Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Testápoló száraz bőrre rizskorpaolajjal  és hidratáló komplex-szel. Segít visszaadni a száraz, durva bőr természetes puhaságát és hidratáltabb érzetet biztosít.

HardCandy092

2016. június 16.

Na ő hiba volt. Sem az illata, sem az állaga, sem a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Na ő hiba volt. Sem az illata, sem az állaga, sem a hatása.

juditunk

2015. október 1.

Gyorsan beszívódik, de ha este bekenem, reggelre megint száraz a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

Gyorsan beszívódik, de ha este bekenem, reggelre megint száraz a bőröm.

ladri

2015. július 11.

Már hónapok óta használom, nagyon jól hidratál, viszonylag hamar beszívódik még nagy melegben is.De az illata olyan semmilyen nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

dora_beata

2014. szeptember 6.

sajnos nekem nem vált be, nagyon viszkettem tőle :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

sajnos nekem nem vált be, nagyon viszkettem tőle :S

pinkil

2014. január 22.

Jó illata van, de a lábszáramnak kevés a hidratálása. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Jó illata van, de a lábszáramnak kevés a hidratálása. Nem veszem újra.

zdoreebaba

2013. szeptember 23.

Király testápoló. Talán ezek a krémek érik meg a legjobban az árukat az Avon katalógusból, mert nagy kiszerelésűek, kedvező az áruk, hatásosak és még az illatuk is csábító.
Mivel már beköszöntött az ősz, ideje volt a Baba-s testápolóm mellé választani egy újabb száraz bőrre specializálódott krémet... Szerencsére anyához egyik nap befutott a tanácsadója és elhalmozta többféle kenceficével, többek között ezzel a rizskorpaolajos testápolóval és egy mézes Care testápolóval. Anya a rizseset választotta... már első használatra éreztem, hogy ez nekem lett kitalálva... Gyorsan szárad, nem ragacsos és az illata nagyon kellemes... a száraz bőrömet pillanatok alatt rendbe tette (még csak a kezemen használtam). Simán megérdemli az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

lizdalma

2013. május 23.

Az elején nem tetszett, túl zsíros volt nekem, félre is tettem egy időre. Aztán valamilyen oknál kifolyólag elfogyott az esti arckrémem, és ehhez nyúltam. Egész vékony réteget kentem rá, és láss csodát, nem pattogtam ki tőle! Még én is meglepődtem, hogy egy ilyen zsíros állagú TESTÁPOLÓ arcra is jó! Ja, és a számra is kenek belőle estére, kicsit vastagabb rétegben, és állítom, jobb mint az összes ajakápoló együttvéve (pedig nekem hipergyorsan és nagyon cserepesedik a szám), és egész nap tart a hatása (ha nincs -30 fok).
Sajnos már csak negyed flakonnal van, úgyhogy lassan elfogy... remélem ősz környékén lesz a katalógusban, mert őszre és télre szuper és kelleni fog! Nyárra már tényleg sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

reka.mocsanyi

2013. január 5.

Nagyon szeretem őt, sajnos már szerintem kivonták, de még előtte betankoltunk belőle. Jól hidratál (nagyon száraz a bőröm), és az illatával/szagával sincs semmi problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Bubuka89

2012. október 3.

Nem tudom, nekem valahogy nem hidratál. Másnap már teljesen száraz a bőröm. Nem elég zsíros. Illata viszont igazán kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Beleza

2012. szeptember 7.

sok-sok mizéria után vége érkezett egy testápoló, ami hidratál is. bekenem, könnyű állag, kicsit hígabb, fehér, nagyon szolid illattal és másnap sem repedezett a bőröm. az ára is jó, 400ml, nekem valamivel gyorsabban fogy, mert sokat kenek magamra és elég gyakran használom, egy szóval szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA