusztus 15.

Én jómagam az arcomon nem próbáltam az alapozót, a kezemen zselés érzetet hagyott, valószínű a száraz bőrt jól hidratálja. Végül nagy kiszerelést nem vettem meg mert a legvilágosabb szín is még túl sötét a bőrömön. Ha valakinek gondja van a színekkel bátran nézze meg a swatchokat a blogomon, remélem segít majd a döntésben!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

anett21

2015. augusztus 3.

Nagyon megszerettem. Először mikor felkentem nem tetszett mert nem vettem észre, hogy bármilyen bőrhibát is elfedett volna és a bőrfelszínem se egyenlítette ki, de kis idő múlva nagyon szép bőrt eredményezett, és még természetes is volt a látvány. Ha ez elfogy biztosan újra veszem. Én megadom neki az 5 pontot.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

mrita87

2015. augusztus 3.

Sokakkal együtt én sem szerettem bele. Nagyon krémes az állaga, viszont egyáltalán nem fed, vagy nagyon minimálisan. Sikerült a bőrömnél világosabbat rendelnem, így most a sötétebb alapozóimba keverem, hogy világosítsam őket, de önmagában biztosan nem használnám. Ráadásul elég nehéz vele dolgozni, túl csúszós, nem marad meg fixen a bőrön, úgy viselkedik, mint egy hidratálókrém. Zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

faatama

2015. július 30.

No megjött végre! :) Szóval akkor szépen sorban: először megdöbbentem, mert kicsit kisebb kiszerelés, mint amire számítottam (ok, az én hibám, nem tűnt fel, h ez csak 30 ml). Ha így nézzük, egyáltalán nem valami gazdaságos. Ami viszont jó, hogy az utolsó cseppet is ki fogom tudni sajtolni a dobozból. Ez simogatja a lelkem, mivel pl a Luxe-nál az hittem agyvérzést kapok, amikor a fele még benne volt, de sehogy nem tudtam kiimádkozni. Az állaga sűrű, nem folyik össze-vissza, abszolút ok. A honey-t rendeltem meg, és meglepett, hogy kicsit sárgás volt a bőrömhöz. Amikor viszont eldolgoztam rendesen, már nem tűnt fel... lehet egy leheletnyit sötétebb az arcbőrömnél, de ez nem a termék hibája. Nagyon tetszik benne a fényvédő faktor is- nálam egy jó alapozó itt kezdődik. Összességében meg vagyok vele elégedve, most pont egy ilyen "tavaszi-nyári" alapozót kerestem. Az ára viszont nagyon húzós egy ekkora mennyiségért, ezért sajnos le kell hogy vonjak 1 csillagot. :(
UD: jövök mindent lepontozni... :D mint ahogy említettem, nyári alapozót kerestem. Hát ez nem az. Nagyon fényes - olajos - a bőröm a használata után, és hipp-hopp el is tűnik (biztosan sokat fogdosom az arcom). Ennyi pénzért őszintén mondom, hogy nem éri meg. Már azon gondolkodom, hogy veszek valami normális alapozót, ami tényleg szépíti a bőröm, minthogy megvegyek még 100 rosszat. Ja és ami extradühítő: egy kis csomónyi alapozó mindig beszárad a kinyomójába (1 nap alatt!), és azt mindig külön ki kell takarítani... Őszintén szólva alig várom, hogy elfogyjon, soha nem venném újra...de lehet, hogy avonos alapozót úgy általánosságban nem vennék már.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Jolles

2015. július 29.

Két árnyalatot rendeltem belőle, de szerencsére csak mintát. A katalógusban kinéztem azt, ami szerintem a legmegfelelőbb szín a bőrömhöz. Az egyik a honey volt, amit amikor felkentem konkrétan úgy néztem ki, mint aki túlzásba vitte a sárgarépalé-ivást :D Gyorsan le is mostam. A másik sem volt sokkal jobb, bár az nem volt ennyire kemény élmény. A fedése az ígértnek megfelelően szinte nulla. Nekem nem vált be, úgyhogy biztos nem veszem meg ezt a kencét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

mt22

2015. július 27.

Elég fehér a bőröm, ezért a legvilágosabb árnyalatot (Nude) rendeltem meg, de annyira sárga és sötét, hogy számomra használhatatlan...el sem tudom képzelni, hogy valakinek ennyire sárga tónusú lehet a bőre. Egyébként nem lenne rossz, jó az állaga, könnyű eldolgozni, nem zsírosít. Gondolkoztam, hogy megpróbálkozom egy másik árnyalattal, de feltételezem, azok még sötétebbek lehetnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Vichy

2015. június 13.

A Nude árnyalat van meg, ami a sárgás tónusú bőrömhöz tökéletesen illeszkedik. Valóban gyengébb a fedése, mint ahogy írta a katalógus, de hosszantartó, és szépen hidratál. Kombinált bőröm van, így mindenképpen púderezem a T - vonalam, mivel szupergyorsan átfényesedik, viszont a szárazabb részeket az alapozó szépen eltünteti, hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharomyces Lysate Extract, Atelocollagen, Glycerin, Hydrolyzed Elastin, Zinc PCA, Sodium PCA, Urea, Hyaluronic Acid, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Kaolin 0 0