Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

• glicerinnel, E-vitaminnal, jázmin illattal
  • intenzív formulája segít a kéz temrészetesen nedvességtartalmát visszaállítani miközben a körmök egészségesek és ragyogók maradnak
  • dermatológiailag tesztelt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

p.bettina

2019. január 12.

Szerettem és sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Az illata is nagyon kellemes volt, és szépen hidratálta a kezeimet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Jeanette88

2017. november 15.

Sokat elmond, hogy már kb. 2 éve itt van az íróasztalomon. Most, hogy a másik kifogyott ezt használom, de ez az illat brrr..... :(
Próbáltam éjszakára használni, de le kellett mosnom mert annyira zavart a "szaga".

Nagyon száraz kézre,télen csak tűzoltásra jó. :)
Amíg nincs másik jó lesz, de olyan gyorsan fogy, hogy látom már nem is gyártják. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Nagyon száraz kézre,télen csak tűzoltásra jó. :)

mokojka

2017. július 2.

Nem vagyok egy Avon fan,anyukámtól kaptam valamilyen alkalomra,aztán hosszú hónapokig a fiókban lapult.Mígnem egy rendrakós délután szemet szúrt és megörültem neki. Az újdonság erejével hatott és egyébként is kézkrém-hiány volt éppen otthon. Nem rossz. Nyári kézkrémnek jó,könnyed,kellemes,tisztaság-virágillat,hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

birdnerd

2017. február 12.

Nagyon jó illata van, hamar beszívódik. Hidratálni viszont nem hidratál, maximum pár percig érzem jobbnak a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

viviendiamond91

2017. január 30.

Nagyon jól teszi a dolgát, kellemes finom illata van.Megmentette a kirepedezett kezemet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Barbi93

2016. december 29.

Kedvenc!!!
Tökéletes illat, ezért is veszem mindig újra és újra, ezenkívül persze nagyon jól hidratálja a kezemet még a téli hidegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Kedvenc!!!

Zebagoly

2016. november 4.

Az illata miatt veszem meg,mert imádom,folyton szagolgatom! 😁 Viszont a hatása nálam elmarad,nincs,nem hidratál,száraz marad a kezem,egyik legrosszabb,legkevesebbet tudó,de annál jobb illatú kézkrémem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

erikaa

2016. október 31.

Számomra ez eddig a legtökéletesebb kézkrém. Nagyon kellemes az illata és látványosan azonnali a hatása. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után puha selymes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Banszky

2016. augusztus 12.

Én nagyon szeretem az illatát. Mint egy hülyegyerek szagolgatom útközben a kezem ha éppen héven/buszon kentem be magam vele. Gyorsan beszívódik (talán túl gyorsan is) a száraz kezeimre mindig dupla adagot teszek.( egyszerre nem szeretek sokat mert akkor fél óráig kenegetném el az amúgy könnyű hidratálót) Kár,hogy csavaros a kupakja...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Nymphea

2016. augusztus 11.

Használtam. Borzalmas mosószer illata van, viszkettem tőle. Ellenben a húgomnak bevált, így 3 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA