Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Ircimirci, az összetevőket feltöltötte: BXW, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrsimító és revitalizáló arckrém csipkebogyó-magolajjal, minden bőrtípusra. E-vitamin komplexet tartalmaz, mely segít bőröd táplálásában. Tartós hidratálást nyújt bőröd nedvességrétegének erősítésére. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

• segít helyreállítani bőröd feszesebb és rugalmasabb külsejét
  • csökkenti a ráncok külsejét
  • revitalizálja a bőrt és javítja annak textúráját
  • segít fokozni a bőr nedvességtartalmát

PatriciaF

2019. január 28.

Már egy tégellyel elhasználtam, ajándékba kaptam. Nagyon jó illata van, a nap elején a bőröm nagyon könnyen beszívja, a vízhiányt megszünteti, de nem tart egész napra a hatása, kb 4-6 óráig érzem, hogy rugalmasabb a bőröm mint a használat előtt. Esténként is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Nikita0828

2019. január 22.

Most ezt használom, nagyon szeretem. jó puha bőröm van tőle, kellően hidratál, és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Kisscsajszika

2017. november 25.

Kellemes kis krém, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Nekem maximálisan megérte az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

atizka62

Korcsoport: >54
2017. augusztus 19.

Enyhe vadrózsa illata van. Ezert az árért egy jó kis krém, ha nem varunk tőle csodát! Nekem az ekcémás kezemre is kitünő. 40 éves kor felett a feszesitő társát ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Lengyelnicc

2017. augusztus 9.

Igazi jó nyári hidratáló. Nem zsírosít, de mégis hidratál, gyorsan beszívódik. Nekem olyan frissítő az illata. De mínusz egy pont, mert azért nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

pmm81

2017. augusztus 7.

Kellemes kis krém. Nem tesz csodát, de jól felszívódik, puhább a bőröm tőle. Az illata tényleg olyan mint egy gyógykenőcsnek (anyukám véleménye), de meg lehet szokni. Nagyon sok van benne hihetetlenül olcsón. Nem csodaszer, de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

lovemyplants

2017. június 29.

Kedvelem ezt a krémet,mert nagyon jó az állaga, sokáig elég és egyáltalán nem zsírosít. Éjszakára és sminkelés előtt is használom. Az illata nekem nem igazánjön be, kicsit pacsulis, de attól még egy nagyon jó kis krém. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Budapest77

2017. március 21.

Szerintem teljesen jó az illata, ezért 5 *!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 21.

Szerintem teljesen jó az illata, ezért 5 *!

Kakukk

2017. február 24.

Mostanában egyre többször nyúlok érte. Az illatával nekem egyáltalán nincsen problémám szerencsére, tetszik. :) Sok krémnél félek, hogy zsírosítani fogja a bőrömet, mert a vegyes bőröm erre hajlamos, de ezzel semmi gond nincsen, úgyhogy abszolút jó vétel volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

zdoreebaba

2017. január 15.

Alapvetően ez egy jó arckrém lenne, ha az illata nem lenne ennyire förtelmes. Sajnos borzalmas gyógyszertári szaga van, megfájdul tőle a fejem és irritálja a torkomat. Egyik éjszaka alig tudtam tőle elaludni annyira erős és szerintem a csipkebogyóhoz sok köze nincs. Ezzel ellentétben az állaga kellemes, krémes hatású. Gyorsan beszívódik és szépen ápolja a bőrt. Minden este megpróbálom használni, hogy hozzászokjak, de elég nehezen sikerül megszoknom. Pedig nagyon jó kis krém, mert ápolja, kisimítja és puhává teszi a bőrt. Egyik szemem sír, a másik nevet. Nem tudom mi legyen a sorsa, de háromnál több csillagot nem tudok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Színezék. Lilás piros.