Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Gyorsan beszívódó, könnyű állagú hidratáló testápoló.

• segít helyreállítani a bőr puhaságát és bársonyosságát
  • szuperkönnyű, gyorsan beszívódik

spavanilly

2017. november 1.

Az egyik kedvenc testápolóm!
Csodás illattal és remek tápláló hatással bír.
Mivel ez a glicerines- mandula olajos Care- testápoló a téli különkiadás szokott lenni ( csak a flakonos, mert a tégelyes tavaly is a kamilla-zabtejes volt) , nagyon vártam, hogy újrarendelhessem.
Sajnos idén a karácsonyi flakonban is a kamilla-zabtejes verzió található ami nem rossz, de ehhez képest csak közepes hidratáló hatàssal bír és az illata is elmarad a mandulaolajosétól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Az egyik kedvenc testápolóm!
Csodás illattal és remek tápláló hatással bír.

zdoreebaba

2017. március 19.

A család legkedvesebb téli testápolója. Az illata egy az egyben unisex, férfiak és hölgyek is bátran használhatják. A száraz bőrt felfrissíti, gyengéden ápolja. Tökéletesen és gyorsan felszívódik, ragacsos érzést nem hagy maga után. A téli időszak végén kezdtem el használni, de annyira megtetszett bátyámnak, hogy odaadtam neki és már el is használta. Ugyanebből a termékcsaládból megvásároltam a tégelyes verziót is, amit odaajándékoztam neki és imádja használni nap mint nap.
Az illata nem tömény, kellemes, glicerines, mandulás krémes. Árban tökéletes. Nálunk mindig van a polcon belőle az évszakoknak megfelelő illatú, kiszerelésű. Kedvenc Avon márkám és termékem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

brigiibloo

2017. február 8.

Már első használatra is puha bőrt ajándékozz. Illata is nagyon jó. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

buzavirag

2016. december 13.

Egész jól hidratál, ár/érték arányban kiváló, az illata is nagyon finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Egész jól hidratál, ár/érték arányban kiváló, az illata is nagyon finom!

elfi777

2016. december 4.

Évről-évre veszem, nekem ő a tökéletes testápoló, pedig kismilliót kipróbáltam már életem során. Ugyanaz, mint a régebbi kiadások, csak a csomija változik évente. Bevallom, nekem a tiszta piros flakon volt a kedvencem, amiből kiadtak kisebb méretet is, bár ez nem oszt, nem szoroz a termék tekintetében. Szokás szerint betáraztam, és amíg élek, újraveszem. Mi más, öt csillag, és egy millió).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 4.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2