Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: PBetti, Módosítva: 2014. december 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

3 az 1-ben arctisztító, tonik és hidratáló gyömbér- és aloekivonattal normál és száraz bőrre.

Sima, szaténpuhaságú és friss érzetet nyújt.

cirmincs

2019. június 5.

Nagyon szeretem! Tény, hogy vannak ettől jobb arctisztítók is. Nekem viszont kiválóan leszedi a sminket és nem szárítja, csípi az érzékeny arcbőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Esztuci

2019. március 6.

Valamiért nagyon szerettem. Igazából magam sem értem hogy miért, mert vannak ennél sokkal jobb arctisztítók is, de ez kellően olcsó, a használatát követően pedig tiszta és puha lesz a bőr. Sajnos gyorsan fogy, de mindennapi arcápolásra is megfelelő lehet, ha valaki olcsóbb megoldásra vágyik. Persze a sminket nem távolítja el, arra meg se próbálja senki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 6.

nora313

Korcsoport: < 18
2018. december 29.

Imáádom.Valami fantasztikus,nagyon jól tisztítja az arcomat.Kellemes az illata,én nagyon imádom.A sminket is jól eltávolítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 29.

Alessana

2018. december 29.

Kicsit szkeptikusan álltam a termékhez, de meg vagyok vele elégedve.
A géles állaga miatt legfőkébb: hozzá vagyok szokva a habzó arctisztítókhoz és itt valahogy nem éreztem azt, hogy "tisztít".
Kellemes illata van, tényleg hidratál. Nekem nem okoz túlzott faggyútermesélt, szépen kordában tartja. Az arcbőröm puha és selymes lesz tőle.
A téli hidegben sokszor kiszárad az arcbőröm és imádom, amikor ezzel mosom meg az arcom. Felüdülés az arcbőrömnek.
Én fürdés, sminklemosás után szoktam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Kicsit szkeptikusan álltam a termékhez, de meg vagyok vele elégedve.
Én fürdés, sminklemosás után szoktam használni.

coffeegirl

2018. február 21.

Az ilyenekben sosem hittem, valószínű be is vonzottam a hiedelmem. Semmi hatása nincsen, jó persze lehet tisztább lesz a bőröm, de az egy egyszerű tusfürdőtől, vagy egy szappantól is lehet. Emiatt felesleges újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

ancsagirl95

2018. január 14.

Ajándékba kaptam. Nem rossz, frissít, de nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Ajándékba kaptam. Nem rossz, frissít, de nem az igazi.

AppleMaple

2017. november 2.

Régebben újravettem párszor, akkoriban jól működött nálam, viszont most látom, hogy SLS van benne, szóval ezentúl inkább kerülni fogom. Emiatt most nem vonok le pontot, mert amikor használtam még nem volt ennyire érzékeny a bőröm ézért nem éreztem, hogy ártott volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

piperepozitív

2017. május 6.

Már a nagy részét elhasználtam, de nem bánom, hogy hamarosan elfogy.
Nincs vele igazán bajom, de nekem hiányzik a habzás.
Szerintem normál-kombinált bőrön is jól működik, nem hagy zsíros érzetet. Nem is szárította ki az arcom, nekem friss érzést nyújt, és simának érzem utána a bőröm.
Nem tudom, mennyire bánna el a sminkemmel, reggelente használom.
Érdekes az állaga, nem krém, hanem valamilyen folyós lotion jellegű.
Elhasználgatom, egynek jó, de nem vennék magamnak (ezt kaptam).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Már a nagy részét elhasználtam, de nem bánom, hogy hamarosan elfogy.
Nincs vele igazán bajom, de nekem hiányzik a habzás.
Nem tudom, mennyire bánna el a sminkemmel, reggelente használom.
Érdekes az állaga, nem krém, hanem valamilyen folyós lotion jellegű.
Elhasználgatom, egynek jó, de nem vennék magamnak (ezt kaptam).

Evelyn31

2017. május 6.

Smink lemosás után használom,arctisztításra. Szépen tisztít,és ápol.Utána már érezhetően simább a bőröm.Nagyon megszerettem,minden nap ezt használom mostanában.Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

fdorottya

2017. április 12.

Sminklemosásra használom. Hát mit is mondjak... nem igazán szedi le a sminket (itt csak az alapozót értem, a szem sminket mással mosom). Nekem nem nyújt tiszta érzetet, így mindenképpen lemosom utána arcom mással.Illata kellemes, az én bőrőmet nem szárította. Csalódás volt. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!