Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: WonderWoman, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiszerelés: 100 ml

dizabella01

2016. november 16.

Az illata kellemes, de sajnos nagyon lassan szívódik be és nem is hidratál valami jól. Nagyon híg az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

hbrigi25

2015. november 30.

Ez volt a másik kedvenc kézkrémem az Avontól. Nyárra nem is kellett jobb. Jó állagú, kellemes illatú, hűsítő, hidratált érzést nyújtott. Ami nagyon tetszett még, hogy az én kezeimen viasz szerű védő réteget képzett. Sajnálom, hogy már nincs forgalomban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

artdeco

2015. április 29.

Jól hidratál a mindennapokban, de télen kevés volt, amikor kifújta a kezemet a szél. Ekkor váltottam egy nehezebb krémre, de ettől még alapvetően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Vdebi

2015. február 4.

Igazából semmi hidratáló hatása nincs. Állaga túl híg, de az illata viszont nagyon jó! Csak az illata miatt szoktam használni. Igazán száraz vagy dehidratált kezekre nem őt ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 4.

Tali'Zorah

2014. január 7.

Teljesen egyetértek azokkal, akik azt írják, hogy nyáron okés, télen kevés. Az illata tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

Ciiska

2013. december 20.

Mikor én vettem, 100-200 forint körül volt, nekem ennyit tökéletesen megér. Nem zsíros, hamar beszívódik, annak, akinek kevésbé hajlamos kiszáradásra a bőre, tökéletes. Imádom az illatát, nagyon friss, uborkás. Elég sokáig elég szerencsére,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

rebus

2013. december 12.

én nagyon szeretem, az illata isteni és nekem be is vált :) az ára sem volt vészes, most ez a táskába dobálós-mindennapos kézkrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

FairyJuice

2013. december 9.

Tipikus példája a teljes pénzkidobásnak ez a kézkrém. Legjobban az illatában és állagában csalódtam. Az illata se nem citromfű, se nem uborka, hanem sárgadinnye. Nem értem, hogyan lehetséges, de taszított. Az állaga pedig hígabb, pár alkalommal szinte eltűnt a flakonból. A színe halvány kékes. Nem zavart, de érdekes. Nem véletlenül bőrfrissítő, de ettől azért többre számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

szepjulia

2013. október 16.

Nagyon gyengécske ez a krém és valóban inkább bőrfrissítő mint hidratáló hatású. Nyárra még épphogy elmegy, de hidegebb időben nem sokat ér sajnos. Egyedül az ára és a nagy kiszerelése a pozitívum. Újra azért nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

siss

2013. június 9.

Ennivalóan finom illata van.Bár már nem gyártják,még volt itthon egy tubussal,most kezdtem el használni.Mindig éjszakára szoktam,nappal utálok kézkrémezni.Hidratálása nekem megfelel,könnyen beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Steareth-20 ti I eu 2 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.