Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evie, az összetevőket feltöltötte: timcs, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők

Igazi megnyugvást ad a napozás utáni kiszáradt, égő bőrnek.

Virvatuli

2016. augusztus 22.

Eleinte én is nagyon utáltam, kék lettem tőle és csillogtam (jó nagy darab kék csillámok vannak benne), úgyhogy félre is tettem, és állt egy-két évet a szekrényben. Aztán egyszer elővettem a kánikulában, és már nem is értettem, miért volt vele annyi bajom. Úgy tűnik, az állás jót tett neki, már nem lettem tőle olyan kék, annyit pont hidratált, amennyit a melegben kellett, és nem folyt le rólam, viszont nyugtatta és felfrissítette a bőrömet. Nem lett a kedvenc testápolóm, és nem venném újra, ha még lehetne kapni, de végül elhasználtam, és egész jól működött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 22.

kati94

2016. augusztus 11.

Hú, emlékszem, évekig gyötrődtem egyetlen flakonnal, majd belátván, hogy sosem fogom elhasználni, inkább a kukában landolt. :D Csak az előző kommentekkel tudok egyetérteni: ragadt, kék lettem tőle, összeállt rajtam a kék massza. Ezerszer jobb napozás utáni termékek vannak. De a flakonban szép a színe, úgyhogy 2 csillagot kap. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Katie

2014. január 17.

Jó régi már, de még mindig van egy kevés a tubus alján. Nekem sose jött be annyira, bár egy időben használgattam nyáron. Az illata nagyon jó, de felkenés után nem szívódott be, hanem rászáradt a bőrömre a kék massza, ettől olyan lettem, mint egy hupikék törpike. Ezen kívül ragadt is. De legalább valamennyire tényleg nyugtatja a bőrt, és szúnyogcsípésekre egész jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

kozlokova73

2013. május 24.

Ez volt regen a legmokasabb termekem. Akkoriban engem nem is nagyon erdekelt mire valo,megtetszett ugy egeszbe.Bisztos nagy akcio volt ra,mert maskep nem hiszem,hogy megtudtam volna venni. a lenyeg,hogy hasznalatnal arra gondoltam, milyen fantasztikus illata van ,milyen szep a szine.Felkeneskor kek lettem, amugy olyan enyhen ezustos ,gyongyhazfele stil,de nekem az illata nagyon tetszett,csak az miatt kenegettem. . Mivel nem is artott,finom illata volt,mokas termek,ezert nem pontozom le nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 24.

somodiedo

2013. január 23.

Nekem még mindig van belőle, nem akar fogyni, nyáron napozás után inkább testápolót kentem magamra. A színe tetszik a flakonban, de a bőrömön már nem, kékes lett tőle a bőröm, és be sem szívódott rendesen. Fürdéskor gyakorlatilag lemostam magamról a kékséget. A funkcióját nálam nem látta el. Egy szimpla testápolónak több hatása volt napozás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

sztike

2012. augusztus 10.

Az elődje, nekünk tökéletes volt, úgy gondoltuk, ez is beválik. Hát nem az igazi...ragad picit, erős a színe és nem is olyan jó a hatása, mint vártuk. El fog fogyni, de nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Nicu

2012. augusztus 7.

Nem nagyon hűsít, ragad, a ruhát is kékre színezi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Nem nagyon hűsít, ragad, a ruhát is kékre színezi.

egifeny

2012. június 30.

Ismerosnel lattam egyszer egy kallodo flakonnal, magamra nem kennem :D elegge bizarr a szine, ha mar barnasag, akkor inkabb bronzos lenne! Hiheto h husit, a sok alkohol miatt, de nemhiszem h a napozastol kiszardt borrel is jot tesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 30.

Heli

2012. június 30.

Ez még létezik? Sajnos nincs Avonozó a közelemben már. Pár éve szerettem és a lebarnult bőrömön jól mutattak a türkizes csillámok :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

dobi

2012. június 21.

Nem lett a kedvencem. A kipirult, érzékeny bőrön nehéz elkenni, ragadok és még foltos is maradok tőle. Nem mulasztja el az irritációt, olyan mintha nem is kentem volna be magam. Szerintem túl sűrű egy felhevült bőrre. Nekem jobban bejönnek a gélszerű hűsítők. Az illata az ami nagyon tetszik és persze a színe. De még mindig megvan, pedig kb 4éve vettem....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0