Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenagi, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

• fehérjékkel és E-vitaminnal
  • táplálja és hidratálja a bőrt
  • fantasztikus illatú

fatime

2020. június 19.

Semmi banán illata nincs, az állaga meg inkább hagyjuk hogy milyen volt... Elhasználgattam hetente egyszer de újra semmiképp nem veszem, örültem hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Tyler33

2019. október 6.

Nyàron rendeltem, termèszetesen szettben. Krèmes maszkra szàmitottam nem gèlre! Ès olyan èrdekes: Felkenem ès egyböl csipi is l az arcom. Tieteket is? Olyan èrdekes 🤔 Vagy elhasznàlom vagy kihajitom, de Tobbet nem rendelem az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Csutak

2019. szeptember 23.

Csomagban rendeltem még a nyáron. A háromból ez a leghaszontalanabb cucc. Finom illata van, de kb ennyiben ki is merülnek az előnyei. Elhasználgatom, de újra semmiképpen nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

birobarbara85

2019. szeptember 16.

Géles maszk, nyomokban banán illatú. Hatása nem sok van, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Géles maszk, nyomokban banán illatú. Hatása nem sok van, de kellemes.

tenagi

2019. szeptember 7.

Kétszer használtam eddig, érdekelt milyen lehet. Kellemes az illata (bár érezni, hogy van benne plusz aroma- kissé észteres beütése van) és érzetre sem rossz, de semmi extra. Használat után nem volt az, hogy hú de nagyon hidratálta volna a bőröm, rajtam mind a kétszer 20 percig volt. Igazából a napi rutin részeként használt krémem többet tesz ez ügyben.
Összeségében: ha van egy kis ideje az embernek el lehet vele szórakozni, ugyanis azt írja, hogy 5-20 percig kell magadon hagyni, aztán le lehet mosni. Nem fogom újravenni, mert anniyval többet nem nyújtott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Milk Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.

Színezék. Lilás piros.