Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Bőrmegújító, feszesítő kézkrém Anti Aging komplexszel. Segít csökkenteni a bőröregedés külső jeleit. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik. Táplálja és puhává varázsolja a bőrt.

tenagi

2017. július 28.

Anyukámnak nagyon bejött, én is kipróbáltam, könnyen beszívódik. Az illata is nagyon jó. Bár, hogy feszesítő hatású is, azt nem hiszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

tishargitay

2017. január 24.

Részben hidratál részben pedig néha tocsog tőle a kezem. Télvíz idején persze nagyon jól jön mert akkor nagyon ki tud száradni a kezem de fürdés vagy msogatás után nem szívja be teljesen a bőröm és csúszik tőle a kezem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Bnemrita

2017. január 16.

Nekem is az új csomagolásában van meg. Kb. 350 Ft-ot fizettem egy 100 ml-es kiszerelésért. Nekem alapvetően tetszik. Nem egy Neutrogena, de irodába, gyakori használatra szerintem jó, nem zsírosít, engem megfelelően hidratál is. Egyedül a fura illata, ami kissé zavaró, körbeírni sem tudom, hogy milyen, de azért ez is elviselhető. 4 csillagot tudok rá adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

esztfod

2015. december 26.

Semmit nem hidratál, semmire nem tudtam elhasználni. Borzalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Semmit nem hidratál, semmire nem tudtam elhasználni. Borzalom.

farkash82

2015. május 18.

Még szerencse hogy nem vettem hanem kaptam, mert nem hidratál semmit, akármennyit is a kezemre teszek az nyomtalanul beszívódik, és még nagyon erős émelyítős szaga is van. Továbbadtam egyik ismerősömnek aki meglepetésemre nagyon elégedett vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

JudithBeauty

2015. május 15.

Nagyon jó kézkrém. Könnyen beszívódik, és hidratál, de nem feszesít. Ennek ellenére többször vettem már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

ancsitündi

2014. április 26.

Finom az illata,jól hidratál,száraz bőrömre is kiválóan funkcionál,meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 26.

dodika2001

2014. április 26.

Eléggé száraz a bőröm, így egy jó darabig ezt a krémet használtam. A kezemen nem tudtam úgy használni, ahogy akartam, mert az eleve ekcémás bőrömön csak még többet rontott. Így gondoltam nem dobom ki, kipróbálom az arcomon. Nagyon jól rendbe hozta a bőröm, a feszesítést nem vettem észre, de nem is számítottam rá, az egyébként zsíros bőrömet megfelelően táplálta, és nem lett tőle még olajosabb a bőröm. Fantasztikus volt, de csak az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 26.

zdoreebaba

2014. március 7.

Egy időben elhasználtam egy tubussal, mert az illatát nagyon megkedveltem. Mivel 18 éves vagyok és a krém tubusán fel van tüntetve, hogy öregebb korosztálynak szól, így lepasszoltam anyumnak. Viszont majdnem egy hónapig használtam és nagyon jó hatást gyakorolt a kezeimre: puhábbak lettek, a kirepedezések felszívódtak. Sokat köszönhetek neki, azonban, amióta tudom, hogy inkább 40 fölöttieknek szól áttértem másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 7.

PAncsi79

2014. január 9.

Mivel eléggé száraz a kézbőröm, rendszeresen kell krémeznem, ami azt jelenti, hogy minden kézmosás után. Erre a célra általában az Avon kézkrémeit hazsnálom és gyakran próbálgatom az újdonságokat.
Ezzel a krémmel úgy jártam, hogy többször azt hittem, nem krémeztem be a kezem, olyan száraz volt néhány perccel a krémezés után. Igaz, hogy nagyon gyorsan beszívódik, viszont szinte egyáltalán nem hidratál. Folyamatosan száraznak érzem a kezem a használata közben, holott ugyanannyiszor krémezek, mint korábban.
Szerencsére csak egy krémet vettem belőle próbára, mert egyáltalán nem éri meg az árát...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Yeast Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Algae Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Steareth-20 ti I eu 2 1